Page 211 of 328 FirstFirst ... 111161201209210211212213221261311 ... LastLast
Results 3,151 to 3,165 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #3151

    Default

    Много изчерпателно!Благодаря ти за инфото!

  2. #3152
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    94

    Default

    Здравейте колеги! Искам да ми дадете съвет за този комплект кони Дали ако го сложа, колата ще стане по-ниска от сега? Целта ми е по-добра стабилност и леко повдигане на задницата. В момента съм с черни пружини и армотисьори с зелено кръгче и дали ще вози по-твърдо от сега? Благодаря предварително!
    Alfa Romeo 1.9 JTD TI ама не баш

  3. #3153
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    5

    Default

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...3&slink=cwers8

    Сравнително нова е обявата.Някой колега от района да е ходил да я гледа.

  4. #3154
    започва да се пристрастява Valenses's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Шумен
    Posts
    65

    Talking

    Аз ходих... и я купих. Чакам да я регистрирам сега.

  5. #3155
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Quote Originally Posted by Valenses View Post
    Аз ходих... и я купих. Чакам да я регистрирам сега.

    Успех с чакането в Русе
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  6. #3156
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Търговище
    Posts
    14

    Red face Въпрос за GT

    Здравейте, колеги!

    Вече съм в Пловдив и се замислям за купуване на Alfa GT 2004. Можете ли да ми дадете инфо за това какво може да се очаква евентуално и на какво да обърна внимание. Има доста обяви, замислям се за нещо около 5000-5500лв, виждам, че новия внос от Germany върви около 2000 евро за най-евтините модели.
    Колата ще се ползва главно в градски условия, но искам нещо, с което да не ме е срам да изляза на междуградския път и няма да се влача.
    По форуми чета, че имало шумове от капака на багажника, слаба била предницата, предните фарове трептяли... общо взето все някакви щуротии, които честно казано ме отказват от решението ми.
    Знам, че с италианките никога не се знае откъде ще изскочи зайчето и ще реши, че вече не иска да те слуша, но... моля за съвет дали всичко това е реална информация.

    Другия ми вариант е да взема една 147-ца и да се прекръстя, надявайки се, че ще излезе читава.


    Благодаря предварително.

  7. #3157
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by bstanishev View Post
    Здравейте, колеги!

    Вече съм в Пловдив и се замислям за купуване на Alfa GT 2004. Можете ли да ми дадете инфо за това какво може да се очаква евентуално и на какво да обърна внимание. Има доста обяви, замислям се за нещо около 5000-5500лв, виждам, че новия внос от Germany върви около 2000 евро за най-евтините модели.
    Колата ще се ползва главно в градски условия, но искам нещо, с което да не ме е срам да изляза на междуградския път и няма да се влача.
    По форуми чета, че имало шумове от капака на багажника, слаба била предницата, предните фарове трептяли... общо взето все някакви щуротии, които честно казано ме отказват от решението ми.
    Знам, че с италианките никога не се знае откъде ще изскочи зайчето и ще реши, че вече не иска да те слуша, но... моля за съвет дали всичко това е реална информация.

    Другия ми вариант е да взема една 147-ца и да се прекръстя, надявайки се, че ще излезе читава.


    Благодаря предварително.
    147 и GT са една и съща кола с две различни купета, това за фаровете и багажника е пълна глупост, а предницата наистина е слабичка, на все пак зависи дали целиш наред дупките, или не. На извънградско нямаш никакви проблеми - колите са чук, в града са НЕманеврени заради "бързата" рейка. Ако се спреш на дизелова версия ще ти бъдат доволно икономични.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  8. #3158
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Търговище
    Posts
    14

    Default

    Предната ми кола беше GTV '97, за която също се твърди, че е доста зле откъм маневреност. Честно казано нямах проблеми с нея, единствено седалките й бяха доста ниско, та пътя понякога се губеше от визьора
    Принципно съм доста внимателен шофьор, но по нашите пътища нещата са много на кантар. Другото ми притеснение откъм слабата предница е факта, че в Пловдив има доста павирани улици, което може да се окаже доста регулярна причина за ремонти. Толкова ли е кекава предницата и горе-долу колко излиза ремонта на GT-то?
    Възнамерявам да взема бензинов двигател, на GTV-то беше TS 2.0 и си беше доста послушен, противно на очакванията не ядеше масло и имаше доста нисък разход на гориво (около 8 смесено).
    Идеята ми е да разбера какво мога да очаквам, тъй като нямам нерви да хвърлям стотици левове месечно за ремонти, а и заплатата ще се окаже "къса".

  9. #3159
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Бензиновия мотор не е добър вариант. Има доста писано по въпроса.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  10. #3160

    Default

    Здравейте, колеги. Благодаря ви за споделените мнения. Купих си Alfa не GT а BRERA JTD 2.4 . В момента я вкарах за обслужване е ще споделя мнение.

  11. #3161
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    5

    Default

    Quote Originally Posted by Valenses View Post
    Аз ходих... и я купих. Чакам да я регистрирам сега.
    Тогава честито колега

  12. #3162
    започва да се пристрастява Valenses's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Шумен
    Posts
    65

    Default

    Благодаря. И все пак се радвам, че хваща окото

  13. #3163
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Ае на бегачката момчета....http://clubalfaromeo.com/forum/showt...587...:coolio:
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #3164

    Default

    Колеги някакви мнения за тази: http://www.cars.bg/c1416981
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD 16V
    DUCATI Monster
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 16V-EX

  15. #3165
    Старши алфист 156's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    692

    Default

    Quote Originally Posted by d3v1l View Post
    Колеги някакви мнения за тази: http://www.cars.bg/c1416981
    Еха, най-сетне да видя реална Спортвагон Q4 ... наистина е рядка...
    '05 166 V6
    '98 156 2.0 TS ex ...

Page 211 of 328 FirstFirst ... 111161201209210211212213221261311 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •