Page 226 of 328 FirstFirst ... 126176216224225226227228236276326 ... LastLast
Results 3,376 to 3,390 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #3376

    Default

    И все пак 400 лв. не е кой знае каква сума за част, която ще изкара много време.
    Hennessey Venom GT, 2009 - ex, тоталка,
    Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport 2011 - ex, за скрап,
    Pagani Huayra 2014 - ex, за части,
    Alfa Romeo 156 1.9JTD, 150 коня.

  2. #3377

    Default

    Иначе за конкрените обяви какво мислите?
    Коя си заслужава най-много да се види според вас?

  3. #3378
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by slaf4u View Post
    Някой виждал ли е някоя от тези на живо?

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...5&slink=duu26e

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...8&slink=duu26e
    От ТЕМПО Бягай на далеч. Боклуци вкарват замо,ще се видиш в приключение с кола от тях. Имам личен опит.
    Преди да взема алфата,търсех пежо 306 hdi.
    С брат ми отиваме да го гледаме,донесохаключове,биче запалихме го. Двигателя работеше равномерно. Пуснах климатика,но уви не задуха студено. Копчетата за прозорците от ляво не работеха,и куп други неща които не бяха описани в обявата им в интернет. На въпрос защо това и това не работи се започна.
    Ние това ще оправим,климатика е за зареждане,аз го питам онзи дето я запали защо е изтекъл фреона,пресполагам,че това беше проблема щом не работи. Този байко взе да ме омайва с разни врели некипели. Предложих му цена,той свали дежурните 300лв. Не ее разбрахме за цената и си тръгнах,разочарован,че колата беше тотална скръб,а в обявата я хвалеха колко е добра.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  4. #3379

    Default

    Те всички търговци и Майстори само хвалят. Ето защо трябва да сме винаги нащрек

  5. #3380

    Default Питане

    http://auto.bg/pcgi/gallery.cgi?adv=...chres=3125mwn1

    Къде е уловката - да направиш ремонти за толкова пари и да я продаваш? Освен, че е ръждясала отдолу

  6. #3381

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    http://auto.bg/pcgi/gallery.cgi?adv=...chres=3125mwn1

    Къде е уловката - да направиш ремонти за толкова пари и да я продаваш? Освен, че е ръждясала отдолу
    5к? И то с това оборудване и двигател? Сериозно? Де да и беше толкова стойността



  7. #3382

    Default

    А за тази?http://auto.bg/pcgi/details.cgi?adv=...chres=7126mzl1
    Тези явно живеят в миналото

  8. #3383
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Те всички търговци и Майстори само хвалят. Ето защо трябва да сме винаги нащрек
    А бе готин....Ти какъв си...?...търговец....?...майстор...?...подскажи... ....поназнайваш ги ...и като, че ли до там опират нещата...

    ---------- Post added at 21:51 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

    Quote Originally Posted by Ivanov_ View Post
    Факт е, че едно време можеше да се намери вариатор за 50-60 паунда. Сега цените са двойни и като прибравиш и доставката и си ляга пак на 400 лева.

    п.п. Най-евтиния, който видях в английския ebay е 350лв с доставката.
    Няма едно време....гледам, че се занимаваш с търговия.....ами предлагам ти 200 бр. на цена от 150лв....заслужава ли си да набиеш пара в това....като ремонтният комплект е 15-16 лв....и 90% го изполузуват, а онези 10% дето търсят качество, вече почти не притежават въпросният автомобил...ако ме разбираш...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #3384

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    А бе готин....Ти какъв си...?...търговец....?...майстор...?...подскажи... ....поназнайваш ги ...и като, че ли до там опират нещата...

    ---------- Post added at 21:51 ---------- Previous post was at 21:42 ----------


    Няма едно време....гледам, че се занимаваш с търговия.....ами предлагам ти 200 бр. на цена от 150лв....заслужава ли си да набиеш пара в това....като ремонтният комплект е 15-16 лв....и 90% го изполузуват, а онези 10% дето търсят качество, вече почти не притежават въпросният автомобил...ако ме разбираш...
    Аман от коментатори и дървени философи. А кажи ми търговец, дрто не си хвали стоката? Само, че нашите се захласват да хвалят нещо, което на запад го дават за скрап, а ние го взимаме и после препродаваме като ОТЛИЧНО СЪСТОЯНИЕ, БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКИ! Та даже забравят да свалят лепенките, че колата е бракувана
    А за майсторите ни какво ще кажеш - къде в цивилизованите страни всеки гараж е сервиз? И всеки облякъл мазен комбинезон е майстор? Само в карето, където живея има около 15 сервиза!!!! И още толкова магазини за резервни части. А не живея на Симеон, например
    Сори за спама, ама някой хора просто са тук да философстват и да се заяждат

  10. #3385
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Аман от коментатори и дървени философи. А кажи ми търговец, дрто не си хвали стоката? Само, че нашите се захласват да хвалят нещо, което на запад го дават за скрап, а ние го взимаме и после препродаваме като ОТЛИЧНО СЪСТОЯНИЕ, БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКИ! Та даже забравят да свалят лепенките, че колата е бракувана
    А за майсторите ни какво ще кажеш - къде в цивилизованите страни всеки гараж е сервиз? И всеки облякъл мазен комбинезон е майстор? Само в карето, където живея има около 15 сервиза!!!! И още толкова магазини за резервни части. А не живея на Симеон, например
    Сори за спама, ама някой хора просто са тук да философстват и да се заяждат
    Относно коментарите и дървените философи в темата, а и в целият раздел имам макс десет поста, за разлика от теб.....нямаше нужда да се самоопределяш...изобщо не се заяждам...един нормален виртуален разговор с три въпроса, а ти се засегна...сорри и от мен...
    Относно майсторите, сервизите и магазините за авточасти....пазара се определя от търсенето....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #3386

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Относно коментарите и дървените философи в темата, а и в целият раздел имам макс десет поста, за разлика от теб.....нямаше нужда да се самоопределяш...изобщо не се заяждам...един нормален виртуален разговор с три въпроса, а ти се засегна...сорри и от мен...
    Относно майсторите, сервизите и магазините за авточасти....пазара се определя от търсенето....
    Това, че съм прикачил твой пост в коментара ми означава, че отговарям на твоя пост, а не, че казвам, че си дървен философ.
    Но както сам казваш, но с мои думи - Гузен негонен бяга

    Колкото до поназнайването - ами поназнайвам ги достатъчно да се оправям сам с проблемите, че и да помагам

  12. #3387
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    А не мислиш ли че има и други които поназнайват нещата, някой дори са работили, за други е хоби, трети гледат да изкарат нещо допълнително и така. Какво против имаш гаражните майстори? Никой не те кара да ходиш насила при тях. Има достатъчно фирмени сервизи, големи колкото си искаш с голям персонал и реномирано работно време и т.н., съответно и цените им са..., поради ред причини които можеш да разбереш само като поработиш в сферата. Та така колеги, според парите, частите, манталитета и т.н.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  13. #3388
    Младши алфист kimmi's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Lovech
    Posts
    9

    Default

    Някой дали има наблюдения от тази кола - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...1&slink=dzzujg

  14. #3389

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Някой дали има наблюдения от тази кола - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...1&slink=dzzujg
    Може и да бъркам, но тази се продаваше без регистрация. Не ходих да я гледам защото дизел не ме вълнува. За да я направят и сега да я продават нещо не е наред. Ако я гледаш бъди внимателен все пак. Внимавай за турбото

  15. #3390
    Младши алфист kimmi's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Lovech
    Posts
    9

    Default

    Ще я погледна събота или неделя, да видя дали има още живец в нея или се е предала,за да я продават.

Page 226 of 328 FirstFirst ... 126176216224225226227228236276326 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •