Page 199 of 328 FirstFirst ... 99149189197198199200201209249299 ... LastLast
Results 2,971 to 2,985 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #2971
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    73

    Default

    http://viauto.cars.bg/c1426727
    Тази някой ходил ли е да я гледа? Цената ясно, че ще трябва да претърпи коментар, двигателя е слабичък(искаше ми се 2.0 или дизел) но пък е червена и изглежда доста запзена поне по снимките. Този двигател има ли големи проблеми и лесно ли се газифицира?
    Карам Пижо 406 HDi, но само през деня! Нощем в сънищата си карам Alfa

  2. #2972
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by night_pz View Post
    http://viauto.cars.bg/c1426727
    Тази някой ходил ли е да я гледа? Цената ясно, че ще трябва да претърпи коментар, двигателя е слабичък(искаше ми се 2.0 или дизел) но пък е червена и изглежда доста запзена поне по снимките. Този двигател има ли големи проблеми и лесно ли се газифицира?
    ТС-то не е проблемен при газификация колега , колата е хубава
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  3. #2973
    започва да се пристрастява SnapLackOfTraction's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    75

    Default

    Колега, даже не си прави труда да се разкараваш. Отидох да я погледна, че живея наблизо. Пълна кочина. Изключително износен интериор. Врътки, скоростен лост, волан, всичко е ужас. Обелен хромиран елемент на ръчна и други люпещи се елементи. Модулът за прозорците е с разбити бутони. Патронът на стартерът е забил и трябва да натиснеш бутончето отдолу за да тръгне, тва май не е нормално. Грешка за изгорели лампички на номер, ама тва малък кахър. Кола 2007, на тия км, няма как да е с такъв интериор(което води и до тва, че не е на тия км).

    Капака се отваря супер трудно, от 2ма човека, единият трябва да го натиска, за да захапе от купето. Гумите са пълни галоши, дисковете и те не са в добро състояние. Акумулатор също трябва. Радиото не държи станции въобще, но тва най-вероятно е от антена.

    Като единствени плюсове, двигателя звучи добре и не изглежда да е удряна, фугите ми изглеждат добре, но не съм ги гледал обстойно, че е клинч навън
    Last edited by SnapLackOfTraction; 12-12-2015 at 12:06.
    '05 Alfa 147 1.9JTD 115hp

  4. #2974
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by SnapLackOfTraction View Post
    Колега, даже не си прави труда да се разкараваш. Отидох да я погледна, че живея наблизо. Пълна кочина. Изключително износен интериор. Врътки, скоростен лост, волан, всичко е ужас. Обелен хромиран елемент на ръчна и други люпещи се елементи. Модулът за прозорците е с разбити бутони. Патронът на стартерът е забил и трябва да натиснеш бутончето отдолу за да тръгне, тва май не е нормално. Кола 2007, на тия км, няма как да е с такъв интериор(което води и до тва, че не е на тия км).

    Капака се отваря супер трудно, от 2ма човека, единият трябва да го натиска, за да захапе от купето. Гумите са пълни галоши, дисковете и те не са в добро състояние. Акумулатор също трябва. Радиото не държи станции въобще, но тва най-вероятно е от антена.

    Като единствени плюсове, двигателя звучи добре и не изглежда да е удряна, фугите ми изглеждат добре, но не съм ги гледал обстойно, че е клинч навън.
    _________
    Хайде поредния разбирач се изказа !Аз не бих ти се доверил на казаното от теб ако не съм я видял и пипнал аз/реципрочно питащия за обявата/. Кола и жена се избират и оглеждат лично !!!Нали не си изпращате "приятели" и "познати" да изпробат колата и жената и после да ви кажат стават или не !Дано ме разбирате какво искам да ви кажа
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  5. #2975
    започва да се пристрастява SnapLackOfTraction's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    75

    Default

    Аз само казвам това, което видях и пипнах, колегата трябва да си прецени, моето е просто съвет. В този раздел повечето хора се изказват по снимки, аз отидох на място, защото автокъщатат ми е на 3 мин. от нас. Ако не вярваш ще ходя ти направя снимка. А също така и темата има доста недвусмислено заглавие, в което аз се вмествам.
    Last edited by SnapLackOfTraction; 12-12-2015 at 11:54.
    '05 Alfa 147 1.9JTD 115hp

  6. #2976
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    73

    Default

    Мерси много колега, спести ми едно разкарване! Търсенето продължава, но май ще е доста трудно, особенно щом реших, че като ще е алфа, то ще е червена и това доста ми ограничава избора. Но зор нямам и ще бъда търпелив. И без това искам да е около 150 коня.
    Карам Пижо 406 HDi, но само през деня! Нощем в сънищата си карам Alfa

  7. #2977
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by night_pz View Post
    Мерси много колега, спести ми едно разкарване! Търсенето продължава, но май ще е доста трудно, особенно щом реших, че като ще е алфа, то ще е червена и това доста ми ограничава избора. Но зор нямам и ще бъда търпелив. И без това искам да е около 150 коня.

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...9&slink=bon64k

    Таз до колкото знам е добра и е 150
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  8. #2978
    Старши алфист XaBu4ko's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Бургас / София ( Младост )
    Age
    34
    Posts
    527

    Default

    Абе, защо винаги трябва да има някой който е в контра с останалите. Като имаш някакво по-различно мнение , запази си го за теб. Тази тема е за това.

    Поздрави за колегата SnapLackOfTraction. Разходил се е , видял е и е написал едно доста подробно и смислено обяснение. По написаното от него няма какво да се коментира.

    Alfa Romeo 155 1.8 8v '95 - Ex ... Alfa Romeo 156 2.0 TS '99 - Ex ...
    Alfa Romeo 156 SW Facelift 2.4 JTD M-JET 20v '04 +++
    Alfa Romeo GTV Phase 1 2.0 20v Тurbo '95 + Още едно 2.0 ТС ....

  9. #2979
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    73

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_romeo_forever View Post
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...9&slink=bon64k

    Таз до колкото знам е добра и е 150
    Не е лоша, но не е червена
    Ако някой попадне на червена(не бордо а ферари росо дето му викат) 147ца фейслифт с 5 врати или 156 (без значение фейслифт или не) нека ми пише. Мерси!
    Карам Пижо 406 HDi, но само през деня! Нощем в сънищата си карам Alfa

  10. #2980
    Запален алфист vgp_sas's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Варна
    Posts
    462

    Default

    Брато, ти сериозен ли си ?!?!
    Избираш кола втора употреба по цвета ли ?
    Като искаш цвят, екстри и т.н. отиваш в АутоИталия.

  11. #2981
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by night_pz View Post
    Не е лоша, но не е червена
    Ако някой попадне на червена(не бордо а ферари росо дето му викат) 147ца фейслифт с 5 врати или 156 (без значение фейслифт или не) нека ми пише. Мерси!

    Е може да я пребоядисаш :Д
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  12. #2982
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by vgp_sas View Post
    Брато, ти сериозен ли си ?!?!
    Избираш кола втора употреба по цвета ли ?
    Като искаш цвят, екстри и т.н. отиваш в АутоИталия.
    Няма лошо, винаги се радвам като видя човек, който знае какво търси! Кат мен, обиколих навремето Германия за спретнат голф, и се върнах с чисто ново типо
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  13. #2983

    Default

    Добре бее....на колегата по-горе ще му предложа една мацка,120 литрова,с мустаци и без цици......и му казвам ,че не става........не знам,какъв 'Тома неверни' трябва да си,че да не ми повярваш и да дойдеш да я опипаш,огледаш и да не казвам още кво.....човека не стига,че е ходил и е описал каквото му е направило впечатление....а представяш ли си и ти като идеш още колко забележки ще намериш.....ае стига с тая опозиция и плюене във всяка тема......ма и аз кво се занимавам....ма е така,щото вече е дразнещо....едни и същи,едно и също.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  14. #2984
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Обичайте се бе хора .. както обичате колите си щом някои е изразил мнение за дадена кола чрез оглед .. значи е така .. едва ли ще се лъжем ..

    А фо голегата, дето търси щом иска червена .. дано да изпадне от някъде
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  15. #2985
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_romeo_forever View Post
    Обичайте се бе хора .. както обичате колите си щом някои е изразил мнение за дадена кола чрез оглед .. значи е така .. едва ли ще се лъжем ..

    А фо голегата, дето търси щом иска червена .. дано да изпадне от някъде



    На мен преди няколко месеца ми изпадна супер мега добра 156 фейс 1.9jtd без пари щях да я взема,но беше червена, точно ферари росо и само заради това се отказах ако беше бордо щях да я взема
    Last edited by кученцетоОгиитаткоДоги; 13-12-2015 at 17:26.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

Page 199 of 328 FirstFirst ... 99149189197198199200201209249299 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •