Page 206 of 328 FirstFirst ... 106156196204205206207208216256306 ... LastLast
Results 3,076 to 3,090 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #3076
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    Quote Originally Posted by LYBRAtor View Post
    Страхотна наблюдателност. Мерси. Ако отида в събота да я гледам ще драсна после един ред.
    С тази кола сме се гонкали и смело мога да кажа че върви много!
    Колата е ТИ и е с регистрация 8500, един ден правеше маневра да вкъщи и го спрях, но беше жената на собственика и тя взе да ми обяснява как мъжа и бил луд по Алфа Ромео.
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  2. #3077
    Запален алфист ivo_63's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ruse
    Posts
    487

    Default

    Правописа в обявата е на мангал.
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105+++ EX
    Peugeout 2.2 HDI 133+++
    Alfa 159 +++ next

  3. #3078
    Газта е здраве LYBRAtor's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    236

    Default

    Днес се разходих да видя това Арезе 3.2 - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...9&slink=c6pnht.

    По стъкла е 2004г. Външният вид е добър. Дребни драскотини по предна броня и десен калник. Останалото е ОК по боята. Колата нямаше батерия, но като ѝ дадоха ток запали веднага. Моторът работеше ОК без да тресе и прекъсва. Гарнитурата откъм изпускателя явно изпуска. Беше омаслено там. Това, което не ми хареса е казанчето за антифириза. Мътно на външен вид. Като го отворих имаше странни налепи наподобяващи кал на малки буци. Не мога да определя какво е.

    Колата има хубави гуми летни и предни дискове за смяна. Кожата на предните седалки е поизносена и напукана. На борда на лявата седалка има разшит шев около 8-10см. Корите на вратите и задните седалки са ОК. Топката на скоростите в предната си част е буквално разпрана. Определено не е на 160000км.

    Баш шефа не беше там. По телефона цената падна на 7300. Предполагам на 7000 ще я дадат. В този вид на тази цена не е моята кола. При цена около 6 може да помисля.

    Дано съм полезен на някого.
    '05 E-class 3.0 24v LPG, '05 C-class 1.8 16v Kompressor Sportcoupe, '09 A-class 1.5 8v
    Ex:'07 147 1.6, '07 159 1.9 JTDm, '00 Lybra 1.9 JTD, '86 Delta GT 1.6, '04 C2 1.6, '97 Vectra 1.8, '97 Dedra 1.6

  4. #3079
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Моята алфа отива за продажба .. пуснал съм тема във "продава автомобили" чакам да се прегледа от модератор.
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  5. #3080
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    73

    Default

    Колеги, правилно ли разбирам, че тази:
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...5&slink=c3opk3

    е САМО с шофьорски airbag?
    Ако е така, има ли шанс да се добавят поне пасажерски и странични и какво трябва да се добави, освен ново табло и предни седалки?
    Има ли някакъв шанс да се добави и ESP или на толкова стара кола е невъзможно? Знам, че по новите го имат като екстра. Просто държа на сигурността, а също държа и на червена алфа, а такива ги няма много много, та за това мисля такива сложни схеми
    Другото дето искам да питам е дали някой има опит с тази авто-къща, за да знам какво да очаквам. Принципно знам, че от с.Труд никак не е желателно да се взима кола, но пуста чревна алфа ми е на сърце и това е! Реално не бързам, аз кола си имам, но все пак мисля да мина да я погледна тази, поне ми е наблизо.
    Last edited by night_pz; 19-01-2016 at 23:28.
    Карам Пижо 406 HDi, но само през деня! Нощем в сънищата си карам Alfa

  6. #3081
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Не се занимавай с глупости. Ще се вкараш в голям филм с тия еърбеци, направо трябва цяла индталация, централа и еърбеци от друга дето ги има, евентуално и салон с такива, за завеси да не говорим. Есп-то е горе долу същата работа. Иначе казано ти трябва кола донор. По-добре се ориентирай към някоя фейслифтова и си я пребоядисай, пък и ако намериш леко чукната, ще стане перфектна ако е нацяло боядисана.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  7. #3082
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    73

    Default

    И това го обмислям като вяриант, но нямам доверие, че ще я боядисат качествено.
    Утре ще отида да видя тази все пак на живо и ще пиша какво е станало.
    Карам Пижо 406 HDi, но само през деня! Нощем в сънищата си карам Alfa

  8. #3083
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    http://m.cars.bg/c1496950


    Описъл съм всичко подробно тук във форума , жалко че мпдераторите които са отговорни за раздела смятат че нямат работа и не влизат тук и съответно темата ми не може да бъде проверена и одобрена !
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  9. #3084
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by night_pz View Post
    И това го обмислям като вяриант, но нямам доверие, че ще я боядисат качествено.
    Утре ще отида да видя тази все пак на живо и ще пиша какво е станало.
    Нямаш доверие, че ще я боядисат качестевено, а имаш доверие че някой може да ти инсталира централи,бегове и т.н и те ще се отворят в животозастрашаваща ситуация?
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  10. #3085

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_romeo_forever View Post
    http://m.cars.bg/c1496950


    Описъл съм всичко подробно тук във форума , жалко че мпдераторите които са отговорни за раздела смятат че нямат работа и не влизат тук и съответно темата ми не може да бъде проверена и одобрена !
    Колега какви са ти притесненията за даване на пълната газ на автомобилат ти?
    Alfa's do't drop oil...they mark their territory

  11. #3086

    Default

    Quote Originally Posted by juliano155 View Post
    Колега какви са ти притесненията за даване на пълната газ на автомобилат ти?
    Че то и при мен хипотетично някой да дойде да издевателства над колата (нещо, което аз никога не съм си позволявал) и да си тръгне по живо по здраво, то не е познал адреса.



  12. #3087
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,636

    Default

    Да бе. Вярвай, че няма шанс да купя регистрирана кола, без да ѝ раздам цялата газ и след това спирачки колкото може.
    Ако някой ми каже да не давам газ на колата му, прав му път. Няма да е мой този автомобил.
    Все едно да се ожениш за някоя жена, без да си я пробвал в леглото. Ентусиасти колкото искаш, признавам.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  13. #3088
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Раздаването на всичката газ ще го преглътна при условие че колата е в температурен режим, но спирачки от 200+ до 0 няма как да стане освен ако не е крайно належащо. То е равносилно да си опечеш спирачките и дисковете. Докато се качиш и се усеща дали е читава или не, няма нужда чак от зверски издевателства.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  14. #3089

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Да бе. Вярвай, че няма шанс да купя регистрирана кола, без да ѝ раздам цялата газ и след това спирачки колкото може.
    Ако някой ми каже да не давам газ на колата му, прав му път. Няма да е мой този автомобил.
    Все едно да се ожениш за някоя жена, без да си я пробвал в леглото. Ентусиасти колкото искаш, признавам.
    Че да не би да те кара на сила да я купуваш? Или пък си единствения купувач?



  15. #3090

    Default

    Има нужда от поне едно зверско натискане.Возил съм се в поне 2-ва дизелови автомобила който си показаха рогата при по сериозно намачкване и еднн бенз турбо който също имаше грижи при цяла газ.Относно спирането не смятам,че е необходимо да пържа спирачките.
    Last edited by juliano155; 20-01-2016 at 18:04.
    Alfa's do't drop oil...they mark their territory

Page 206 of 328 FirstFirst ... 106156196204205206207208216256306 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •