Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Съвместимост фарове!!!

  1. #16

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by em4o1 View Post
    То хубаво ама...фар на старо е 80 лева без ксенон!Два фара са 160лв.!Рециклирането е 80лв.С отстъпката която ползвам в Стрелча,ще е по-ефтино но да речем че е 80лв за двата.Китайски ксенон е 50лв.
    Значи:160+80+50=290лв.
    Или:160+80+20лв. обикновени крушки е =260лв.
    Или:80/един фар/+40 рециклиране + 10лв крушка е =130лв.
    Как и да ги смятам продаваш една Жигула на старо.Той и Пламен малко се е объркал като ти е писал че цената е перфектна ама все пак не продаваш совалката на Наса!
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Age
    43
    Posts
    456

    Default

    Всеки сам си решава...Тез от стрелча вдигнали цените значи!

  4. #19

    Default

    Ако рециклираш лупата и основния рефлектор заедно с доставката ще стъпи на 80лв.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  5. #20
    Запален алфист to_lose_HEART's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Гълъбово
    Age
    42
    Posts
    473

    Default

    Има и друг вариянт - 2 нови фара Депо са около 280 лева, и не се занимаваш с глупости да разглабяш и да рециклираш. Верно че са китайски но няколко години пак ще изкарат.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

  6. #21
    Запален алфист vladeto_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Rouse
    Posts
    377

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Аз съм с такъв ментак , който махнах защото много ми премигваха светлините и дразни върнах си старите жълти крушки , но баластите си оставих поради причината че въобще не пречат там место боллл

    с два кондензатора за 5лв. си решаваш проблема с премигването и трептенето на ксенона
    Alfa Romeo 1.4 TS 146 Junior
    Alfa 147 1.6 TS Remapped by OEM
    Alfa Romeo GT 1.8 TS
    Yamaha R6

  7. #22

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    То хубаво ама...фар на старо е 80 лева без ксенон!Два фара са 160лв.!Рециклирането е 80лв.С отстъпката която ползвам в Стрелча,ще е по-ефтино но да речем че е 80лв за двата.Китайски ксенон е 50лв.
    Значи:160+80+50=290лв.
    Или:160+80+20лв. обикновени крушки е =260лв.
    Или:80/един фар/+40 рециклиране + 10лв крушка е =130лв.
    Как и да ги смятам продаваш една Жигула на старо.Той и Пламен малко се е объркал като ти е писал че цената е перфектна ама все пак не продаваш совалката на Наса!
    Колега ти си знаеш най-добре ! Щом смяташ че това е удачно да се направи - възползвай се ! Далеч не мож ме убеди че цената ми не е повече от перфетна !!! Само да вметна, че това е 3 фар който сменям, купувам и тн. и досега цена от 80 лв. не съм срещал ! Поне не и тук в "Софията"....А и и явно тези от ДЗИ са големи баламурници за да ми платят 500 за фар с фабричен ксенон (втора употреба).
    Last edited by em4o1; 01-05-2012 at 22:09.

  8. #23
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Цената на втора употреба фар със ксенон в зависимост от състоянието е от 250 до 300 лева.
    Всичко друго е със изпочупени рефлектори неработещи части за ляво и дясно и т.н.
    Гледах и една обява за по 80 лева парчето но не бяха със ксенон и нямаха рефлекторите за лупите. Така че не съм се объркал.
    Естествено Емо може да направи и лека отстъпка за някой колега - хора сме а и той е разбран.
    Last edited by ACEHOB; 01-05-2012 at 22:21.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •