Page 278 of 328 FirstFirst ... 178228268276277278279280288 ... LastLast
Results 4,156 to 4,170 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #4156
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_romeo_forever View Post
    Съвсем скоро ще е: НОВ ВНОС ,перфектна , без удари и т.н
    Че тя колата е идеална. Като гледам предния капак дори си ляга безпроблемно без луфтове. Броня, фарове, радиатори и е готова. Те половината неща може и в багажника да са.

    За мен такъв автомобил е много повече за предпочитане и шанса да е читав е много по-голям, от колкото напудрена кола на 350 000км вкарана в нормален вид.

  2. #4157
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Че тя колата е идеална. Като гледам предния капак дори си ляга безпроблемно без луфтове. Броня, фарове, радиатори и е готова. Те половината неща може и в багажника да са.

    За мен такъв автомобил е много повече за предпочитане и шанса да е читав е много по-голям, от колкото напудрена кола на 350 000км вкарана в нормален вид.
    E може , ма може и да не са , + това поне 250-300к+ е като видях състоянието на волана и интериора вътре . Скоро ще видим как ще е напудрена .
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  3. #4158
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Mоже, ти снимка си качил една де, вътре няма, но волана при Alfa Romeo и Fiat не е бил никога адекватен на километрите.

  4. #4159
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Mоже, ти снимка си качил една де, вътре няма, но волана при Alfa Romeo и Fiat не е бил никога адекватен на километрите.
    При Ауди същото положение....даже някой компоненти по зле...ай стига празни приказки....)

    ---------- Post added at 16:39 ---------- Previous post was at 16:32 ----------

    Почти всички автомобилопроизводители използват едни и същи фирми за определени детайли в цял свят....в Италия правят брони, Чехия еди какво си, Индонезия фарове, дори в България правят електроника и т.н...да не говорим за Китай...и това за първоначално вграждане....

    ---------- Post added at 16:42 ---------- Previous post was at 16:39 ----------

    ShoxXx....мисли глобално бе момче....що за изказване изтърси.....

    ---------- Post added at 16:46 ---------- Previous post was at 16:42 ----------

    След 1995 година всичко произведено е леш след петата година най късно....не само автомобили, а всякаква техника....качеството не е за предпочитане....просто мода ....е това е истината в търговията напоследък...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #4160
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Що даваш за пример Ауди? Ако искаш да ме засегнеш нещо ежедневната ми кола е БМВ, ама аз не съм тук да засягам някого и да меря пи*шки. "Бе момче" повече върви в разговорите в семейството си да го използваш. Аз боравя с факти и което е така е така. Ако нямаш личен опит - просто провери нещо преди да нападаш.

  6. #4161
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Що даваш за пример Ауди? Ако искаш да ме засегнеш нещо ежедневната ми кола е БМВ, ама аз не съм тук да засягам някого и да меря пи*шки. "Бе момче" повече върви в разговорите в семейството си да го използваш. Аз боравя с факти и което е така е така. Ако нямаш личен опит - просто провери нещо преди да нападаш.
    Ау....нещо май се засягаш....що за комплекс.....не те нападам...просто споделям...опит сигурно имам малко пожече от теб.....не само с годините....мамин синко....о извинявай мамин синко е обращение за в къщи... както каза.....сорри....примера с ауди е заради аватара ти...а и знам, че си му фен....само толкова....не знаех, че имаш кола за всеки ден, но ти наблегна да го изтъкнеш....))....няма лошо, вземи си един голф да ходиш с него до тоалетна....
    Сподели фактите.....тоез сравни някой неща....да влезне в темата след ненужната полемика....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #4162

    Default

    Здравейте, колеги. Напоследък съм хвърлил око на Алфа Ромео и искам да си купя една. Бюджетът ми е около 2500лв. Харесва ми модела 156, много четох, много гледах и харесах една. Мисля да отида и да я погледна, как ви се струва:
    https://www.olx.bg/ad/alfa-romeo-156-ID6M2MJ.html

  8. #4163

    Default

    Ми по тези снимки не може да се каже много... но е твърде скъпа за това което предлага.
    Слабо моторче, много километри, и годината е 97ма.

    Аз си взех 2.0тс за същите пари преди една година, с газова и 8 хубави гуми. В подписа ми има снимки.

  9. #4164

    Default

    На много хора звънях с коли пуснати 2000-2200 и всеки ми казва малко има тук за смяна, малко тропа, ама е едно тампонче, а от това, което чета "това едно тампонче" излиза 150лв, за това гледам една идея по-скъпи коли. Предполагам, че ще ми отбие малко при пазарлъка. Г/д колко реално струва този двигател и тези подобрения, които е направил? А по халогените ли се познава коя година е колата?

  10. #4165

    Default

    Не виждам да е правил някакви подобрения.

    Иначе 1.6 е било ОК да си вземеш нов, когато е имало разлика в цената от 5-6000 евро.
    Сега вече няма смисъл, щото и ремъците, и свещите, и вариатора, и разхода, всичко му е като на 1.8 и 2.0, но е доста по-слаб.


    А перфектна кола никой няма да ти продаде. Винаги има какво да се прави.
    Аз моята я взех за 2400, налях към 800 досега и още има какво да се желае.

  11. #4166

    Default

    мерси, колега гледам нещо фаровете е сменил, спойлер, джанти. от тука от там като ги събереш става сума. разговарях с момчето току що и каза, че няма проблем да я закача на диагностика или да я види майстор и да я пробам. Каза, че наистина няма какво да се сменя, защото бил манияк на тема автомобил. Питах за вариатор-не трака, питах дали гори масло-не гори, питах тропа ли-каза абсурд.
    По казаното бих я купил, ако е така, но много ме плашат мненията за туин спарковете,
    Нека и някой друг даде мнение. До сега не съм карал дизел и не знам как да позная дали е затръгвал маховик, турбо и т.н., а и много трудно ще намеря JTD в това състояние за такива пари.

    Ще помоля и някой друг да ме посъветва дали си заслужава, моля, че тук е най-правилното място да поискам експертно мнение!

  12. #4167

    Default

    Накарай го поне едни снимки на салона(седалките) да ти прати, да знаеш дали да се разкарваш.
    Ако е в добро състояние и не те баламосва много по телефона може и да си заслужава.

  13. #4168

    Default

    Каза, че няма специално на седалките, но утре ще ми снима. Само тази имал на телефона в момента:
    Click image for larger version. 

Name:	IMG_20161115_080354.jpg 
Views:	50 
Size:	97.0 KB 
ID:	159544

  14. #4169
    Мечтае за напомпана печка ScuderiaItalia's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    298

    Default

    Ако искаш да караш напомпан дизел, продават една 145ца с 2.4 за 3000 лева. Колата е 260 к.с. на колелата и 600 нм. Ако имаш интерес потърси Radostin Ivanov във фейсбук и ще я видиш.
    Alfa Romeo GT 1.9 16V JTD
    Lancia Musa 1.4i 16V Automatic
    Alfa Romeo 145 1.3 8V Boxer

  15. #4170
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by alfagulia View Post
    Здравейте, колеги. Напоследък съм хвърлил око на Алфа Ромео и искам да си купя една. Бюджетът ми е около 2500лв. Харесва ми модела 156, много четох, много гледах и харесах една. Мисля да отида и да я погледна, как ви се струва:
    https://www.olx.bg/ad/alfa-romeo-156-ID6M2MJ.html
    https://www.facebook.com/dddimitrovvv?fref=ts Това е момчето свържи се с него , и той е пич , и колата е ок
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

Page 278 of 328 FirstFirst ... 178228268276277278279280288 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •