Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 60 of 60

Thread: Покупка на алфа ромео

  1. #46
    Авиомеханик firedragon's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Бургас,София
    Age
    34
    Posts
    891

    Default

    Честита да ти е колата,колежке. Само приятни мигове с нея,а ако има проблеми може да разчиташ,че всички ще помагаме с каквото можем
    Alfa Romeo 33 SW 1.7 16v - Няма я вече.
    Alfa Romeo 155 1.8 8v TS - и нея
    Alfa Romeo 156 1.9 jtd 8v '02 - и нея
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 jtdm 16v '07

  2. #47
    започва да се пристрастява lalagirl's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Варна
    Posts
    32

    Default

    Благодаря на всички
    Ето и малко снимки на Алфонсо :



  3. #48

    Default

    Честито и от мен много радост да ти носи колата и задължително сложи и една твоя снимка до дракончетата :Д Хахах
    156/2.0 Selespeed - Alfa Romeo 156 2.5 v6 24v --> http://vbox7.com/play:m1d6507527

  4. #49
    започва да се пристрастява lalagirl's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Варна
    Posts
    32

    Default

    няма как да се напъхам чак там долу иначе с удоволствие Иначе днес като се снимам с нея може да кача.

  5. #50
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by lalagirl View Post
    няма как да се напъхам чак там долу иначе с удоволствие Иначе днес като се снимам с нея може да кача.
    Честито и да я измиеш и покажеш на някоя среща
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  6. #51
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by lalagirl View Post
    ооо аз сигурно един час се мъчих да паркирам на един паркинг на пристанището и там ми се получава а пред блока като се мъча да я паркирам все едно за 1ви път се качвам в кола ама то и пред блока си е геройство да намериш място за паркиране де
    Продължавай да тренираш... после ще оцениш умението, че като знам как не учат на маневри и паркиране вече
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  7. #52
    започва да се пристрастява lalagirl's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Варна
    Posts
    32

    Default

    всяка неделя ли има срещи във Варна? И къде? Искам да се похваля че успях да ударя алфата Чукнах и задния стоп в един контейнер, ама то беше защото един instruktor от учебен автомобил ми се развика че много бавно съм паркирала и запушвам уличката и от притеснение дадох повече газ и отидох в коша

  8. #53
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    Quote Originally Posted by lalagirl View Post
    всяка неделя ли има срещи във Варна? И къде? Искам да се похваля че успях да ударя алфата Чукнах и задния стоп в един контейнер, ама то беше защото един instruktor от учебен автомобил ми се развика че много бавно съм паркирала и запушвам уличката и от притеснение дадох повече газ и отидох в коша
    всяка втора и последна неделя на месеца.

    утре има от 17.30 на паркинга на Терапията.

    ами може някой колега който има излишен стоп да ти помогне. Напиши в раздел Купува.

    а тук има една на части във Варна http://www.mobile.bg/11247592667476321

    или тук, двата за 40 лева http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=70526
    Last edited by KirilSol; 30-04-2012 at 09:45.
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  9. #54
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Честито колежке и безаварийни километри Дано ти носи постоянно тази радост , с която си я купила Не случайно хората казват , че Алфа Ромео се купувала със сърце , виждам , че при теб е така , аз също се убедих . Временно ти се замъглява съзнанието А сега колкото и да ти убиват ентусиазма и да ти пробутват някое Голфче или нещо подобно , важното е на теб да ти харесва и да ти доставя удоволствие Ще покараш , ще свикнеш и ще се научиш да паркираш , няма научени хора , особено с днешните инструктури
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  10. #55
    Запален алфист rumanqska's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Велико Търново
    Age
    55
    Posts
    258

    Smile

    Честито и безаварийни км ! Споко , Кола не ударена и жена не на..... няма ! Карането му е майката, колкото повече толкова по-добре.Като гледам къв мерак имаш още първата вечер требвало да направишсефтето(ама с нещо чуждо), за да не я урочасат . Късмет !
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD"01 - 140ph "Красавицата Звяр"

  11. #56
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default

    Честито за Алфата и дано продължава да те радва и за напред, както те радва сега.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

  12. #57
    и аз алфист angelovi69's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Kazanlak, no ot Veliko Tarnovo
    Age
    54
    Posts
    784

    Default

    Е, Колежке, честито и много безаварийни. Още един истински фен на марката! Искрено се радвам за теб.

  13. #58
    започва да се пристрастява lalagirl's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Варна
    Posts
    32

    Default

    От сърце благодаря на всички От както я взех не мога да и се нарадвам Мисля че съм влюбена! Беше ми малко тъпо, когато четох коментарите да не я купувам тази кола и да си взема Поло, защото толкова много я исках Даже след като я купих, докато я гледаше майстора, сърецето ми щеше да се пръсне от страх да не се окаже кошница Ама като ми каза че съм ударила 6ца от тотото с колата си нямате дори бегла представа колко бях щастлива! Е има някой дребни неща които трябва да се сменят но те са по интериора на колата. Единственото по сериозно е че единия прозорец не иска да се отваря. Водих я да и проверят компютъра, но не е от там. Един познат каза че може да е изгорял бушон. Трябва да намеря къде да я заведа да го погледнат. А къде трябва да отида да ми погледнат дали фаровете ми светят еднакво, защото ми казаха че веднъж годишно трябва да ги регулирам.

  14. #59
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by lalagirl View Post
    Трябва да намеря къде да я заведа да го погледнат. А къде трябва да отида да ми погледнат дали фаровете ми светят еднакво, защото ми казаха че веднъж годишно трябва да ги регулирам.
    Ето тук са хората, които ще те упътят за сервизи, магазини ... http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=43 , че не навсякъде ще свършат работа, както трябва.
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  15. #60
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Може да се е скъсало жило, или запекъл механизъм, да трябва да се почисти.
    За фаровете ако нямаш оплаквания вечер, или не ти пресвяткат, значи са ок, и няма нужда от регулиране.
    Налсука!

    Gulfstream G650 with Italian design...

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •