Page 47 of 328 FirstFirst ... 3745464748495797147 ... LastLast
Results 691 to 705 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #691

    Default

    Салона и пластмасите били меко казано захабени....особено пластмасите и таблото......отделно имало какво да се желае по екстериора........и като се навържат нещата май ще идат към 1000-ка....ако се сменя всичко след покупката........
    А както знаем на нов внос и ходовата ще издаде багажа......за тия пари толко.На който му изнася.
    Та общо взето "ДА"...ще стигне парите на читава.Но на който му се занимава
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  2. #692
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Колеги мъката е голяма, вчера ходих до Пловдив + още 2 ГТ-та в софия и направо се отчаях. Хората казват дребни забележки (на по 5 детайла за боя) и леки технически проблеми на коли дето им се умира вече, НИКОЯ от колите нямаше общо с това от снимките(се едно снимките са от преди 2-3 години). Отделно коли за по 9-10 бона дето нямат антени,крикове, да не говорим за други ключове или книжки
    Знаех си, че не трябва да изпускам на колегата ShoxXx GT-то ама не исках да купувам кола преди да продам Купе-то. И сега ми остава или да чакам или да се примиря с някои неща и да си ги оправям в последствие.

    И сега на темата ... Ето една обява, която изглежда спретната. Интересува ме някой гледал ли я е(технически) като изключим луфта на калника с преден десен фар и това, че е матирал.
    Това е обявата - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2ht25a
    Last edited by nastybg; 25-03-2013 at 11:56.
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  3. #693

    Default

    Има прокъсано на шофьорската седалка, копчетата на мулти волана са изтъркани, задната емблема е прозрачна, имала е удар отпред в дясно... За скромните 90к километра ми се струва доста... Добре са я лустросали, на живо според мен ще изглежда още по-зле...

  4. #694
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Има прокъсано на шофьорската седалка, копчетата на мулти волана са изтъркани, задната емблема е прозрачна, имала е удар отпред в дясно ...
    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    ... сега ми остава или да чакам или да се примиря с някои неща и да си ги оправям в последствие ...

    И сега на темата ... Интересува ме някой гледал ли я е(технически)
    Благодаря все пак за мнението !
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  5. #695

    Default

    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    Благодаря все пак за мнението !
    Извинявай, не съм прочел това последното, но щом една кола прилича на кенеф, то тя по принцип Е кенеф... Извинявам се пак.

  6. #696
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Не знам какво очаквате от коли, които тук ги продават за по 9-10 бона с печалбата на търговеца при положение, че на пазара в Европа започват от 5-6 к евро.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  7. #697
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    София
    Posts
    7

    Default

    Здравейте, някой може ли да каже нещо за тази: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2hthgb.
    Май има сериозен луфт между калника и фара отпред отдясно, а и отляво фара и бронята като че ли се разминават леко.

  8. #698
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Ами колега за тази и аз поразпитах и май никой не я е гледал на живо. Все пак я има е тук в форума публикувана на доста по-приемлива цена 6700

    Би ми било интересно да науча ако някой я е гледал на живо и дали отговаря на описанието или е просто понапудрена за снимките,защото все пак и 6700 не са малко пари...
    П.С. Копчетаа на мулти волана ми се виждат бая протрити като за 183000км,но пък знае ли човек....
    Last edited by don_pepone; 25-03-2013 at 13:11.
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  9. #699
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Гледам, че изведнъж доста хора се разтърсиха за GT-та, което не е лошо в никакъв случай, но има нещо странно, което не мога да си обясня.

    Ще ви кажа само, че по моята кола съм дал над 6000лв за една година и я пуснах първоначално на 12, защото знаех, че по обявите няма еквивалент на моята, обаче никой не прояви интерес. Аз парите нито съм искал да си избивам, просто според мен това беше реална цена. Един двама съвсем случайни клиенти я гледаха и ми обясниха, че ще си купят GT за 8000, пък после за още 4000 ще го направят 2 пъти по-добре от моето.

    В крайна сметка пуснах моята кола с каско, обслужена, застраховки, гуми и какво ли не за под 10 000лв и интересното е, че пак никой от форума не ми се обади за колата. Пък сега разбрах от тук таме, че 5-6 човека се точили на моята, но през това време обикаляли по други обяви.

    Това черното GT с 18-ките не става. Има два различни фара и то си личи, че е скалъпено направено. На Горубляне за инфо също да кажа, че нито едно от GT-тата не си заслужават, вчера бях. Ако някой иска хубаво GT - Италия и Германия. Тук само от човек мераклия, за да е поддържано. В автокъщите добрите екземпляри са изключение.

  10. #700
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    някакси мноого добре те разбирам,предвид. че и аз съм в същата ситуация с моята алфа в момента.
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  11. #701
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    В крайна сметка пуснах моята кола с каско, обслужена, застраховки, гуми и какво ли не за под 10 000лв и интересното е, че пак никой от форума не ми се обади за колата. Пък сега разбрах от тук таме, че 5-6 човека се точили на моята, но през това време обикаляли по други обяви.
    Аaaaa да си имаме уважението, аз си точех лиги по нея от август месец миналата година ... Напълно те разбирам, с Купето беше същата мъка по продаването, ама лизинги ама какво ли не ми предлагаха. С твоята кола се разминах за 1 ден, на 12.03.2013 прехвърлих Фиата нотариално и взех парите и на 13.03 ти написа, че не се продава вече
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  12. #702

    Default

    Ами я поговорете двамата може пък да се разберете нещо никога не е късно пак да я продаде при добра оферта и ти и той ще е доволен.
    Поздрави и дано се разберете нещо
    156 2.4JTD 136+ PS

  13. #703
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Така като гледам, след като писа, че не се продава, смени снимката на аватара и в подписа написа S4. Иначе, ако си няма нов собственик колата, аз още си имам интерес към нея(особено след вчерашния ден в гледане на чепели за по 8-9хил.лв)
    Last edited by nastybg; 25-03-2013 at 15:17.
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  14. #704

    Default

    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    Така като гледам, след като писа, че не се продава, смени снимката на аватара и в подписа написа S4. Иначе, ако си няма нов собственик колата, аз още си имам интерес към нея(особено след вчерашния ден в гледане на чепели за по 8-9хил.лв)
    Шокса е ауди фен мисля че не я е продал а си я е оставил пиши му или му звънни
    156 2.4JTD 136+ PS

  15. #705
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Продадена е колата. Квот' било - било! Както многократно писах: заради детето кола с 2 врати просто не ми вършеше никаква работа. Момчето, което я купи пише тук от скоро и ника му е vuk.

Page 47 of 328 FirstFirst ... 3745464748495797147 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •