Page 4 of 15 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 225

Thread: АЛФА ДРАГ ДЕЙ 2010 - Сапарева Баня

  1. #46
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    За думите ти към Роман те подкрепям на 100% ама това :

    немога да ти го простя....
    тоя раздел си е хубав и както виждаш бая ентусиасти има. Просто трябва яко да се отсява.
    Ако се затрие раздела щото някой така му хрумнало аз ще се заема сериозно с нещата.
    Споки Нено няма да се затрива раздела, просто ще има доста реконструкции и изисквания към темите

  2. #47
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by MrX View Post
    Ма разбира се, че ще е не окуражаващо, много по-лесно и безболезнено е да се пънете във форума, ма като се стигне до действие винаги колите не са вред, разстоянието е много, времето е лошо, парите не стигат и т.н. оправдания.

    От датата 22.05.2010 зависи съдбата на този раздел!
    Аз си действам редовно и много по-често от други хора ( и имам с какво да го докажа ). Вие действате 1-2 пъти в годината и на мен ми казваш, че само приказвам? А че си е далече си е далече и бас ловя , че никой от източна България няма да се яви. А направихте ли справка за метереологичното време събота? Защото аз виждам дъжд. Драг и дъжд не вървят ръка за ръка.
    Last edited by RoMAN; 17-05-2010 at 12:14.

  3. #48
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Аз си действам редовно и много по-често от други хора ( и имам с какво да го докажа ). Вие действате 1-2 пъти в годината и на мен ми казваш, че само приказвам? А че си е далече си е далече и бас ловя , че никой от източна България няма да се яви. А направихте ли справка за метереологичното време събота? Защото аз виждам дъжд. Драг и дъжд не вървят ръка за ръка.
    Специално за нас от западна България сме поръчали прозорец от 0900-1700 със слънчево "метеорологично време".

  4. #49

    Default

    Аз идвам с кораба, но се записвам на място, че ми е много тегаво с тия банкови сметки и чудеса. Все пак съм прост човечец... Само дано не вали...
    "Аз не съм гинеколог по принцип, но мога да погледна"

  5. #50
    Старши алфист V_A_N_K_A_T_A's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Хасково;София-Дървеница
    Posts
    646

    Default

    Quote Originally Posted by souze View Post
    Аз идвам с кораба, но се записвам на място, че ми е много тегаво с тия банкови сметки и чудеса. Все пак съм прост човечец... Само дано не вали...
    Това е важен въпрос.На мен не ми стана ясно,трябва ли да си записан предварително,ако си решил да плащаш на място,а не по банка?Или записването става с плащането?Защото това,също е един вид фактор за броя записали се,поне според мен...
    Mercedes ML 63 AMG 07'
    159 TI 2.4JTDm SW 09'
    156 2.0 20V Turbo
    VW Phaeton 3.0 TDI 09'

  6. #51
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    Аз си действам редовно и много по-често от други хора ( и имам с какво да го докажа ). Вие действате 1-2 пъти в годината и на мен ми казваш, че само приказвам? А че си е далече си е далече и бас ловя , че никой от източна България няма да се яви. А направихте ли справка за метереологичното време събота? Защото аз виждам дъжд. Драг и дъжд не вървят ръка за ръка.
    Програмата на клуба е направена февруари. Едва ли са се родили метереолог или врачка които да предскажат времето 3 месеца напред.

    Това е важен въпрос.На мен не ми стана ясно,трябва ли да си записан предварително,ако си решил да плащаш на място,а не по банка?Или записването става с плащането?Защото това,също е един вид фактор за броя записали се,поне според мен...
    записванията имат значение за отпечатване на номера и подобни. освен това и за броя на участниците- повече предизвикателства
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  7. #52
    Старши алфист V_A_N_K_A_T_A's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Хасково;София-Дървеница
    Posts
    646

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    записванията имат значение за отпечатване на номера и подобни. освен това и за броя на участниците- повече предизвикателства
    Значи се записваме сега(преди събитието),независимо от начина на плащане,правилно ли съм разбрал?
    Mercedes ML 63 AMG 07'
    159 TI 2.4JTDm SW 09'
    156 2.0 20V Turbo
    VW Phaeton 3.0 TDI 09'

  8. #53
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Да който иска да участва нека заяви. Съгласете се че организацията малко или много зависи от броя на участниците
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  9. #54
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Ванката те питаше относно заплащането
    цената е 20 лева по банков път при положение че сме се записали , идеята е трябва ли задължително да отида до банката тази седмица да преведам 20 кинта или на място мога да ги донеса
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  10. #55
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Орлине, опитах се да се ослушам и да не говоря от името на всички, но разчитаме на коректност- може на самата писта при регистрацията. Можеше днес да ми ги дадеш и лично в оня сервиз( шшшшт да не стане реклама).
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  11. #56
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Орлине, опитах се да се ослушам и да не говоря от името на всички, но разчитаме на коректност- може на самата писта при регистрацията. Можеше днес да ми ги дадеш и лично в оня сервиз( шшшшт да не стане реклама).
    А ти нали знаеш нашата бройка или и ние трябва по отделно да се заявяваме?????

  12. #57

    Default

    айде и аз да се заявя, че нещо много се размеша финалната тройка

  13. #58
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Орлине, опитах се да се ослушам и да не говоря от името на всички, но разчитаме на коректност- може на самата писта при регистрацията. Можеше днес да ми ги дадеш и лично в оня сервиз( шшшшт да не стане реклама).
    е за тва грам не се сетих ) ти що не ми каза
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  14. #59
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Времето кво да пречи, таман на дъжд се вижда кой може да стартира
    А иначе както редовно става в БГ според мен всички чакат крайния срок. Споко ще сформираме група

  15. #60
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by gigi View Post
    Времето кво да пречи, таман на дъжд се вижда кой може да стартира
    А иначе както редовно става в БГ според мен всички чакат крайния срок. Споко ще сформираме група
    Скии са аз съм известен неможар затва ще ти предоставя QV-to да те видя как ше стартираш

    ПС: Имай предвид че с мойто нескопосано каране на мокро зацепва към средата на четвърта
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Page 4 of 15 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •