Page 200 of 328 FirstFirst ... 100150190198199200201202210250300 ... LastLast
Results 2,986 to 3,000 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #2986
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default

    Ето една много хубава и много червена Алфа:

    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...9&pageNumber=5

    Скоро е минала даже и Tüv. Жалко само, че е снимана със зимния комплект гуми и джанти.

    Разгледай и чуждите сайтове, в нашите ще е доста по-трудно да намериш това, което търсиш. Предлагането тук не е голямо, а качеството няма да коментирам.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

  2. #2987
    и аз алфист angelovi69's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Kazanlak, no ot Veliko Tarnovo
    Age
    54
    Posts
    784

    Default

    Знам, че е спам, ама се изкуших да напиша небезизвестния лаф:
    " На вкус и цвет товарища нет! " казало котето и си облизало г:за.
    По темата-Ако е Алфа, да е червена, ако е свинско, да е от врат!
    Alfa Romeo 156 SW 122kW 2004 DISTINCTIVE
    Lancia Y 1,2 8V 60к.с. 2001g. - на щерката
    Skoda 100S-в пенсия и КлиоI,1,4 Energy-продадено Opel kadet 1,3 LS sedan 1989 44kW 4 скорости-по неволя-пръдливия Ханс-продаден 0878316296и 0893569553

  3. #2988
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Предлагам да се пише оттук нататък конкретно за някой автомобил, някой го е гледал или чувал за него, тествал, т.нар полезна информация.

    Ако ако да речем че аз/Вие си търся инфо за някоя кола, дали ще е приятно да ровя из безмислиците на потребителите, кой какъв цвят търсил, ама бензиновия мотор бил смотан, нали...., сещате се....

    И за да не съм хептен спам ето ви линк към моята обява, понеже скоро не съм гледал друга кочина подробно...http://www.cars.bg/c1309453 , пали и понавървява от време на време кат ме ядоса някой.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  4. #2989
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Пак казвам кола се избира и пробва лично !!!И за моята пратих един приятел да я гледа и пробва ! После го питам как е,вика е кво върви.Първо му бях поставил задача какво да гледа по колата.В крайна сметка половината неща не беше гледал понеже беше забравил.След една седмица заминах за България.Още същия ден като пристегнах отидох да я видя на другия беше вече моя !Някой от нещата дето ми беше казал се оказаха не така как ги е видял той !
    И да ви кажа колата беше с изтъркани гуми...но това не ме вълнуваше !Новите гуми бяха вече поръчани !
    Не мога да ви разбера искате да вземете кола за 1500 € и да не пипате нищо по нея и само да карате...е няма такава от мен да го знаете !
    Гледам в една друга тема се припират за едни габарити H6W що били стрували 8 лева двете бройки !
    Ще ви кажа,че направо сте ми жалки...без да ви познавам ама като гледам как се циганите за 6-8 лева/направо придобивам пълна престава за вас /
    Хайде сега ме плювайте колкото си искате/извинявам се за спама/
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  5. #2990

    Default

    Бе ти не разбра ли,че вече целия форум знае,че си най-големия и готин пич.....и слез малко на земята,има хора с по 400лв заплати тука.И са хора с главна буква....а не като тебе.Приказки и надувки до безкрай.Ти и още двама....ама буквално серете във всяка тема......седи си там ,където си и престани да парадираш,че ти се смеят 200 човека на простотията.199 вече.....щото на мене ми се реве...
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  6. #2991
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Бе ти не разбра ли,че вече целия форум знае,че си най-големия и готин пич.....и слез малко на земята,има хора с по 400лв заплати тука.И са хора с главна буква....а не като тебе.Приказки и надувки до безкрай.Ти и още двама....ама буквално серете във всяка тема......седи си там ,където си и престани да парадираш,че ти се смеят 200 човека на простотията.199 вече.....щото на мене ми се реве...
    Ти нещо като адвокат ли се явяваш на тоя форум !Никога не съм претендирал с това,че съм навън от БГ ! Но дори и да бях там в България не бих се замислил да си купя крушки за колата от 8 лева дори и да взимам 250 лева
    Ама какво да правя като всички мислят по андрешковски !
    На мен също ми се реве от 99 % тъпотии дето се питат в тоя форум ма така влизам да си убивам времето
    И като излезе един такъв защитник на всички лицемер..знаеш ли колко ми пука за теб или някой друг !
    Сигурен съм,че има хора и там дето не се замислят да вложат повече пари в колата си но не пишат тук !Това,че на някой си бай Петко не му се дава 8 лева ме боли оня ......
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  7. #2992

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Бе ти не разбра ли,че вече целия форум знае,че си най-големия и готин пич.....и слез малко на земята,има хора с по 400лв заплати тука.И са хора с главна буква....а не като тебе.Приказки и надувки до безкрай.Ти и още двама....ама буквално серете във всяка тема......седи си там ,където си и престани да парадираш,че ти се смеят 200 човека на простотията.199 вече.....щото на мене ми се реве...
    Власите са си такива, обичат да се самоизтъкват при всеки удобен случай и за всяка глупост Не се коркай



  8. #2993

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Предлагам да се пише оттук нататък конкретно за някой автомобил, някой го е гледал или чувал за него, тествал, т.нар полезна информация.

    Ако ако да речем че аз/Вие си търся инфо за някоя кола, дали ще е приятно да ровя из безмислиците на потребителите, кой какъв цвят търсил, ама бензиновия мотор бил смотан, нали...., сещате се....

    И за да не съм хептен спам ето ви линк към моята обява, понеже скоро не съм гледал друга кочина подробно...http://www.cars.bg/c1309453 , пали и понавървява от време на време кат ме ядоса някой.
    Имам няколко въпроса адресирани към обявата ти:
    1. Продаваш ли я или я показваш просто.
    2. Как точно стана ценообразуването.
    3. Колко човека ти се обадиха за оглед или проявиха интерес
    4. Знаеш ли че в немското мобиле например има обяви на немци, първи собственици с пълна история на цени по-ниски от твоята.
    5. Съединителя и маховика преди колко време са сменени, окачването кога е сменено и каква марка е, преди колко време е сменен ангренажния комплект

    Не искам да се заяждам, интересно ми е какво ще отговориш.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  9. #2994

    Default

    Правя пълни самопризнания - аз съм единия от двамата, за които колегата undy споменава . Това за мен е оказване на огромна чест и признание, едвам се сдържам да не изпадна в тежък емоционален изблик. Колега undi, от време на време помагам на някой, който се чуди как да оправи нещо, разбира се ако е в моята компетенция да изразя мнение и да съм полезен. Отдавна спрях да задавам въпроси тук, защото рядко някой ми отговаря, а не е и длъжен да го прави, поради тази причина за всяка повреда, с която не съм в състояние да се справя сам карам колата във форумен сервиз, където майсторът се е доказал многократно и му имам пълно доверие. Но умът ми не побира как може да има хора, които нямат елементарни технически познания, стартират тема от сорта "как да сменя ангренажа без пети за зацепване" или подобен тъпизъм и очакват да завалят предложения и съвети? Разбира се и мен не ме бият парите през пръстите, но за неща, за които е 100% сигурно, че ще доведат положението до летален край предпочитам да закарам колата в сервиз, а не да чакам съвети Свише и да съм без кола определено време. Иначе много обичам да иронизирам, което предполагам не остава незабелязано, доказва го будната съвест на модераторите, които трият простотиите, които творя. А ги творя, защото в голяма част от темите има такива невероятни умозаключения и теории, че ме сърбят пръстите да изразя мнението си (за което на никой не му пука ).
    Former Alfa owner.

  10. #2995

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Ако ако да речем че аз/Вие си търся инфо за някоя кола, дали ще е приятно да ровя из безмислиците на потребителите, кой какъв цвят търсил, ама бензиновия мотор бил смотан, нали...., сещате се....
    То и без това мнения от месец-два назад са ненужни, 99% от обявите са отдавна изтекли, че да се разбере за коя кола става въпрос, или пък висят, защото:

    а) екземпляра е гроб
    б) цената е тотално несъобразна
    в) горните две



  11. #2996
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    138

    Default

    да си призная аз си избирах колата според екстрите,цвета и интериора,въпроса е,че след маркирането на съответните изисквания в повечето случай излизат 2-3 бройки и цента е значително над средната.

    пс:офф съм ама кой не иска червена алфа де*а

  12. #2997
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Имам няколко въпроса адресирани към обявата ти:
    1. Продаваш ли я или я показваш просто.
    2. Как точно стана ценообразуването.
    3. Колко човека ти се обадиха за оглед или проявиха интерес
    4. Знаеш ли че в немското мобиле например има обяви на немци, първи собственици с пълна история на цени по-ниски от твоята.
    5. Съединителя и маховика преди колко време са сменени, окачването кога е сменено и каква марка е, преди колко време е сменен ангренажния комплект

    Не искам да се заяждам, интересно ми е какво ще отговориш.




    Аз мисля че по скоро ние предлага с което си противоречи в неговата ,,препоръка,, да коментираме само коли от които някой колега се интересува.............аз поне не разбрах някой да се интересува от неговата............а за сервизната история,дори и да я е водил по конец и тия неща действително да са сменени на скоро,с което да оскъпява автомобила си, при нас не хващат тия неща декиш,защото за хората всичко като фактури и сервизни книжки е фалшифицирано и си е кауза пердута да се занимаваш...........продавал съм при нас коли с пълна сервизна история и всеки който дойде на оглед вика: ,,това не ме интересува,тия фактури и аз мога да ти ги изкарам............,,

    ---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 22:10 ----------

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Власите са си такива, обичат да се самоизтъкват при всеки удобен случай и за всяка глупост Не се коркай



    Така е власите са хора със самочуствие и то с покритие.........а не смачкани лузари,които само хейтят тия които са успяли да направят нещо.........
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  13. #2998
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by M.Gruev View Post
    Ето една много хубава и много червена Алфа:

    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...9&pageNumber=5

    Скоро е минала даже и Tüv. Жалко само, че е снимана със зимния комплект гуми и джанти.

    Разгледай и чуждите сайтове, в нашите ще е доста по-трудно да намериш това, което търсиш. Предлагането тук не е голямо, а качеството няма да коментирам.

    eeeeee Джантите съсипаха картинката .....
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  14. #2999
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Абе не я предлагам на вас, просто нямаше какво да кача друго дето съм гледал скоро.

    "Първоначално публикувано от*thecleaner*
    Имам няколко въпроса адресирани към обявата ти:*"

    1. По принцип не я продавам, но за майтап съм и пуснал обява, впрочем 3 Алфи съм продал на цена 50% над средната за конкретния модел, ей тъй на майтап...?
    2. Ценообразуването стана една сутрин докато се бях усамотил и мислейки поредната глупост, колко не биха ми платили за колата, та ше видим де.
    3. Засега 2ма човека проявиха интерес
    4. Немското мобиле не е критерий.
    5. Съединителя и маховика са в перфектно здраве и не е налагало смяната им, насила ли да ги сменя като всичко им е ок, или да излъжа че са сменени щото тъй е модерно, окачването каквото е хлопнало е поправено с каквото трябва, ангренажния комплект е дайко, водна помпа, демферна шайба дайко и т.н., чисто нова маслена помпа 1000+лв, нови вътрешни карета, комплект зимни гуми, обслужен и работещ климатроник, би-ксенон фарове с дневни светлини, лек ремап (около 200кс),още куп дреболий дето в момента не ми се занимава да изброявам. Живот и здраве ще стане още по-хубава, гта-пакет и червен цвят като му дойде времето ако не ме е "отървал" някой дотогава.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  15. #3000

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Абе не я предлагам на вас, просто нямаше какво да кача друго дето съм гледал скоро.

    "Първоначално публикувано от*thecleaner*
    Имам няколко въпроса адресирани към обявата ти:*"

    1. По принцип не я продавам, но за майтап съм и пуснал обява, впрочем 3 Алфи съм продал на цена 50% над средната за конкретния модел, ей тъй на майтап...?
    2. Ценообразуването стана една сутрин докато се бях усамотил и мислейки поредната глупост, колко не биха ми платили за колата, та ше видим де.
    3. Засега 2ма човека проявиха интерес
    4. Немското мобиле не е критерий.
    5. Съединителя и маховика са в перфектно здраве и не е налагало смяната им, насила ли да ги сменя като всичко им е ок, или да излъжа че са сменени щото тъй е модерно, окачването каквото е хлопнало е поправено с каквото трябва, ангренажния комплект е дайко, водна помпа, демферна шайба дайко и т.н., чисто нова маслена помпа 1000+лв, нови вътрешни карета, комплект зимни гуми, обслужен и работещ климатроник, би-ксенон фарове с дневни светлини, лек ремап (около 200кс),още куп дреболий дето в момента не ми се занимава да изброявам. Живот и здраве ще стане още по-хубава, гта-пакет и червен цвят като му дойде времето ако не ме е "отървал" някой дотогава.
    Благодаря.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

Page 200 of 328 FirstFirst ... 100150190198199200201202210250300 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •