Page 198 of 328 FirstFirst ... 98148188196197198199200208248298 ... LastLast
Results 2,956 to 2,970 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #2956
    Запален алфист cec21's Avatar
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    София
    Posts
    112

    Default

    Това за волана опеделено е така. Имах Браво, което карах 5 години и му минах около 60к и волана беше като нов. Никакво захабяване спрямо състоянието, в което го купих След това го продадох на мой познат, който за около 6 месеца съсипа волана тотално. На хора, които им се потят ръцете съсипват воланите. Иначе салона на блеклайна изглежда добре на снимките. В обявата, която е в карс.бг има други снимки на салона, но волана е пълен леш.
    159 2.4 JTDM HIGH
    147 1.9JTD 8v - Ex

  2. #2957

    Default

    Те воланите на 147,156 фейса(тези с перфорираната кожа) са пълни боклуци.Моята 147 я вкарах от чужбина с минимални следи по волана и за 20к и направи дупка в кожата от протриване.
    Alfa's do't drop oil...they mark their territory

  3. #2958

    Default

    Извод: "махагонов" волан
    Former Alfa owner.

  4. #2959

    Default

    Ако си фен на дървенията става но аз мразя махагона.
    Alfa's do't drop oil...they mark their territory

  5. #2960

    Default

    Е що да са гадни...аз почти 20к имам и волана не е мръднал. Ппц знам че на хора дето им се потят ръцете..се отразява зле на този волан и се скапва доста бързо. Моя си е добре..като се замисля..си е повече от добре.
    147 1.6TS 2005 120bhp.
    The beauty is real...you just have to find it!

  6. #2961
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by juliano155 View Post
    Те воланите на 147,156 фейса(тези с перфорираната кожа) са пълни боклуци.Моята 147 я вкарах от чужбина с минимални следи по волана и за 20к и направи дупка в кожата от протриване.
    Да бе. Само дето на моята за 30к км и 4 години не е мръднал волана. Дупка в кожата на волан съм виждал на ауди а4, непревъртан километраж, на около 440к, явно карана от някой германски общак от по-тъмните.
    Не за първи път ми минава през ум, че този форум (не казвам, че създаден с тази цел) се ползва от някои ползватели с цел плюене на марката. Щото моята алфа вече 4 години си кефи, пали, отива до където трябва, после се връща, и на другия ден пак, кола, която веднъж стегната, върви и на нея може да се разчита.
    За сравнение доста от ежедневно хвалените са със същите разходи, проблеми и ремонти, просто тия, дето ги поддържат са друга порода- или премълчават, или хвалят.
    Last edited by Liminat; 09-12-2015 at 12:32.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  7. #2962
    започва да се пристрастява chlorofil's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    stara zagora
    Posts
    95

    Default

    За тази да знаете нещо:
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...2&slink=bnkx1n
    Alfa Romeo GT 1.9 JTDm 150hp 2005
    Alfa Romeo 146 TD 90hp 1999

  8. #2963

    Default

    Quote Originally Posted by Liminat View Post
    Да бе. Само дето на моята за 30к км и 4 години не е мръднал волана. Дупка в кожата на волан съм виждал на ауди а4, непревъртан километраж, на около 440к, явно карана от някой германски общак от по-тъмните.
    Не за първи път ми минава през ум, че този форум (не казвам, че създаден с тази цел) се ползва от някои ползватели с цел плюене на марката. Щото моята алфа вече 4 години си кефи, пали, отива до където трябва, после се връща, и на другия ден пак, кола, която веднъж стегната, върви и на нея може да се разчита.
    За сравнение доста от ежедневно хвалените са със същите разходи, проблеми и ремонти, просто тия, дето ги поддържат са друга порода- или премълчават, или хвалят.
    Ми не съм общак бе пич,но кожата е калпава.От 8г.карам алифи и не са ме оставили,щото ги поддържам.А поста ти е детски,меко казано.И ако не се лъжа това е първото нещо от което съм се оплакал в тая кола.Ама явно си си повярвал, че си специялен нещо щото щото си сменил нещо повредено,не си адски много са хората които го правим.Хватът ми е по агресивен и тая кожа не държи на това.
    Alfa's do't drop oil...they mark their territory

  9. #2964
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by juliano155 View Post
    Хватът ми е по агресивен и тая кожа не държи на това.
    Ами момко не прави агресивни захвати...това все пак не ти е стария москвич или старата лада !!!По нежно стискай с лявата волана и не ръчкай с сила и скоростния лост,че после ще викаш пак скапани Алфи....счупила ми се пластмасата отдолу на лоста
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  10. #2965

    Default

    Quote Originally Posted by eproHD View Post
    Ами момко не прави агресивни захвати...това все пак не ти е стария москвич или старата лада !!!По нежно стискай с лявата волана и не ръчкай с сила и скоростния лост,че после ще викаш пак скапани Алфи....счупила ми се пластмасата отдолу на лоста
    Е Москвич не съм таркалял,на предишния алф 2-ве ск.кутии смених ама не съм се оплаквал от марката.
    Alfa's do't drop oil...they mark their territory

  11. #2966
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by juliano155 View Post
    Ми не съм общак бе пич,но кожата е калпава.От 8г.карам алифи и не са ме оставили,щото ги поддържам.А поста ти е детски,меко казано.И ако не се лъжа това е първото нещо от което съм се оплакал в тая кола.Ама явно си си повярвал, че си специялен нещо щото щото си сменил нещо повредено,не си адски много са хората които го правим.Хватът ми е по агресивен и тая кожа не държи на това.
    Ами ти си се оплакал от кожата на волана, която при много други и за 30К км не е мръднала. Друг се оплакал от каквото се сетил и така се създава лош имидж на марката, която с нищо не е по-лоша от останалите, или по-скъпа за поддръжка от голф 4 примерно, който минава за "правилен избор". Да не говорим за аудита, мерцедеси, че и уж евтиния за каране форд фокус, за ремонт на ГНП на който искат по 1350 лв, за по-старите tddi.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  12. #2967

    Default

    Колеги, може ли мнение за този екземпляр: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...4&slink=bnxsdz

    Има ли нещо "гнило" на пръв поглед освен забележките споменати от продавача, цената е може би най-ниската за 147-ца фейслифт.

  13. #2968

    Default

    [QUOTE=Liminat;1454648]Ами ти си се оплакал от кожата на волана, която при много други и за 30К км не е мръднала. Друг се оплакал от каквото се сетил и така се създава лош имидж на марката, която с нищо не е по-лоша от останалите, или по-скъпа за поддръжка от голф 4 примерно, който минава за "правилен избор". Да не говорим за аудита, мерцедеси, че и уж евтиния за каране форд фокус, за ремонт на ГНП на който искат по 1350 лв, за по-старите tddi.[/QUOTE
    Виж сега колега ще се оплаквам от каквото си поискам.Това за мен не е качествено и съм го отбелязъл.И споко в тоя форум сме останали само "болни мозъци" на тема Алфа и нема пред кой да и развалям имиджа.
    Alfa's do't drop oil...they mark their territory

  14. #2969
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by OneFour7 View Post
    Колеги, може ли мнение за този екземпляр: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...4&slink=bnxsdz

    Има ли нещо "гнило" на пръв поглед освен забележките споменати от продавача, цената е може би най-ниската за 147-ца фейслифт.
    Не знам дали данъка ше е по-малък, след като е повече от 100 кс. Регистрират ли коли сф, че вн удариха бая дълга почивка заради липса на номера. За 1,6 бензин... С какво те тегли?
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  15. #2970

    Default

    Quote Originally Posted by Liminat View Post
    Не знам дали данъка ше е по-малък, след като е повече от 100 кс.
    Мне, за 103 бензин, пак с катализатор е малко над 160. Всъщност катализатора и вида гориво май изобщо не се калкулират за момента, смята се на киловат.



Page 198 of 328 FirstFirst ... 98148188196197198199200208248298 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •