Page 221 of 328 FirstFirst ... 121171211219220221222223231271321 ... LastLast
Results 3,301 to 3,315 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #3301
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Само да питам , тва на таблото за телевизор ли е поставка ?
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  2. #3302
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Стойка за таблет,да може да си пуска ВЕСЕЛИНА докато вози PVC каналите

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  3. #3303
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Хаха, обяснението кефи, лъха на Ентелект отвсякъде.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  4. #3304
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Не ме кефи,няма изсушаване на накладките...иначе всичко друго е мега-гига яко.....имам чувството,че някви чужденци или по-скоро извънземни са налазили мобилето и карса
    Не са извънземни...това си е родната ни действителност......мога да ти посна доста с више образование и няколко депутата, дет пишат по този начин...майка плаче България...простотията се котира здраво...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #3305
    Запален алфист xen0s's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    София
    Posts
    184

    Default

    Утре ще ходя да гледам тая колица. Изглежда ми добре на снимките и човека си каза какво е правил по колата. Това което ме притесни малко (като пълен лаик) е че каза че е сменял гарнитура на главите на двигателя съвсем скоро. Това как да го разглежда като потенциален проблем или по скоро като плюс ?

  6. #3306
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Че колко глави има тая кола бре ? Хм...
    По принцип това се прави когато възникне проблем, а не щото ей тъй някой му е скимнало да я смени като консуматив. Обичайно проблема е "духната гарнитура" вследствие от прегряване, пукната глава също от прегряване, удряне на клапани и ремонт на глава и т.н. Как и къде е правена вече е друга работа, майстори бол. Така че това по-скоро е минус за мен. Би било добре ако успееш да изкопчиш инфо къде и кой я е правил. Естествено има и вариант за портване на глава, но тогава определено тези коли се обявяват много рядко за продажба.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  7. #3307

    Default

    Ако решиш да я взимаш мога да опитам да ти я проверя дали не е минала под градушка

  8. #3308
    започва да се пристрастява PagkoTo's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Варна
    Posts
    50

    Default

    Quote Originally Posted by xen0s View Post
    Утре ще ходя да гледам тая колица. Изглежда ми добре на снимките и човека си каза какво е правил по колата. Това което ме притесни малко (като пълен лаик) е че каза че е сменял гарнитура на главите на двигателя съвсем скоро. Това как да го разглежда като потенциален проблем или по скоро като плюс ?
    А цялостното пребоядисване, не те ли притеснява.
    Ако е било градушка, щеше да е на половина. Никой не пробоядисва току така цяла кола
    Алфа Brera 2.2 JTS 185 к.с. - новото бижу
    Алфа GT 1.9 JTD 16V 150 к.с - бившата красавица
    Алфа 147 1.9 JTD 8V 115 к.с. + чип ~140 коня под капака бивша красавица
    Алфа 145 1.9 JTD 8V 105 к.с - първата любов

  9. #3309
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Това с пребоядисването е малко относително, има маняци които искат всичко да е 6+, но такива хора са много малко и много рядко се попада на такива коли.

    Все пак късмет, може колата да си заслужава. Гледаш и преценяш, другото са локумки и сладки приказки.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  10. #3310
    Запален алфист vgp_sas's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Варна
    Posts
    462

    Default

    Quote Originally Posted by PagkoTo View Post
    А цялостното пребоядисване, не те ли притеснява.
    Ако е било градушка, щеше да е на половина. Никой не пробоядисва току така цяла кола
    Аз като съм я пребоядисал цялостно, от какво трябва да се притесняват ?!
    Това е ебати тъпата логика.
    Ми, аз не искам да имам забележки по колата, както и не искам да имам дейтали с различен нюанс на цвета. Решението е цялостно пребоядисване и става кукла

  11. #3311
    Запален алфист xen0s's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    София
    Posts
    184

    Default

    За пребоядисването, по думите на човека е било от градушката и го е направил цяло защото е могъл по застраховка. Притеснява ме най вече тая гарнитура че снощи четох ставало най вече от прегряване и ако не се види на време и главата после се прецаквала, пукала, кривила и тн. А и предвид че я е оправил след като е решил вече да я оправя кой знае дали е оправена както трябва...

  12. #3312
    Запален алфист vgp_sas's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Варна
    Posts
    462

    Default

    Тоя мотор, не знам какво трябва да е видял, за да прегрее......

  13. #3313

    Default

    Щом е налял толкова пари да я оправи и пак я продава, според мен нещо не е наред. А оправянето на градушка в сервизите за евтини коли става едно към гьотере. Да свали някъде вътрешната облицовка и да види, най-вече на тавана или капака

  14. #3314
    Запален алфист xen0s's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    София
    Posts
    184

    Default

    Нямам идея и аз, това го четох като една от потенциалните причини по принцип, не за модела.

    Тъпото е че може да не успея да се измъкна от работа да я видя, а поне на вид изглеждаше достатъчно добре да си струва един оглед. За по нататъка може да остане... Поне по тела може пак да разпитам човека за това какво и що.

  15. #3315

    Default

    Quote Originally Posted by xen0s View Post
    Нямам идея и аз, това го четох като една от потенциалните причини по принцип, не за модела.

    Тъпото е че може да не успея да се измъкна от работа да я видя, а поне на вид изглеждаше достатъчно добре да си струва един оглед. За по нататъка може да остане... Поне по тела може пак да разпитам човека за това какво и що.
    питай при кой е застрахована (била). Ако е в някоя от компаниите, с които работи SDI, може да се провери историята и. Мисля, че е удряна отзад и не е оправена напълно добре. Но по снимки не може да се каже точно

Page 221 of 328 FirstFirst ... 121171211219220221222223231271321 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •