Page 53 of 328 FirstFirst ... 343515253545563103153 ... LastLast
Results 781 to 795 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #781
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    На няколко места трябваше да мина днес, но за съжаление докато я регистрирах в КАТ ме викнаха по спешност в работата, та от КАТ на работа и сега съм капнал, затова и не съм я снимал, утре се надявам да я наснимам !

    Благодаря за пожеланията !
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  2. #782
    Пресен пресен Алфист Mario_dd's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Перник
    Posts
    3

    Default

    Здравейте, като "бъдещ Алфист", че даже 156- ист ми се искаше да попитам по компетентните от мен по отношение на марката и конкретно на модела: първо- колебая се между два мотора 1.6 ТС и 1.8ТС и второ- бих ви помолил за съвет освен относно избора на един от двата мотора и за съвет какво по- конкретно да гледам в отделните екземпляри(и един страничен въпрос- нов внос или карана и поддържана в БГ?). Благодаря предварително на отзовалите се и когато я купя и се съберем ще черпя!

    ПС: Нов съм във форума, поради което се извинявам ако въпросите ми са зададени на погрешното място!
    ПС2: Това е едната: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2tpeyn (тази я погледнах и впечатленията ми са: запазен салон, външни забележки, няма течове на масло, пали и работи добре с изключение на леки колебания в оборотите в началото, не изкарва разни бели или други цветове пушеци, конденза мисля беше напълно нормален, не чух потропване на клапани, като цяло добра кола, но все пак нов внос и с много неизвестни, ще се радвам да прочета и вашето мнение)
    Другата е от познат и е 1.6ТС и предстои оглед
    Last edited by Mario_dd; 30-04-2013 at 15:28.

  3. #783
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by Mario_dd View Post
    Здравейте, като "бъдещ Алфист", че даже 156- ист ми се искаше да попитам по компетентните от мен по отношение на марката и конкретно на модела: първо- колебая се между два мотора 1.6 ТС и 1.8ТС и второ- бих ви помолил за съвет освен относно избора на един от двата мотора и за съвет какво по- конкретно да гледам в отделните екземпляри(и един страничен въпрос- нов внос или карана и поддържана в БГ?). Благодаря предварително на отзовалите се и когато я купя и се съберем ще черпя!

    ПС: Нов съм във форума, поради което се извинявам ако въпросите ми са зададени на погрешното място!
    ПС2: Това е едната: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2tpeyn (тази я погледнах и впечатленията ми са: запазен салон, външни забележки, няма течове на масло, пали и работи добре с изключение на леки колебания в оборотите в началото, не изкарва разни бели или други цветове пушеци, конденза мисля беше напълно нормален, не чух потропване на клапани, като цяло добра кола, но все пак нов внос и с много неизвестни, ще се радвам да прочета и вашето мнение)
    Другата е от познат и е 1.6ТС и предстои оглед
    14-сет година кола на която обслужването и ще ти струва колкото и е цената за покупка (освен ако можеш сам да се оправяш с тия работи и да си намираш частите с отстъпка)
    Успех!

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  4. #784
    Запален алфист cec21's Avatar
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    София
    Posts
    112

    Default

    Здравейте искам да ви попитам понеже не разбирам кой знае колко много за тази обява http://www.cars.bg/c277669 Има ли смисъл да се оправя,защото цената ми се вижда добре или мога да се вкарам в някой голям филм

  5. #785

    Default

    Quote Originally Posted by Mario_dd View Post
    Здравейте, като "бъдещ Алфист", че даже 156- ист ми се искаше да попитам по компетентните от мен по отношение на марката и конкретно на модела: първо- колебая се между два мотора 1.6 ТС и 1.8ТС и второ- бих ви помолил за съвет освен относно избора на един от двата мотора и за съвет какво по- конкретно да гледам в отделните екземпляри(и един страничен въпрос- нов внос или карана и поддържана в БГ?). Благодаря предварително на отзовалите се и когато я купя и се съберем ще черпя!

    ПС: Нов съм във форума, поради което се извинявам ако въпросите ми са зададени на погрешното място!
    ПС2: Това е едната: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2tpeyn (тази я погледнах и впечатленията ми са: запазен салон, външни забележки, няма течове на масло, пали и работи добре с изключение на леки колебания в оборотите в началото, не изкарва разни бели или други цветове пушеци, конденза мисля беше напълно нормален, не чух потропване на клапани, като цяло добра кола, но все пак нов внос и с много неизвестни, ще се радвам да прочета и вашето мнение)
    Другата е от познат и е 1.6ТС и предстои оглед
    И тaкa и тaкa си решил, поне се хвърли нa 2.0TS имa рaзликa във вървежa, a рaзходa и обслужвaнето е почти еднaкво!



  6. #786
    Пресен пресен Алфист Mario_dd's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Перник
    Posts
    3

    Default

    Колеги (вече официално сте ми такива) аз вече се хвърлих на 156-цата която е 1.8л 16В ТС 144к.с. от линка проверена из основи от друг алфист (пернишки) и тествана от мен на улицата! Е, има си своите забележки, но за цената която я взех и състоянието и километрите на които е, мисля че е добра сделка две са нещата които ще погледна още тези дни- термостата и съединителя(много е тегав) останалото ще са бумащини свързани с регистрация и т.н. Жалкото е, че КАТ не работи поради предстоящите празници и не можах да свърша тази така неприятна работа с реденето още в деня на покупката... Но и до това ще стигнем Иначе за колата- 160к километра проверени компютърно, запазен салон, външни забележки, стегната (все още) ходова част, добър мотор, няма отваряни еърбеци и сериозни удари съответно! За поддръжката- да, имам отстъпки Благодаря за отговорите и благодаря на колегата който се беше отзовал предлагайки неговата алфа (той си знае кой е) която е наистина уникат! Най- вероятно ще се мяркаме из форума и из сбирките! За мен е удоволствие да се присъединя към вас!
    Last edited by Mario_dd; 02-05-2013 at 16:24.

  7. #787

    Default

    Честита да ти е колега.Много,много безаварйни км-ри ти пожелавам и газ до тенекията за да усетиш темперамента на колата.

  8. #788
    Пресен пресен Алфист Mario_dd's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Перник
    Posts
    3

    Default

    Мерси колега нямам търпение да минат почивните дни за да ходя за регистрация и обслужване след това и колата ще усети моя темперамент :P

  9. #789
    Запален алфист alfozo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    КАЗАНЛЪК
    Age
    44
    Posts
    244

    Default

    Quote Originally Posted by Mario_dd View Post
    Мерси колега нямам търпение да минат почивните дни за да ходя за регистрация и обслужване след това и колата ще усети моя темперамент :P
    Честито и от мен, само весели моменти с Алфата и със спортното шофиране умната батка !
    Citroen C5-ko 2.0hdi black-metal

    ФИАТ ПУНТО 1.2 96г.на жена ми
    Алфа 146 1.6 т.с Алфа 156 1.8 т.с. Алфа Ромео 147 1.9 жтд 115--Ехх няма ги..

  10. #790
    Младши алфист
    Join Date
    May 2013
    Location
    Vaasa Finlandia
    Posts
    2

    Post

    Здравейте!

    Реших да си купя Алфа. Не съм уточнил все още модела, но знам че като видя колата ще разбера че е моята.Ако имате добри предложения, ще ми е много удобно и полезно да ги обсъдим.

    Благодаря предварително!

  11. #791
    започва да се пристрастява VooDoo-37's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Göteborg,Sweden
    Posts
    81

    Default

    Quote Originally Posted by jbpower View Post
    Здравейте!

    Реших да си купя Алфа. Не съм уточнил все още модела, но знам че като видя колата ще разбера че е моята.Ако имате добри предложения, ще ми е много удобно и полезно да ги обсъдим.

    Благодаря предварително!
    147 GTA или 156 GTA - всичко друго е компромис
    Alfa-Romeo 156 2.5 V6
    Yamaha MT-09 Tracer

  12. #792
    започва да се пристрастява slavi88's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Пловдив
    Posts
    89

    Default

    едва ли ще се бръкне с 9000 евро за 147 gta

  13. #793
    започва да се пристрастява m__to's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    87

    Default

    Здравейте!

    Предстой ми закупуване на кола. И както повечето млади хора нямам един куп пари да хвърля за покупката.
    Та мисълта ми е следната:
    Харесал съм една 156 http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2znn1r.

    Днес ходих да я гледам- много я харесах. Изглеждаше много прилично- има разбира се леки забележки. Запалих колата, и работеше чудесно, равномерно и нямаше пушек.
    За съжаление нямаше възможност днес да я карам.

    Утре най-вероятно ще отида отново за да я покарам и да видя как е. Точно там е и проблема. Не разбирам много много. Смисъл мога да я чуя дали тропа и такива елементарни неща........ но дотам.

    Моля някой който повече разбира и е запознат с модела, да ми даде някакъв съвет. Какво да гледам, за какво да се ослушвам?

    Благодаря предварително.

    P.S.
    Всички познати които разбират от коли се опитват да ме откажат от модела, даже и от марката, но просто съм безсилен............трябва да имам такава кола

  14. #794

    Default

    Quote Originally Posted by m__to View Post
    Здравейте!

    Предстой ми закупуване на кола. И както повечето млади хора нямам един куп пари да хвърля за покупката.
    Та мисълта ми е следната:
    Харесал съм една 156 http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=2znn1r.

    Днес ходих да я гледам- много я харесах. Изглеждаше много прилично- има разбира се леки забележки. Запалих колата, и работеше чудесно, равномерно и нямаше пушек.
    За съжаление нямаше възможност днес да я карам.

    Утре най-вероятно ще отида отново за да я покарам и да видя как е. Точно там е и проблема. Не разбирам много много. Смисъл мога да я чуя дали тропа и такива елементарни неща........ но дотам.

    Моля някой който повече разбира и е запознат с модела, да ми даде някакъв съвет. Какво да гледам, за какво да се ослушвам?

    Благодаря предварително.

    P.S.
    Всички познати които разбират от коли се опитват да ме откажат от модела, даже и от марката, но просто съм безсилен............трябва да имам такава кола
    Колега тук всеобщото мнение е,че е най добре да водиш някои гуру който е много в час с Алфите или ако се навият джамбазите да я закараш в някой от тези сервизи http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=26 за пълна диягностика (60 лв. е някаде)

  15. #795
    Пристрастен до живот Valio606's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    177

    Default

    Те тия дето все се мъчат да отказват най-вероятно карат 3-ки и голфове и като им се счупят викат случва се, но ако на алфата и стане нещо се почва - видя ли казах ти..., както и да е прав е колегата, закарай я в някой от тези сервизи ще ти кажат всичко, просто им знаят слабите места, които са скъпи за оправяне. Ако не се навият и с човек да отидеш е все едно боб да хвърляш. Аз, като взимах 59ката уж от първи собдтвеник, прегледана в ауто италия - които ми викат качваш се и караш и после 500лв. ролки ремъци (едната се откъсна в движение), та тук ми е и другия съвет никога не ходи в оригиналния сервиз - скъпо и въобще не ги разбират тия коли.

    Поне на снимки изглежда супер.
    Last edited by Valio606; 21-05-2013 at 11:50.
    Алфа ромео 75 2.0
    Алфа ромео 147 facelift 1.6 T.S.
    Алфа ромео 159 2.4 JTDm

Page 53 of 328 FirstFirst ... 343515253545563103153 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •