Page 73 of 328 FirstFirst ... 2363717273747583123173 ... LastLast
Results 1,081 to 1,095 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #1081
    започва да се пристрастява tayfun's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    киев кърджали
    Age
    52
    Posts
    88

    Default

    мен в една кола двг не ме плаши, всичко останоло дето се прави излиза по скъпо от в добро състояние, по добре да има външен вид и да е в добро състояние от колкото да ходя да търся разни пластмаси и да ги събирам по моргите. горублянската почти я бях купил,)) но в 6 часа вечерта нямаше къде да я закарам и да я проверя.
    Alfa 166 2.4JTD 136hp

  2. #1082
    започва да се пристрастява gioganotti's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    София
    Age
    54
    Posts
    82

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Само това?
    В смисъл - турбо, съединител, окачване, 4х4, разни други работи - всичко е наред?
    Ами, доколкото си спомням, каза че при рязко подаване на газта и отпускане, мотора глъхнел. Иначе моята я взех точно от тая автокъща и вече пет месеца само каране.

    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v (115hp) /04
    opel kadett E 1.3 karavan - ex

  3. #1083

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Koлегата тайфун ти отговори вместо мен.....когато си търся кола няма значение дали е от Горубляне или пичковци...важно е да ми хване окото....след това и правя преглед, за тез неща дет не разбирам си викам специалист да я закачи и чак накрая вадя парата.....не искам две три години напред да се чопля по нея....
    Почти цяла година оглеждам, но досега само една ми хвана окото.....но ми беше непосилна цената... даваха я 14 хилки и нещо.....

    ---------- Post added at 05:34 ---------- Previous post was at 05:28 ----------


    Прав си, но от мен да знаеш....кола и жена на снимка винаги изглеждат по добре.....и никога не правя анализи по картинка....коментирах, защото съм я гледал колата....и съм на принципа три пъти мери, веднъж режи....
    Е, не е баш така, защото сегашната ми кола я купих за около 30 секунди
    Веднъж бях ходил да я гледам и направо АХ-нах. Без да я паля, без нищо - само я огледах. Изглеждаше толкова запазена, че поех риска да има ядове с двигател и окачване.
    На второто ходене директно казах, че нося пари и ще купувам - само попитах, колко ще отстъпят от цената и готово.
    Естествено, ще е различно виждането на кола за 3300лв. и кола за 7000лв., но принципно има коли, които няма нужда да ходят по сервизи
    Пък и аз имам доста части за тоз мАтор, та ако е само това....
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  4. #1084
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Е, не е баш така, защото сегашната ми кола я купих за около 30 секунди
    Веднъж бях ходил да я гледам и направо АХ-нах. Без да я паля, без нищо - само я огледах. Изглеждаше толкова запазена, че поех риска да има ядове с двигател и окачване.
    На второто ходене директно казах, че нося пари и ще купувам - само попитах, колко ще отстъпят от цената и готово.
    Естествено, ще е различно виждането на кола за 3300лв. и кола за 7000лв., но принципно има коли, които няма нужда да ходят по сервизи
    Пък и аз имам доста части за тоз мАтор, та ако е само това....
    Смятам, че вече си пораснал и сметките не ти гиплащам аз....правиш каквото сметнеш за добре....пойска съвет.....аз си каах мнението......имали нужда да талкуваме.....
    Аз до сега съм купувал само една кола от автокъща.....и то преди години директно си говорих със собственика на Софавто...Тони....без да го познавам, защото ми беше писнало от диларите му.....и човека ми направи жест....за който и аз не вярвах.....
    Когато си купувам кола....имам лимит......като тръгна на огледи тези пари са ми в джоба....гледам, разглеждам...като ми допадне нещо....определям си сам колко мога да платя.....като си правя сметка за по нататъшни разходи....казвам на търговеца....вадя му парата....и той ако склони правим сделка...ако не.....здраве да е.....
    А за 30 секунди ми е много трудно да свърша с много хубава жена, камо ли да купя кола)))

    ---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

    Quote Originally Posted by tayfun View Post
    мен в една кола двг не ме плаши, всичко останоло дето се прави излиза по скъпо от в добро състояние, по добре да има външен вид и да е в добро състояние от колкото да ходя да търся разни пластмаси и да ги събирам по моргите. горублянската почти я бях купил,)) но в 6 часа вечерта нямаше къде да я закарам и да я проверя.
    Мен пък ме плаши всичко, защо трябва да имам ядове след това....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #1085

    Default АР156 конкретен екземпляр

    Какво мислите за тази тази красавица?Малко ме притеснява че няма снимка на двигателя и километрите малко невероятни, като цяло съм се насочил към 156 Selespeed, но съм отворен към всякакви предложения за Selespeed
    Last edited by Bingo; 12-11-2013 at 14:35.

  6. #1086

    Default

    Quote Originally Posted by Bingo View Post
    Какво мислите за тази тази красавица?Малко ме притеснява че няма снимка на двигателя и километрите малко невероятни, като цяло съм се насочил към 156 Selespeed, но съм отворен към всякакви предложения за Selespeed
    Прав си, километрите са невероятни! Производство 2000 г. рядко се среща на по-малко от 250000 км., така че не си мисли, че си Богоизбраният да кара кола на малко километри. Освен това на 2.0ТС двигателите им играят оборотите на празен ход, но когато колата се движи по инерция.
    Former Alfa owner.

  7. #1087

    Default

    Дори не съм и близо до тази мисъл че колата е на тези километри,оказа се обаче,че да намериш читава алфа с селе е трудна задача

  8. #1088
    GRID Autosport Friday's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    625

    Default

    Като гледам и другите обяви на автокъщата, на нито една не са снимали двигателя, така, че това не е критерий. Незнам дали има системите ASR и ESP.

    Въпрос: "Фабрично" ли им играят оборотите на 2.0TS!?
    Focus mk3 nafta
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.0TS|LPG

  9. #1089
    започва да се пристрастява 145selespeed's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Barcelona
    Age
    42
    Posts
    53

    Default

    Quote Originally Posted by Friday View Post
    ...
    Въпрос: "Фабрично" ли им играят оборотите на 2.0TS!?
    Да, между 840 и 1000 оборота, при Селеспийд. Само по инерция!
    Last edited by 145selespeed; 12-11-2013 at 17:11.
    145 QV Selespeed
    GTV 2.0 TS ´01

  10. #1090

    Default

    Готов съм да чуя и видя вашите предложения като цяло предпочитам 147 пред 166 ако трябва да търся друго селв

  11. #1091
    Анти Тунинг alfaracer's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Русе
    Age
    39
    Posts
    344

    Default

    Един приятел продава 156 селеспийд, 2000г ,синя ,бензин ,155коня с газов инжекцион от Плевен.Колата не е нов внос , кара си я сигурно вече 4 години. Пиши ми на лични ,ако искаш телефон за връзка.
    Alfa164 T.S 148++ HP
    Alfa156 T.S 144 - коня, ама на хартия.

  12. #1092
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Алфата с най-проблемната предница, с най-проблемният мотор, с най-проблемната кутия - честито! 3 от 3, може и да имаш късмета да я покараш в някакъв момент.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  13. #1093

    Default

    Какво ще предложиш ако не е 156?

  14. #1094

    Default

    Пасат?!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  15. #1095
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Bingo View Post
    Готов съм да чуя и видя вашите предложения като цяло предпочитам 147 пред 166 ако трябва да търся друго селв
    Е тази поне имаш гаранция на мотора...скоро е сменян в Гърция..http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=74680
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 73 of 328 FirstFirst ... 2363717273747583123173 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •