Page 255 of 328 FirstFirst ... 155205245253254255256257265305 ... LastLast
Results 3,811 to 3,825 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #3811
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Всичко в тая тема е куку-руко....то ясно, че ако се жениш или купуваш кола си трябва реално запознаване с обекта....ама тоя интернет ви е промил виждането...едно време във в. "Вечерни Новини"...се пускаше проста обява с думи.....продавам еди какво си, за...и т.н...а сега...дори и да заблудиш някой със снимки...файда никаква.....само псувни може да отнесеш.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #3812

    Default

    То едно време се правеше 1500 лв. вноска за Лада или Москвич, след което чакаш 10-15 години да ти дойде реда за покупка, но това е друга тема...
    П.С. За най-нетърпеливите се провеждаше търг на употребявани автомобили, на който можеше да си купиш автомобил, от сорта на Трабант 601 комби, "корекомско" Пежо 404 и т.н.
    Former Alfa owner.

  3. #3813
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Всичко в тая тема е куку-руко....то ясно, че ако се жениш или купуваш кола си трябва реално запознаване с обекта....ама тоя интернет ви е промил виждането...едно време във в. "Вечерни Новини"...се пускаше проста обява с думи.....продавам еди какво си, за...и т.н...а сега...дори и да заблудиш някой със снимки...файда никаква.....само псувни може да отнесеш.....
    Не съм съгласен. Лично аз преди да си набележа екземпляри за оглед проверявам хубаво снимките. Едно време беше така,но сега сме в 21 век. Всеки иска да спести време и нерви за да не обикаля като глуА кучка. Така,че това с обявите,снимките и още нещо е полезно.
    Нека използваме технологиите в наша полза. Брат ми търси зафира няколко седмици. Знаеш ли колко лъжливи обяви имаше?
    Българина лъже повече от циганина. Тааа,мисълта ми беше,гледаш снимките грабвате и отиваш да я видиш for real

    ---------------------------------------------------
    Ръждата никога не спи,явно е работохолик.
    Пай сее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  4. #3814

    Default

    Досега не ми се е случвало да купя кола, която съм харесал по снимка, обаче са полезни донякъде.
    Гледах една кола, зад нея в кадъра имаше строяща се сграда, аз обръщам внимание на такива неща. Когато отидох да видя колата, сградата вече беше населена
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #3815
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Досега не ми се е случвало да купя кола, която съм харесал по снимка, обаче са полезни донякъде.
    Гледах една кола, зад нея в кадъра имаше строяща се сграда, аз обръщам внимание на такива неща. Когато отидох да видя колата, сградата вече беше населена
    А по тъмно пазарувал ли си...?....защото аз имам лоши спомени...).
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #3816

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    А по тъмно пазарувал ли си...?....защото аз имам лоши спомени...).
    И като вали пак не пазарувам. Последния път наруших правилата, купих кола при дъжд и се оказах с течащ радиатор.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #3817
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    И като вали пак не пазарувам. Последния път наруших правилата, купих кола при дъжд и се оказах с течащ радиатор.
    ))....нема се косиш...има и по тежки случай...аз като бях млад и джоба ми беше пудуене блус бенд изядох ебати и дървото...ама след това се учиш..

    ---------- Post added at 22:51 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    То едно време се правеше 1500 лв. вноска за Лада или Москвич, след което чакаш 10-15 години да ти дойде реда за покупка, но това е друга тема...
    П.С. За най-нетърпеливите се провеждаше търг на употребявани автомобили, на който можеше да си купиш автомобил, от сорта на Трабант 601 комби, "корекомско" Пежо 404 и т.н.
    Заеби ги тия ретро спомени...сега материал има на всякъде....пара и акъл трябват...и най вече късмет при покупката...

    ---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

    Quote Originally Posted by Zlobich View Post
    Не съм съгласен. Лично аз преди да си набележа екземпляри за оглед проверявам хубаво снимките. Едно време беше така,но сега сме в 21 век. Всеки иска да спести време и нерви за да не обикаля като глуА кучка. Така,че това с обявите,снимките и още нещо е полезно.
    Нека използваме технологиите в наша полза. Брат ми търси зафира няколко седмици. Знаеш ли колко лъжливи обяви имаше?
    Българина лъже повече от циганина. Тааа,мисълта ми беше,гледаш снимките грабвате и отиваш да я видиш for real

    Е не си съгласен, ама пак българина те върна един век назад...ако прочетеш какво си написал, ще се съгласиш с мен...)
    ---------------------------------------------------
    Ръждата никога не спи,явно е работохолик.
    Пай сее ...
    Е не си съгласен, ама пак българина те върна един век назад...ако прочетеш какво си написал, ще се съгласиш с мен...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #3818
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Съгласен съм,че трябва гледане. Ама,каквото е писано това ще стане . Набелязал съм едно пежо 807 и ще ходя да се пробвам бартер и доплащане от моя страна,че 156 вече ми е малка.

    ---------------------------------------------------
    Ръждата никога не спи,явно е работохолик.
    Пай сее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  9. #3819

    Default

    А на това Пежо само ако знаеш къде е заврян двигателя... Шефът ми си купи Lancia Phedra, която де факто е Пежо 807, наложи му се да сменя гарнитура на главата, отгоре се махат корите на чистачките, кабели, маркучи, аба мамата си е евало, снимките, които ми показа ме разбиха...
    Former Alfa owner.

  10. #3820
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    67

    Default

    Ходих да я гледам тази, закачих я на лаптоп, нищо няма като грешки, запали студена, не тракат повдигачи. Не тресе маховика. Маслото е бистро, няма видими течове на масло. Салонът е доста запазен. Гумите са прилични. За 7000 лв е кукличка. Горе-долу е както на снимките.

    http://www.cars.bg/c2006141

  11. #3821
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    А на това Пежо само ако знаеш къде е заврян двигателя... Шефът ми си купи Lancia Phedra, която де факто е Пежо 807, наложи му се да сменя гарнитура на главата, отгоре се махат корите на чистачките, кабели, маркучи, аба мамата си е евало, снимките, които ми показа ме разбиха...
    Виждам,че е наврян някъде. Трябва ми еврин миниван за семейството

    ---------------------------------------------------
    Ръждата никога не спи,явно е работохолик.
    Пай сее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  12. #3822
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    До са не бях виждал обява с толкова снимки от различни коли а и ми е инт да видя графината на тези 270 коня

    ПП; за Първото ГТ говоря
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  13. #3823
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by anttonev View Post
    Ходих да я гледам тази, закачих я на лаптоп, нищо няма като грешки, запали студена, не тракат повдигачи. Не тресе маховика. Маслото е бистро, няма видими течове на масло. Салонът е доста запазен. Гумите са прилични. За 7000 лв е кукличка. Горе-долу е както на снимките.

    http://www.cars.bg/c2006141

    Явно е читава, защото в мобилето пише, че е продадена...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Gt 3.2.jpg  
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  14. #3824
    Откачен по Алфите :) RahzeL's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    София, Овча Купел 1
    Age
    35
    Posts
    380

    Default

    Колеги едно бързо въпросче да не правя тема ако е писано вече. Преди около 2месеца купих една 147ца на далавера и сега от няколко дена на сам на първо палене сутрин ми мигат и дисплеите с км и часовника, както и не мога да тръгна веднага, подавам газ и губи мощност. Не свети чек или др лампа по таблото. Като дам на първа и малко газ да потегля се дави и пука леко. Като загася и запаля на ново всичко е ок, форсира се не мигат табла и така. Преди да ходя по сервизите да ме подготвите малко
    Ex Alfa Romeo 145, 1.4 Twin Spark, 103hp. 1998
    Skoda Fabia 1.4 16v, 75hp. 2005
    Alfa Romeo 147, 1.4 Twin Spark, 105hp. 2003

  15. #3825

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Явно е читава, защото в мобилето пише, че е продадена...
    Едно момче в групата във фб се похвали, че я е взел.
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD 16V
    DUCATI Monster
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 16V-EX

Page 255 of 328 FirstFirst ... 155205245253254255256257265305 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •