Page 265 of 328 FirstFirst ... 165215255263264265266267275315 ... LastLast
Results 3,961 to 3,975 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #3961
    трошим всичко,тел.+359xxx radiboy's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    519

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Аз не познавам някой, който да е сложил газ и да е забравил след това, по скоро е изключение да няма проблем.
    +1.В България по принцип са си второ качество горивата,но газта(пропан-бутанът) просто няма конкурент.
    В нея може да се съдържа всичко,защото не го виждаме,и защото и до ден днешен за това гориво не съществува качествен контрол.Има само едно изискване от българският гражданин - да е ЕВТИНО.Относно дали е страшно,не знам статистиката показва около 250 гръмнали бутилки(у нас) годишно.Много ли е,малко ли е?
    Alfa Romeo 156 1.8 TS'99 144+

  2. #3962
    Запален алфист sollider's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Русе
    Posts
    495

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Да не вникваме в това кой в какво се е возил.
    Аз не разбрах на тоя дръгел с какво ще му се подиграеш като му сложиш газ?
    Както казах не стига, че върви убито спрямо харченето, пък и да е грехота човек да му сложи газ. Баси, все едно някоя истинска ГТА или Ферари ще караш, която ще чакаш да стане с нумизматична стойност.
    Коя кола е дръгел нито аз, нито ти можем да кажем, особено от разстояние и по снимки. Първоначално казваш, че и на новия си мерцедес би му сложил газ, а сега намесваш истинското ГТА, че даже и Ферари в играта като казваш, че това са коли, на които вече би било срамно да слагаш газ.

    Общо взето нито колата върви по същия начин, нито икономисваш чак толкова много (примерно за колко време /години/ ще си избиеш парите от закупуването и монтажа на газовата уредба чрез икономисване от гориво?), а за сметка на това проблемите ще са постоянни. Достатъчно познати, каращи на газ имам, за да си извадя някои заключения. Щом човекът се е ориентирал към шестак, предполагам иска вървеж, иначе не му пречи да си вземе и един Спарк, който също би му вършил работа. Казваш колата гори 19 на 100 градско. Че кой взима такава ламя за да се разкарва из града с нея? Това нещо си реве за по-агресивно шофиране.

    Както и да е, спорът е достатъчно тъп сам по себе си и като цяло само в балканска страна би могъл да съществува. Само че за това не сме виновни ние, де... такива са ни алтернативите и се възползваме от тях.
    Last edited by sollider; 27-03-2017 at 18:42.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 115 hp

  3. #3963

    Default

    Quote Originally Posted by tuning7350 View Post
    Аз като съм търсил читави коли, къде ли не съм ходил!!!
    Пловдив-София
    Пловдив-Бургас
    Пловдив-Варна
    Пловдив-Враца
    Но ако искаш читава кола трябва да обикаляш!!
    Рядко ще се случи най добрата кола да е в твоя град ��

    ---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:33 ----------



    И от сега ти казвам, че ако е с оригиналнята броня, няма начин да е 2007г. По вероятно 2005г. или началото на 2006г.

    ---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:36 ----------



    Бронята е от друга кола!
    Салона е рядък , и много красив и запазен.
    Круизконтрола е лесен , купуваш една ръчка за 40-50лв и ако не си с две леви ръце се монтира точно за 30мин. В 99.9 проценга от случайте при 147 фейс под волана имаш букса за круиза.
    благодаря за отговора.знам че трудно се намира запазена кола но жена и кола на късмет.в свиленград едвали ще намеря запазена алфа скоро ще й прегледам.

    ---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...3&slink=2gnspx

    а за нея какво ще кажате ?
    Last edited by SamCo; 27-03-2017 at 21:49.

  4. #3964
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    колеги , колеги , спокойно всеки нека кара това което му се кара на каквото му се кара ! темата не е за това

    Аз лично алфа на дизел не искам повече а Сакам шестак под капака да лежи . Гледам я таз обява , и се чудя , 11к ? май си заслужават . Някой да знае нещо за таз колица ?

    а и какво толко може да и е правено че да е 270 коня ?
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...5&slink=2gxhjs
    Last edited by alfa_romeo_forever; 27-03-2017 at 23:42.
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  5. #3965

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_romeo_forever View Post
    колеги , колеги , спокойно всеки нека кара това което му се кара на каквото му се кара ! темата не е за това

    Аз лично алфа на дизел не искам повече а Сакам шестак под капака да лежи . Гледам я таз обява , и се чудя , 11к ? май си заслужават . Някой да знае нещо за таз колица ?

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...5&slink=2gxhjs
    Да, беше пореден обект на взаимни нападки няколко страници по-назад в темата. Нищо съществено за колата като екземпляр.



  6. #3966
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Да, беше пореден обект на взаимни нападки няколко страници по-назад в темата. Нищо съществено за колата като екземпляр.
    егати прегледах последните 4-5 страници нищо не намерих явно ще ровя по назад ..
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  7. #3967
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by sollider View Post
    Коя кола е дръгел нито аз, нито ти можем да кажем, особено от разстояние и по снимки. Първоначално казваш, че и на новия си мерцедес би му сложил газ, а сега намесваш истинското ГТА, че даже и Ферари в играта като казваш, че това са коли, на които вече би било срамно да слагаш газ.

    Общо взето нито колата върви по същия начин, нито икономисваш чак толкова много (примерно за колко време /години/ ще си избиеш парите от закупуването и монтажа на газовата уредба чрез икономисване от гориво?), а за сметка на това проблемите ще са постоянни. Достатъчно познати, каращи на газ имам, за да си извадя някои заключения. Щом човекът се е ориентирал към шестак, предполагам иска вървеж, иначе не му пречи да си вземе и един Спарк, който също би му вършил работа. Казваш колата гори 19 на 100 градско. Че кой взима такава ламя за да се разкарва из града с нея? Това нещо си реве за по-агресивно шофиране.

    Както и да е, спорът е достатъчно тъп сам по себе си и като цяло само в балканска страна би могъл да съществува. Само че за това не сме виновни ние, де... такива са ни алтернативите и се възползваме от тях.
    Газовия инжекцион за 3.2 съм изчислил, че ще го избия още преди да навъртя 10000км с него. Никой не е написал, че ще се кара колата градско! Ако за теб е удоволствие и забава да гледаш кой какво кара и зарежда по бензиностанциите, за мен е последното нещо, което ме интересува! Спорът не е тъп, защото доста хора са се колебали дали да сложат АГУ... с А6цата която имах преди време направих 30000км на газ със смяна на филтъра веднъж. Единствения проблем който съм имал е когато зареждам и хората ми се смеят, че карам 15 годишно ауди на газ
    Last edited by italfen; 28-03-2017 at 07:05.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  8. #3968

    Default

    пич,имах алфа146-1,4 103кс-големи боклци са-най-вече им заминава вариаторт.е. липса на мощност.Само дизайна и интериора им е о.к

  9. #3969

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Да, беше пореден обект на взаимни нападки няколко страници по-назад в темата. Нищо съществено за колата като екземпляр.
    Колега,ти виждал ли си този така наречен екземпляр и да ни обясниш какво повече да искаме от този модел,като изпълнение.

  10. #3970

    Default

    Quote Originally Posted by zlia View Post
    Колега,ти виждал ли си този така наречен екземпляр и да ни обясниш какво повече да искаме от този модел,като изпълнение.
    Колега, а ти видя ли някъде да коментирам колата, състоянието ѝ, оборудване и т.н?



  11. #3971

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Колега, а ти видя ли някъде да коментирам колата, състоянието ѝ, оборудване и т.н?
    Явно думите "Нищо съществено" са ми говорили различно за модел произведен в серия малко над 4000 бройки за цял свят.Пък и гледам,че и посочения екземпляр е най-високо оборудван,та явно нещо се бъркам с моите разбирания.

  12. #3972

    Default

    Не съм специалист, но ще направя догадка че думите "нищо съществено" не се отнасят за качествата на конкретното МПС а за по скоро за факта че дискусията относно същото не е допринесла нищо съществено като информация.

  13. #3973

    Default

    Quote Originally Posted by Lamerstein View Post
    Не съм специалист, но ще направя догадка че думите "нищо съществено" не се отнасят за качествата на конкретното МПС а за по скоро за факта че дискусията относно същото не е допринесла нищо съществено като информация.
    Явно имаме разминаване в тълкуването на изречението:"Нищо съществено за колата като екземпляр". Нека оставим колегите да го приемат,както го разбират.

  14. #3974
    Запален алфист tuning7350's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Пловдив-майнатаун
    Posts
    160

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Интересно ми е какво е тъпото да сложиш газ в тая убита 156-ца.
    Да беше чисто нова и да струваше 6 цифрена сума разбирам. Ма тук говорим за трошляк, който е към края на жизнения цикъл, най-вероятно тукашния купувач или ползвател в момента е последния преди колата да отиде в Надин и накрая да е тъпо да и сложиш газ. Все едно някакво чудо - Алфа с 2.5 литров двигател. Уау. Харчещ повече от М5 и вървящ по-малко от чипнат дизеляк. Уау, още веднъж.
    Ако LPG/CNG е качествена и монтирана кадърно няма проблем да се монтира и на чисто нова кола! Аз монтирах CNG-BRC със система за смазване на клапаните на кола 2015г. Разлика във динамиката на автомобила градско-магистрално няма! Единствено се усеща разлика като тръгна да катеря балканите , което е рядко! Но с една предавка надолу и всичко е наред.

    ---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

    Quote Originally Posted by radiboy View Post
    +1.В България по принцип са си второ качество горивата,но газта(пропан-бутанът) просто няма конкурент.
    В нея може да се съдържа всичко,защото не го виждаме,и защото и до ден днешен за това гориво не съществува качествен контрол.Има само едно изискване от българският гражданин - да е ЕВТИНО.Относно дали е страшно,не знам статистиката показва около 250 гръмнали бутилки(у нас) годишно.Много ли е,малко ли е?
    Това са пълни глупости!!!! Къде прочете 250 гръмнали АГУ в България за 1 година? Вероятно има повече гръмнали домашни бойлера отколкото LPG!
    EXX- Alfa Romeo 147 1.6ТС 120к.с-2001г. - Gray /147-105к.с-2009г. - Black/ 147-105к.с-2008г.-Brown
    147-105к.с-2008г. - Brown/147-105к.с-2009г. - Red
    NEW-Cruze 1.8 16v 144к.с-2014г./BMW 120d 177к.с

  15. #3975

    Default

    Quote Originally Posted by Lamerstein View Post
    Не съм специалист, но ще направя догадка че думите "нищо съществено" не се отнасят за качествата на конкретното МПС а за по скоро за факта че дискусията относно същото не е допринесла нищо съществено като информация.
    Точно
    Ама явно е решил да пропусне началото на коментара.



Page 265 of 328 FirstFirst ... 165215255263264265266267275315 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •