Page 41 of 328 FirstFirst ... 3139404142435191141 ... LastLast
Results 601 to 615 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #601

    Default

    Някакво мнение за тази: http://www.cars.bg/u933139

  2. #602

    Default

    Quote Originally Posted by unreax_ View Post
    Някакво мнение за тази: http://www.cars.bg/u933139
    Отвън като е гледам е добре,ама няма други снимки.Ако ходиш да е гледаш вземи някой дизълджия който разбира че иначе нали знаеш

  3. #603
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by unreax_ View Post
    Някакво мнение за тази: http://www.cars.bg/u933139
    Това си струва да се погледне. На пръв поглед ти спестява едни 1500-1600 лв. от начално обслужване и такси, малко е объркал кубатурата, но сигурно е от мерак да я продаде по-бързо
    Виж някой колега от Габрово, да се убедиш, че обявата е реална, кажи му да ти прати и снимки отвътре, да не е била на някой италиански козар, който е карал вътре пръча, върви и му плати гориво за 100 км, изпробвайте я хубаво в тия 100км и ако всичко е топ, право при нотариуса.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  4. #604
    Младши алфист vuk's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Sofia
    Posts
    28

    Default

    Някакво мнение за тази
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=292v52

  5. #605

    Default

    Някакво мнение за това тук http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=293mr6
    Фен съм на тези алфи и наблюдавам тази от близо месец и половина.Цената и падна наскоро с близо 1000лв,така че има нещо съмнително.Всякакво мнение на човек който я е гледал ще е радостно да го прочета тук.

  6. #606

    Default

    Quote Originally Posted by exclusiveremix View Post
    Някакво мнение за това тук http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=293mr6
    Фен съм на тези алфи и наблюдавам тази от близо месец и половина.Цената и падна наскоро с близо 1000лв,така че има нещо съмнително.Всякакво мнение на човек който я е гледал ще е радостно да го прочета тук.
    Хубавичка е ,хубави снимки.Като се застои и почват да свалят

  7. #607

    Default

    Да разбирам че е читава ли?Какво мога да очаквам от нея,като проблеми: мотор,окачване,електорника ?

  8. #608
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    София
    Posts
    151

    Default

    Quote Originally Posted by exclusiveremix View Post
    Да разбирам че е читава ли?Какво мога да очаквам от нея,като проблеми: мотор,окачване,електорника ?
    Цената ми се струва добра - базово изпълнение е, бензин на 5 години вече, но изглежда запазена. Един съвет от мен - вземи на огледа някой с такава кола, ако има нещо не както трябва визуално ще му се набие на очи, докато ти вероятно няма да го забележиш. А относно състоянието - оглед от човек който разбира и диагностика задължително, никой не може да ти каже тези неща от разстояние.

  9. #609
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    София
    Posts
    49

    Default

    Здравейте.вчера бях на оглед на алфа 147 каквато псоменах по рано че искам да взимам.Направих оглед и диагностика всичко изглежда ок,обаче много ми е странен съединителя.Един такъв супер твърд като камък и труден за натискане.И започнах да с епритеснявам дали не е тръгнал да заминава.КАкво ще ме посъветвате как да го проверя дали е ок?На отлепване тръгва да отлепя към средата.Скоростите влизат доста добре няма проблем при тях тъй като се зачетох че ако е преебан съединителя скоростите влизали по трудно.

  10. #610
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Quote Originally Posted by evolintend View Post
    Здравейте.вчера бях на оглед на алфа 147 каквато псоменах по рано че искам да взимам.Направих оглед и диагностика всичко изглежда ок,обаче много ми е странен съединителя.Един такъв супер твърд като камък и труден за натискане.И започнах да с епритеснявам дали не е тръгнал да заминава.КАкво ще ме посъветвате как да го проверя дали е ок?На отлепване тръгва да отлепя към средата.Скоростите влизат доста добре няма проблем при тях тъй като се зачетох че ако е преебан съединителя скоростите влизали по трудно.
    Твърде вероятно е да е пред смяна. Обаче трудно може да се каже колко ще изкара - има колеги които карат така по 20-30К км. Накрая ще почне да приплъзва. Това с точката на зацепване не е критерий, тъй като тя е винаги една и съща, без значение колко е износен съединителя - системата е хидравлична и се саморегулира.
    Според мен, ако решиш да вземеш колата си калкулирай едни бъдещи 500 лв за смяна.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  11. #611
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    София
    Posts
    49

    Default

    А аз се загледах то най скъпата част е маховика,може л ида ме посъветвате как да разбера дали маховика е пред смяна или няма начин освен на сервиз.

  12. #612

    Default

    Докато отделя нормално, няма проблем. Моя е брутално твърд, карам си така вече хиляди километри. Иначе за да се види състоянието на съединителя, трябва да се сваля скоростната кутия.

  13. #613
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    По принцип на алфите са им по-твърди съединителите. На старата ми 155 дори новият съединител беше бая по-твърд от на БМВ например.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  14. #614
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    и на моята 155-ца е чисто нов с нова помпа (работен цилиндър),а тази на педала е с сменени гумички и пак е леко твърд .... италианска му работа
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  15. #615
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    София
    Posts
    49

    Default

    Утре ще ходя да я взимам въпросната лафа. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2abhwg

    Моля кажете ми ако имате случайно няккави наблюдения в/у тази също така моля кажете ми как и какво точно да гледам при съединителя за да не се прецакам и да знам че ще издържи няколко хиляди километра поне

Page 41 of 328 FirstFirst ... 3139404142435191141 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •