Page 319 of 328 FirstFirst ... 219269309317318319320321 ... LastLast
Results 4,771 to 4,785 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #4771
    Запален алфист Simeon_123's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Location
    Казанлък
    Age
    52
    Posts
    160

    Default

    Черното гт най ми хваща окото ,поне е обслужено и най вероятно са му премахнати вихровите клапи и егр
    Но нека и колегите кажат по нещо
    Алфа 147 jtd
    115 k.s.
    2002 год

  2. #4772

    Default

    Благодаря. И на мен ми изглежда най-добре, но е и по-скъпата. Ще съм благодарен, ако се включат и други колеги с мнение и съвет.

  3. #4773
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    Sofia
    Posts
    31

    Default

    Quote Originally Posted by Mihail_Nickolov View Post
    Привет колеги. Предстои ми покупка на GT. Предпочитам бензин, но не е решаващото, по-важно е да е в добро състояние. Бюджета е до към 6 хил. Ще съм благодарен, ако някой даде съвет или впечатление от някой от следните екземпляри. Поздрав.
    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...2&slink=bg60qi
    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...2&slink=bg60qi
    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...5&slink=bg60qi
    Здравей!
    Аз кола от автокъща във Враца, не бих купил.
    Тази кола е купена за има-няма 1000 евро, за да се продава за тази цена.
    Втората обява изглежда добре, НО аз лично газ не бих сложил на този мотор. Звънял съм за нея... Не се кара от няколко месеца и има да се прави окачване.
    Черната изглежда добре, обслужена и тн. Не ми харесва модификацията по фаровете... Не е яко. ГТ не понасят и ксенон. Отделно,във всяка втора обява, хората заминават за чужбина. Няма лошо, разбира се. 🙂
    Това е моето мнение. Дано намериш читава кола, за която да се грижиш с кеф! 🙂

  4. #4774

    Default

    Враца, Дупница, Горубляне, Плевен, навсякъде 95% са боклуци, но понякога се случва да се появи и читава кола, без значение от града/квартала.

    Иначе 1.8 твинспарк си понася газта съвсем леко и безгрижно.

  5. #4775

    Default

    Благодаря за включването. Какво имаш предвид, че не понасят ксенон? Утре имам път към Пловдив и ще мина да я видя. Бихте ли препоръчали сервиз в Пловдив. Пък ако има някой оттам с време и желание да помогне за огледа, ще съм благодарен и ще почерпя разбира се!

  6. #4776

    Default

    Quote Originally Posted by duf View Post
    Отделно,във всяка втора обява, хората заминават за чужбина. Няма лошо, разбира се. ��
    Хаха, и на теб ти е направило впечатление. Някои даже си бавят "заминаването" с по половин година, докато се отърват.



  7. #4777

    Default

    Човекът в момента е на един о-в на хиляди километри оттук. Оставил беше пълномощно за свой приятел. Минахме през сервиз. Колата имаше доста дребни забележки по-боята, на места малко ръждица отдолу, салон в много добро състояние, описаните части сменени. В добро техническо състояние, без проблеми по окачването. При диагностиката обаче казаха, че дюза на трети цилиндър дава някакво отклонение, иначе не усетих някакъв проблем при вървежа. Нямаше летни гуми, колата беше още със зимни. Колата ми хареса и след всичко това, след преговори и намаление на цената, вече съм горд собственик на Алфа Ромео ГТ

  8. #4778
    Запален алфист sollider's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Русе
    Posts
    495

    Default

    Честита придобивка и много безаварийни километри, колега!
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 115 hp

  9. #4779

    Default

    Здравейте, някой да има някаква информация или мнение за тези две GT-та:
    GT1
    GT2

  10. #4780
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    Sofia
    Posts
    31

    Default

    Quote Originally Posted by OffBeatViBE View Post
    Здравейте, някой да има някаква информация или мнение за тези две GT-та:
    GT1
    GT2
    Здрасти!
    1. Цената падна с 2000лв, което означава, че това в момента й е реалната стойност според продавача или му трябват бързо пари.
    На снимките се вижда, че е рязано по вратите около копчетата на стъклата. Също така, при повдигане, колата, редовно се хваща на грешно място. Има го пак снимано, изкривяването. Възможно е колата, да има проблем с ръждата. Трябва да огледаш на място.
    2. Колата се продава, защото има друга алфа в семейството и тази е излишна. Сменен ремък, правилното масло и ревизирано окачване. Имаше проблем с лагер главина, но не знам дали към момента е отремонтирана.
    Щом си се спрял на точно тези двете, значи ти харесват и моя съвет е да отидеш да ги видиш.
    Според мен, годината и състоянието и на двете, отговарят на цената им. Все пак, задели пари, защото все ще изкочи нещо за правене идните седмици. Трудно ми е да кажа, коя от двете бих взел, но може би клоня към втората.
    Ходи ги виж и покарай! �� Да кажеш после какво е станало!

  11. #4781

    Default

    Благодаря!

  12. #4782

    Default

    Привет Колеги, някой да е гледал тази ? На пръв прочит покрива изискванията ми ( 4 врати, газ и алфа разбира се).
    Гледах я , но не съм я карал още. за какво да внимавам в тестдрайва?

    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...1&slink=bq49xr

    Като цяло ми звучи добре запалена и изглежда добре.

  13. #4783

    Default

    Някакви наблюдения върху тази: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...7&slink=brajc9
    Мисля, да отида да я погледна в събота.

  14. #4784

    Default

    По-добре търси 16в.
    Тва 8в е умряла работа, не върви изобщо.

    Също и 16в работи малко по-меко и тихо на място.
    Пак си е трактор де...

  15. #4785
    Авиомеханик firedragon's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Бургас,София
    Age
    34
    Posts
    891

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    По-добре търси 16в.
    Тва 8в е умряла работа, не върви изобщо.

    Също и 16в работи малко по-меко и тихо на място.
    Пак си е трактор де...
    За сметка на това пък е малко по-евтин за обслужване и гори значително по-малко.
    Иначе самата кола не изглежда зле на снимките, задния капак ми се вижда съвсем леко крив и горния маркуч на турбото е рязан и наставян, което е направено грозно. Няма и темпомат, което е една от най-полезните екстри на 156.
    Alfa Romeo 33 SW 1.7 16v - Няма я вече.
    Alfa Romeo 155 1.8 8v TS - и нея
    Alfa Romeo 156 1.9 jtd 8v '02 - и нея
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 jtdm 16v '07

Page 319 of 328 FirstFirst ... 219269309317318319320321 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •