Page 313 of 328 FirstFirst ... 213263303311312313314315323 ... LastLast
Results 4,681 to 4,695 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #4681

    Default

    Много и е запазен салона, нищо протрито няма.
    Просто велура излиза грозно на снимки. Иди го виж на живо, по-приятно е.
    А като седнеш и видиш колко са удобни, а като бонус имат и подгрев...

    Кожата е надценена работа. Само красота, а лятото се потиш и ти тече река от гърба до г...

  2. #4682

    Default

    След предната ми кожена 147-ца се зарекох никога повече кожа. Лятото като го оставя това нещо на слънце после по къси гащи не се сяда, то пари направо. А понякога просто няма сянка, като на един басейн, където ходих лятото. И излизаме, тя колата напекана, ние по шорти - не да седнеш, не да се облегнеш. Слагахме хавлиите по седаките (добре, че бяха и леко мокри) , че да се седне нормално.

    Визия са, спор няма, действително изглеждат добре , но са надценени и прехвалени според мен също. Едва я изтраех тази кожа лятото.
    Alfa Romeo 156 1.8 SW TS 144hp

  3. #4683
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Аз пък съм чувал (на тоя етап) от хора с малки деца които имат склонноста да повръщат в коли, че кожения салон е поне 1000 пъти по-добро решение от всичко друго...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  4. #4684

    Default

    При разстройство кожения салон също се държи по-добре от текстилния. 😉
    Former Alfa owner.

  5. #4685
    трошим всичко,тел.+359xxx radiboy's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    519

    Default

    Горе долу ми стана ясно,ако имам разстройство или ми се повръща да го направя върху кожа.
    Alfa Romeo 156 1.8 TS'99 144+

  6. #4686

    Default

    Е не съм се сетил избора ми на на салон да го съобразя в повръщането и разстройството. Пропуснал съм... какви важни фактори само!
    Alfa Romeo 156 1.8 SW TS 144hp

  7. #4687
    Запален алфист sollider's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Русе
    Posts
    495

    Default

    Кожения салон е с предимство ако возиш и домашни любимци, иначе при текстилния космите после нямат обиране.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 115 hp

  8. #4688

    Default

    Прав беше dhtj за салона, на живо изглеждаше много по-добре. За съжаление колата беше цялата ръжда отдолу

    На някой позната ли му е тази?

    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...4&slink=a1zd53

    Колко често се среща тая боя? 100% съм виждал поне 2 различни други обяви за ГТ изглеждащо така в последните 1-2г, но не съм сигурен дали е същата
    Last edited by name1; 03-03-2019 at 21:39.

  9. #4689

    Default

    Боята е уникат в буквалния смисъл, т.е. обявите, които си виждал, са на същата кола. Продава се поне от две години, ако не и 3.



  10. #4690

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Боята е уникат в буквалния смисъл, т.е. обявите, които си виждал, са на същата кола. Продава се поне от две години, ако не и 3.
    Аха, мерси за отговора. Гледал ли си я, запознат ли си със случая й? Дали е купувана и продавана в тоя период или един човек не може да я продаде сума време?

  11. #4691

    Default

    Не съм запознат, просто съм я мяркал през годините, спомням си че първоначално беше пусната на доста висока цена.



  12. #4692

    Default

    Какво мислите за тази обява ? https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...4&slink=a805x0

  13. #4693

    Default

    1. Много пари за такъв курник .
    2. Комби, преднячка, с метанови бутилки отзад = постоянно въртене на гуми. На всеки светофар и на всяко тръгване по нагорнище ще въртиш гуми, заради голямата тежест отзад.
    3. Малък брой метанстанции в България и повечето са в индустриалните зони на градовете, забутани и трудни за намиране. Ще навъртиш много километри на бензин.

    4. Нещо ме съмнява и че монтажа не е качествен на конкретната кола. Имах едно ауди А4 комби, с метан ланди ренцо слаган в Италия... Бяха му направили подложки на задните пружини, за да не стои клекнала, много хубава стойка му бяха докарали италианците. А тая алфа стои като немска овчарка. Не са се постарали много, щом не са обърнали внимание на това.

  14. #4694
    Запален алфист markoff's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    София; Сливен
    Age
    42
    Posts
    354

    Default

    Quote Originally Posted by jtvx View Post
    Какво мислите за тази обява ? https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...4&slink=a805x0
    Колата изглежда добре, но не бих взел метан! След като си купих дизел... просто не нямаше подходяща бензинова, а трябваше да действам бързо...те съветвам да не държиш на вуншния фейслифт и да вземеш бензинова, дори без газова уредба (разхода за гориво в пари е същия или по-малък)
    146 1.3 боксер 1996г. EX
    156 SW 1.9 JTD 8V 2002

  15. #4695

    Default

    Quote Originally Posted by markoff View Post
    Колата изглежда добре, но не бих взел метан! След като си купих дизел... просто не нямаше подходяща бензинова, а трябваше да действам бързо...те съветвам да не държиш на вуншния фейслифт и да вземеш бензинова, дори без газова уредба (разхода за гориво в пари е същия или по-малък)
    Кой разход в пари е същия, че не разбрах?
    Карал съм кола на метан, А4 1.8, 125 коня. В момента не знам какви са цените на метана, но по онова време (преди 2-3-4г) разхода в пари беше 6лв на 100км на дълго. Градско 8-9лв. на 100км. Успех да докараш такъв разход на бензин или дизел.
    На газ пак е доста икономично 1.8/2.0 - 8-10лв извънградско, 12-14лв градско.
    На бензин 1.8/2.0 - 16-20лв извън, 22-26лв градско.
    На нафта 1.9жтд - 11-13лв извън, 15-20лв градско.

    А принципно метановите уредби са най-безпроблемните и изискващи нулева поддръжка системи. Горивото е изключително чисто и няма нужда от филтри, не се сменят мембрани, не се пипа нищо. Само зареждаш и караш стотици хиляди км. Минуси са тежките бутилки, намалената динамика и липсата на метанстанции.
    Last edited by dhtj; 18-03-2019 at 09:16.

Page 313 of 328 FirstFirst ... 213263303311312313314315323 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •