Page 42 of 328 FirstFirst ... 3240414243445292142 ... LastLast
Results 616 to 630 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #616

    Default

    Quote Originally Posted by evolintend View Post
    Утре ще ходя да я взимам въпросната лафа. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2abhwg

    Моля кажете ми ако имате случайно няккави наблюдения в/у тази също така моля кажете ми как и какво точно да гледам при съединителя за да не се прецакам и да знам че ще издържи няколко хиляди километра поне
    Пич,кво само и ти и много такива като теб питат кухи работи който и да ти ги обясни,няма да знаеш кво да направиш(гледаш)!!!За това 50-70 парички и взимаш майстор с теб:той гледа технически колата и ти казва"ДА-става-НЕ-нестава"и пак не е гаранция.....а та да не се минеш(прецакаш),или си купи чисто нова(3-5-7гаранция) или не си купувай нищо а гледай как се возят другите....!!!Не прави Гръцки-Габровски....експерименти!!!Приеми го като окуражителен съвет!Успех

  2. #617

    Default

    Някой гледал ли е тази?

  3. #618
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    София
    Posts
    2

    Default

    Аз я погледнах само отвън, запазена ми изглежда. Е, аз не съм от разбиращите, пък и гледах за друга кола.

  4. #619
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by evolintend View Post
    Утре ще ходя да я взимам въпросната лафа. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2abhwg

    Моля кажете ми ако имате случайно някакви наблюдения в/у тази също така моля кажете ми как и какво точно да гледам при съединителя за да не се прецакам и да знам че ще издържи няколко хиляди километра поне
    Покарай я 20-30 км, на различна скорост, добре е по неравности, изпробвай дали влизат добре всички скорости и се уговори в някой от форумните сервизи да я погледнат в какво състояние е:
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=49255
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=31010
    Last edited by Liminat; 05-03-2013 at 13:42.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  5. #620
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    София
    Posts
    49

    Default

    Така и направих.Съединителя отделя малко по високо но има още живот в него вика майстора.От днес вече съм горд собственик на алфа 147.Много хубав автомобил.Млако е нисък и позадрах бордюрите но ще го имам впредвид за бъдеще.Благодаря на всички за съветите

  6. #621
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by evolintend View Post
    Така и направих.Съединителя отделя малко по високо но има още живот в него вика майстора.От днес вече съм горд собственик на алфа 147.Много хубав автомобил.Млако е нисък и позадрах бордюрите но ще го имам впредвид за бъдеще.Благодаря на всички за съветите
    Ами ей така се прави - Дойдох, Видях, Побе... Купих
    Със здраве да си я караш!
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  7. #622
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by evolintend View Post
    Така и направих.Съединителя отделя малко по високо но има още живот в него вика майстора.От днес вече съм горд собственик на алфа 147.Много хубав автомобил.Млако е нисък и позадрах бордюрите но ще го имам впредвид за бъдеще.Благодаря на всички за съветите
    Честито колега.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  8. #623

    Default

    Quote Originally Posted by СТАНЧО View Post
    Пич,кво само и ти и много такива като теб питат кухи работи който и да ти ги обясни,няма да знаеш кво да направиш(гледаш)!!!За това 50-70 парички и взимаш майстор с теб:той гледа технически колата и ти казва"ДА-става-НЕ-нестава"и пак не е гаранция.....а та да не се минеш(прецакаш),или си купи чисто нова(3-5-7гаранция) или не си купувай нищо а гледай как се возят другите....!!!Не прави Гръцки-Габровски....експерименти!!!Приеми го като окуражителен съвет!Успех
    Все се намери някой който да се направи на спец.И какво му е кухото дето е питал?

    ---------- Post added at 06:29 ---------- Previous post was at 06:28 ----------

    Quote Originally Posted by evolintend View Post
    Така и направих.Съединителя отделя малко по високо но има още живот в него вика майстора.От днес вече съм горд собственик на алфа 147.Много хубав автомобил.Млако е нисък и позадрах бордюрите но ще го имам впредвид за бъдеще.Благодаря на всички за съветите
    Честита нова придобивка,с кеф да си е караш
    Има само две мнения по въпроса – грешното и моето!

  9. #624

    Default

    Quote Originally Posted by etrovskii View Post
    Все се намери някой който да се направи на спец.И какво му е кухото дето е питал?

    ---------- Post added at 06:29 ---------- Previous post was at 06:28 ----------


    Честита нова придобивка,с кеф да си е караш
    Не виждаш ли,че момчето се беше притеснило и във същият момент може би си мислеше,че може да разбере и сам дали има живот в съединителя(както на 70-80% от нас би ни се искало да спестим тия пари за този преглед който би взел майстора,мислейки,че това е елементарно...)лошо няма да изразявате мнения и да му казвате какво да провери,Но накрая ако сте пичове трябва да го посаветвате на 101% да си вземе майстор-а повечето не го правят!!!Какво ли може да помогне един майстор на момчето:най малкото ако установи,че е предал багажа тоя съединител и търговеца види,че момчето тръгва да се отказва(а той вижда,че е с парите и е готов да я плаща)собственика ще се респектира от майстора и няма да може да дрънка на момчето,като:"Приятел няма проблеми,то алфите са така-онака"и да го изиграе а следователно или му оправя съединитля(сваля от цената колкото струва)или губи сигурни пари!!!Вие го изспращате със вашите мнения и знания чисто сам И ако не разбере какво му е състоянието-кво ви е зор,от вашия джоб пари не излизат НАЛИ,той после ще си бие главата....!!!?Мани не ми пиши ти на мен дъра-бъра,че все някой....то на чужд гръб нали знаеш,че колко и тояги да биеш все са малко!!!Мн.поздрави от папата....

  10. #625
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Бро нее баш така. Момчето пита за съвети точно за варианта САМ да отиде и да гледа,то иначе е ясно че е най-добре да се иде с човек който е наистина наясно какво и как да гледа.
    И тук всеки му каза какво и как да провери Евентуално ако отиде САМ в което няма лошо,но за него си е рисково,особенно ако не разбира много.

    П.С. Мен лично са ме гонили от автокъща след оглед на една кола преди да си взема алфата (бях с един авер) и след глупостите които ми наговориха в къщата поспорихме с продавача и като го "наредих" малко и видя че няма мине номера му и се ядоса и ми вика "напуснете,няма да ви продам нищо"
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  11. #626

    Default

    Quote Originally Posted by don_pepone View Post
    Бро нее баш така. Момчето пита за съвети точно за варианта САМ да отиде и да гледа,то иначе е ясно че е най-добре да се иде с човек който е наистина наясно какво и как да гледа.
    И тук всеки му каза какво и как да провери Евентуално ако отиде САМ в което няма лошо,но за него си е рисково,особенно ако не разбира много.

    П.С. Мен лично са ме гонили от автокъща след оглед на една кола преди да си взема алфата (бях с един авер) и след глупостите които ми наговориха в къщата поспорихме с продавача и като го "наредих" малко и видя че няма мине номера му и се ядоса и ми вика "напуснете,няма да ви продам нищо"
    Е точно за това такива пичове,трябва да ги убедиме-връзумиме,че не трябва да ходят сами!!!Едно е да идеш с майстор който раздава респект,друго е да идеш с приятел и да почнете да си правите тънките историй и да се гаврите едва ли не-и аз бих те изгонил...(казвам го от личен опит,защото и мен са ме гонили отвайки Без Майстор а с приятел...) търговеца се отпуска(когато си сам) и те вкарва в неговото темпо,а когато е майстора там и знае,че си му платил да я гледа:1-знае,че си 100% купувач 2:каквото каже доктора(майстора)ТОВА ЕЕЕ!!!Каде отива той като спеца му каже в очите,кво работи и кво-не!Това всичкото съм го препатил много кратно и нека да е съвет за всички!!!Сам ли си я гледаш-Пътник сиии...освен ако не си самият Ти майстор с добри търговски умения..!А и да не говориме,че повечето помагачи(в форумите изобщо) са подрастващи тинейджери,опитващи се да се докажат,пишейки измислени работи и по този начин увреждат на други който сега прохождат....

  12. #627
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    По принцип е така да. Добре е да има респект от продавача,а не да те мота както си иска,макар че с сегашните вълшебни добакти за масла и горива и майсторът може да се подведе и после като смениш маслото .......
    Мен ме изгониха не за гавра,напротив,нокога не бих се базикал с хората. Просто пича му стана тъпо че не можа да ме излъже за годината на колата и за това,че нее удряна и боядисване,а то си личеше + че и километража бе барникан на 100%,затова ме изгони щото му казах нещата в очите,а не заради гавра
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  13. #628

    Default

    Quote Originally Posted by don_pepone View Post
    По принцип е така да. Добре е да има респект от продавача,а не да те мота както си иска,макар че с сегашните вълшебни добакти за масла и горива и майсторът може да се подведе и после като смениш маслото .......
    Мен ме изгониха не за гавра,напротив,нокога не бих се базикал с хората. Просто пича му стана тъпо че не можа да ме излъже за годината на колата и за това,че нее удряна и боядисване,а то си личеше + че и километража бе барникан на 100%,затова ме изгони щото му казах нещата в очите,а не заради гавра
    Ама това ееее,че като ти-аз и други почваме да казваме кусурите и те злобеят а ние сме с парите в брой и както по цял свят,клиента има право(недоразбрано все още в БГ) и от там стават препирни единия казва така онака,абе спецялно аз правя ебати проблема ако ме прави на луд собственика...!За това взимам майстора и отиваме на място:аз гледам като визия и екстри,удари...а той технически-като каже за нещо,че не е наред и гледаш как собственика не може да си намери място,а това нали знаеш кво означава-парички надолу!!!Така,че да вземеш майстор с теб дори и за мостра е ГОЛЯМ++++

  14. #629
    Младши алфист vuk's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Sofia
    Posts
    28

    Default

    Може ли мнение за тази кола, откъм екстри май е доста обрана.
    http://www.cars.bg/u966414

  15. #630
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    На пръв поглед освен годината и готиното синьо,няма май за какво да струва толкова .

    П.С. Извинете за "Спама" но какво им харесвате на тея 147 всички,освен че са ефтенки
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

Page 42 of 328 FirstFirst ... 3240414243445292142 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •