Page 36 of 328 FirstFirst ... 2634353637384686136 ... LastLast
Results 526 to 540 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #526
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Мисля, че достатъчно културно се опитах да ти кажа, че такова държание на "началник" като твоето, тук не се толерира.

    Не знам кой избива комплекси и се прави на шеф, но с първите ти 5 мнения във форума и започваш да ни се караш - според мен е нормално да ти се каже да успокоиш топката. Това не е провокация, ОК?

    Не го играй засегнат сега, ако имаш да пишеш нещо по темата (Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/ГТ относно обяви в сайтове) пиши, иначе другото си е чист спам...

    И аз ти благодаря за разбирането, предварително
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  2. #527
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by СТАНЧО View Post
    Ха,ха,ха,тук е забавно......колега,колата аз съм я регистрирал в БГ,няма Иво,няма Иванчо
    Колега тук коментираме и други обяви не само твоята!

    С колегата Liminat имаме предвид друга кола не твоята!

    Не е необходимо да се палиш толкова много, продавай си колата и тва е....... Който има интерес ще дойде на място и сам ще се убеди в думите ти!

    "Разни хора, разни идеали".

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  3. #528

    Default

    Здравейте на всички...какво е мнението Ви за тези коли
    http://www.cars.bg/u948768
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=246eep
    Може и да са собственост на някой форумец...и да така де и да не е така споделете мнение .Ще ми е интересно да прочета мненията на по-запознатите с модела от мен колеги.Благодаря Ви предварително..

  4. #529
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    Quote Originally Posted by detozex View Post
    Здравейте на всички...какво е мнението Ви за тези коли
    http://www.cars.bg/u948768
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=246eep
    Може и да са собственост на някой форумец...и да така де и да не е така споделете мнение .Ще ми е интересно да прочета мненията на по-запознатите с модела от мен колеги.Благодаря Ви предварително..
    тази в Русе съм я виждал на живо преди 4 месеца, тъкмо я бяха докарали в автокъщата, добре изглежда и отвън и отвътре. Има някакво маймунско радио, но това да и е проблема. Тогава цената и беше малко над 6, но това е нормално.
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  5. #530

    Default

    А като мотор кой е по-добрия избор?

  6. #531
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    Quote Originally Posted by detozex View Post
    А като мотор кой е по-добрия избор?
    търсиш си алфа...колкото повече толкова повече

    специално между тези двете, по-добре фейслифта

    иначе по-добрия мотор от "трите" е MJET 1.9 16V (тези го нямат)
    Last edited by KirilSol; 16-02-2013 at 15:40.
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  7. #532

    Smile

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Мисля, че достатъчно културно се опитах да ти кажа, че такова държание на "началник" като твоето, тук не се толерира.

    Не знам кой избива комплекси и се прави на шеф, но с първите ти 5 мнения във форума и започваш да ни се караш - според мен е нормално да ти се каже да успокоиш топката. Това не е провокация, ОК?

    Не го играй засегнат сега, ако имаш да пишеш нещо по темата (Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/ГТ относно обяви в сайтове) пиши, иначе другото си е чист спам...

    И аз ти благодаря за разбирането, предварително
    Ок.пич,няма да спориме за глупости...Относно Алфа GT:Като не привърженик на италиянското,казвам,че това е страхотен автомобил(като екстри,дизайн и изобщо)който се е запътил на към него,няма да съжелява!!!Кадето и да мина в Сф.(при наличието на толкова лъскави и нови коли)всички гледат като изумели,само по себе си говори...Относно за тия 1000км който имам с нея:не става газ да се сложи и не върви с обикновен бензин(светка лампсондата и пищи)аз и слагам випауер на шела и няма ядове,за сметка на това пък е мн.икономичен мотор.....

  8. #533

    Default

    Quote Originally Posted by СТАНЧО View Post
    Колата е в този вид в който казвам и всичко това което съм описъл...Аз принципно не съм предпочитател на Алфа,защото:преди 14 години счупих двигателя на 33-1.7 16в,на вторият ден и после един абарт(две седмици)......и от тогава НЕ,до денят в който я видях тази и направо не повярвах на очите си,СУПЕР автомобил!!!Имал съм над 20-30 коли но това е луда кола!!!Проблема е,че не може да и се сложи газ,а аз пътувам много и за това си използвам другата кола!!!Имах парите,харесах,тествах,и я взех-след 4 дни я обявих за продан!Така или иначе всички коли който купувам ги обявявам веднага,така,че да се продаде до 1-2г.,
    Ми тя гори 5 на сто нафта,че може и по малко ако е караш разумно,според мен що не си е оставиш
    Пък ако знаеш кви коли вкарва моя човек и за ква тънка лайсна става въпрос,по хубава от твоета маниии.
    Last edited by etrovskii; 16-02-2013 at 17:27.

  9. #534

    Default

    Quote Originally Posted by etrovskii View Post
    Ми тя гори 5 на сто нафта,че може и по малко ако е караш разумно,според мен що не си е оставиш
    tova ne e 1.9jtd a 2.0jts

  10. #535

    Default

    Quote Originally Posted by KirilSol View Post
    тази в Русе съм я виждал на живо преди 4 месеца, тъкмо я бяха докарали в автокъщата, добре изглежда и отвън и отвътре. Има някакво маймунско радио, но това да и е проблема. Тогава цената и беше малко над 6, но това е нормално.
    До два три месеца е гледай за 3500

    ---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:30 ----------

    Quote Originally Posted by СТАНЧО View Post
    tova ne e 1.9jtd a 2.0jts
    Ми пак трябва да гори малко,нали знаеш на дълаг път

  11. #536

    Smile

    Quote Originally Posted by etrovskii View Post
    До два три месеца е гледай за 3500

    ---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:30 ----------


    Ми пак трябва да гори малко,нали знаеш на дълаг път
    Еми как дойде,на дълго на късо важното е,че си ме кефи и съм си я обслужил,пак и лято иде на моренце тук в гърция,насам натам...пък до тогава ако се яви някой пич който му се кара черна нинджа,ще му я продам и така...положението не е на живот и на смърт

  12. #537

    Default

    Бааааааа, ко стаа тука Уеееее?!

    http://www.mobile.bg/11361041744757579
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  13. #538
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Това е до Брестовец, другата седмица мога да хвърля едно оЧо.
    Но със сигурност ще има причина да е евтина.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  14. #539
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Баси маси,на снимки са го докарали доста. Изглежда доста добре,а тоя мотор трудно можеш да му напрайш нещо от каране
    П.С. Ако е читава,почвам да търся някой дето иска да ми подари бъбрекът си и да я купя
    Last edited by don_pepone; 17-02-2013 at 13:30.
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  15. #540

    Default

    Заслужава си да се види това GT. С правилния мотор, запазен интериор (поне на снимките). Изглежда лъскава.

Page 36 of 328 FirstFirst ... 2634353637384686136 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •