Results 1 to 11 of 11

Thread: ALFA ROMEO 147

  1. #1

    Default ALFA ROMEO 147

    Здравейте, колеги! От седмица имам нова придобивка Alfa Romeo 147 1.6 16V 105h.p- бензинче! Колата е с кожен салон,двуозонов климатроник,17" лети джанти, тонирани стъкълца и така нататък, та бих се радвала да ми кажете мненията си за това таласъмче с такъв мотор! Поздрави!

  2. #2
    започва да се пристрастява Alfabas Dimov's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Burgas
    Posts
    64

    Default

    единственото което мога да кажа аз е че мотора е доста капризен и не трябва да се правят експерименти с него и да се слага само предписаното масло иначе модела е страхотен

  3. #3

    Default

    ми какво да ти кажа на живо наистина е хубава общо взето това е най слабия мотор 1,6тс без вариатор...

  4. #4

    Default

    какво представлява този вариатор....защото забравих да отбележа,че не ми трябва бърза кола и 105 коня са ми достатъчни

  5. #5

    Default

    ами вариатора е точно кога колата ти е с малко коне да върви или по друг начин казано колата с него върви точно там където ти караш а именно до 4000 оборота, Вики

  6. #6

    Default

    мхммм ясноо,Живко ама аз и така сам си доволна :P

  7. #7

    Default

    сега трябва да я снимаш да я покажеш и на другите

  8. #8

    Default

    разбира се. и това ще стане в най-скоро време

  9. #9
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Честита нова 147-чка Много да те слуша и много да те радва А мнението ми е , че тези коли не търпят майстори , които не разбират от Алфи , а също и съмнителни масла и кофти горива .
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  10. #10

    Default Кутийка за дистанционното на Alfa Romeo 147

    Здравейте колеги. Имам проблем с моето дистанционно,не иска да хваща или ако захапе е когато си поиска,смениха му батерията и платката,но пак същата работа.Казаха,че трябва нова кутийка,но ключарите неможаха да намерят никъде. Някой може ли да ми помогне да си намеря такава кутийка???

  11. #11

    Default

    'Мирва 2' - Миро ключаря на Стамболийски, в посока Западен парк, след Константин Величков..... ако си от София де.
    Ако не си от София - някой твой познат може да ти купи кутийка и да ти я изпрати. Ако си спомням добре кутийката струваше 45лв.
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •