Quote Originally Posted by Ilko Ivanov View Post
И по какво я позна, че е с челен удар?
Добре е и да кажеш до къде е бил?
Само бронята? Броня,фарове, радиатори, или я е нямало до челното стъкло?
Колко и да е орязана, няма нищо общо с нито едно Пунто (имал съм 3броя и мога да направя сравнение).
Дори и да е била с челен удар, ако е направена както трябва какъв е проблема?
Друг е въпроса, че ако е бил толкова сериозен удара никой няма да се занимава да я възстановява кола за 4000лв. Да беше 14000лв. да я правят.
Моята 147 (1,9жтд115 4/5врати 2002г)я взех със счупено парче от бронята и подкалник за 1300евро + транспорта. Един собственик 190к км. с фактури за ремонти, серв. книжка и т.н. Смених броня и подкалник и какво - вече не става за каране щото е била с удар, така ли? По окачването съм сменил един горен носач и биалетка. Обслужването -ремъци,ролки и филтри всички знаете колко струва. И пак си идва на цена малко под средната за такава кола по сайтовете. Значи е тоталка щом е евтина, така ли?
Пак ви казвам - слезте на земята и си спомнете, че става въпрос за коли на 10+години... Такава без никакво ПТП надали е останала. Километрите въобще не искам да ги коментирам, щото е смешно просто. Който си мисли че от пробега зависи състоянието на колата - да си търси такава на малко км.
Нещо много се опени - няма читава, не удряна кола, без да има за поне едно 1000лв. като мин. допълнителни 147 за парите, дето търси колегата.
И тая напудрената, дето колегата я е гледал, едно, че няма екстрите и дори е само с климатик, но е и пребоядисвана. А защо ли? И много от читавите коли за тая цена са ... изгнили отдолу и замаскирани (не са от Италия). Това, че ти си се набутал, не значи, че сега си станал пръв специалист. Колко коли Алфи си огледал общо. Аз над 100 за да купя 3