Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 47

Thread: 166 мнение

  1. #31

    Default

    Ами фугата на предния капак и тази на бронята към калника
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by andro88 View Post
    Баси, колко запазена изглежда. 10 пъти гледах снимките, една драскотина не видях или намърляно по интериора. Ако по окачването и мотора е така, то тогава тази кола е находка
    еми трябва още да го гледаш значи, задна дясна врата е сгъната поне по снимки видяно
    156 2.4JTD 136+ PS

  3. #33
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Ясно е, че е чукната тук-там 8г кола е това не ме вълнува стига да няма тежки удари, някой друг да я е гледал, колеги?

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Ами фугата на предния капак и тази на бронята към калника
    абе момко предния капак е отворен заради това
    156 2.4JTD 136+ PS

  5. #35

    Default

    Дано
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  6. #36

    Default

    А бе фуги, муги, кво сте се закахърели, ето как се пасват фуги, даже пича си е оставил телефона.
    Не е кой знае каква философия, много си е хубава 166-цата, всичко ще си пасне....
    http://vbox7.com/play:b67c021a
    Last edited by Доко; 03-07-2012 at 16:21.

  7. #37
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Нещо на живо не била много добре ..

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  8. #38
    Запален алфист alfa156jtd's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    plovdiv
    Posts
    345

    Default 166

    Колега,Kuku като Алфист не си ли забелязал,че фейса а така,много е лесно ,огледай капака как стои над фара и си отговори на въпроса.

  9. #39

    Default

    Няколко фейслифтови '166' съм оглеждал и определено капаците им бяха доста по-прибрани към фаровете и решетката
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  10. #40

    Default

    абе капака е притворен само бе нали и мотора трябва да снимат айде стига
    156 2.4JTD 136+ PS

  11. #41
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Нещо на живо не била много добре ..
    code,монетата има две старани!Не приемай всичко за истина,до тук не разбрах някой да е видял на живо колата,а и да е така, те съветвам ако ти е харесала на снимките,пали колата и ходи да я видиш!Сам каза че може да е чукната,докато не се качиш и да я покараш ще си останеш само с постовете тук!Е да може и да не е стока но ти лично няма как да разбереш,като стоиш пред PC-то.Не го приемай,като заяждане.Отиди и виж колата става ли или не,и ако има нещо което знаеш,че може да се оправи си преценяй!Алфист си знаеш болните места,и средствата за отстраняването им.Лично аз ако и бях хвърли око щях да ходя да я гледам.
    Пример.Моята е взех с изцяло разбито окачване(това го знаех),после реших да я продавам,защото глътна много средства,след това не ми пукаше за нея дали ще се запали и тъй подобни!Но сега вече над трета година продължавам да си наливам пари и все повече ми харесва и и се радвам още повече.
    Извод:любов

  12. #42

    Default

    Quote Originally Posted by popaay View Post
    code,монетата има две старани!Не приемай всичко за истина,до тук не разбрах някой да е видял на живо колата,а и да е така, те съветвам ако ти е харесала на снимките,пали колата и ходи да я видиш!Сам каза че може да е чукната,докато не се качиш и да я покараш ще си останеш само с постовете тук!Е да може и да не е стока но ти лично няма как да разбереш,като стоиш пред PC-то.Не го приемай,като заяждане.Отиди и виж колата става ли или не,и ако има нещо което знаеш,че може да се оправи си преценяй!Алфист си знаеш болните места,и средствата за отстраняването им.Лично аз ако и бях хвърли око щях да ходя да я гледам.
    Пример.Моята е взех с изцяло разбито окачване(това го знаех),после реших да я продавам,защото глътна много средства,след това не ми пукаше за нея дали ще се запали и тъй подобни!Но сега вече над трета година продължавам да си наливам пари и все повече ми харесва и и се радвам още повече.
    Извод:любов
    Точно така е по снимка и по мнения на други хора не се купува кола.Аз като търсих моята видях почти всички коли в южна България
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  13. #43

    Default

    Колега, така или иначе аз явно няма да я взема
    Та ще ти кажа, като човек който е ходил да я гледа!
    Колата на външен вид, без да се вталясвам и да се взирам с лупа по различни дейтали и без да разбирам дали е удряна и после оправяна, изглежда невероятно. Просто салона е изключително запазен, от вън е в отлично състояние, гумите са перфектни, двигателя както изглежда чист също. Снимките не подвеждат.
    Не съм я карал, защото не е регистрирана и там в автокъщата много мноог няма къде, но съм я палил и звучи много приятно.
    Та ако вземеш да я купиш чакам да ме повозиш после.
    Поздрави.

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by ettils View Post
    Благодаря за съветите колега ,определено съм се спрял на големия мотор и задължително автомат ,няма да слагам газова , а ще си я карам така -разхода не ми е проблем защото ще е кола за уйкенда
    Само да не стане като с нашата "само за уикенда", че тя уикенди не е виждала, но що софийски улици...

    Тази на линка по-назад изглежда добре. Вярно на вратата отзад има криво, но капака просто е отворен (дръпнат лост под волана) според мен, точно така стои. Салонът изглежда прекрасно.

  15. #45
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    http://www.cars.bg/u611452
    Някой гледал ли е тази?

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •