Results 1 to 7 of 7

Thread: проблем с инжекциона.

  1. #1

    Default проблем с инжекциона.

    сложих си газожа уретба и понякога на таблото ми светва лампата за повреда в инжекциона за около 10-15 сек и из4езва.маисторите ми казаха 4е не е проблем но мен ме е страх и пускам на бензин.

  2. #2
    Старши алфист 50 cent's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    СОФИЯ
    Age
    41
    Posts
    516

    Default

    И на мен ми светва като превключа на бензин след като е била на газ без да я изгася. Не знам защо е така. Не го правя опвече щото не се знае знае ли се.
    Peugeot 607 2.7 HDI 204 hp
    EX: Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 hp ГИ
    EX: Alfa Romeo 146 1.6 Boxer

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    97

    Default

    и при мен се получи същото газовата ми е BRC, бях при оторизирани майстори на тази марка АГУ и те ми казаха следното:
    не е проблем че святка това се получавало защото компа на колата отчита грешка недостатъчно гориво и ми предложиха да сложа емулатор за да залъгва грешката но не съм сложил сега имам и едно браво с газов инжекцион и то го прави чат пат най вече на дълъг път или на изкачване, а при алфата само летните месеци. Неприятно е да!!!!!!

    алфа 145 боксер 1,6 103

  4. #4

    Default

    то моито само на гас светка ама аз имам емулатор или симулатор маи се казва6е незнам дали е едно и съ6то.

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    97

    Default

    незнам как е точно емулатор или стимулатор но знам че не е нещо опасно затова споко

  6. #6
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by rumen
    незнам как е точно емулатор или стимулатор но знам че не е нещо опасно затова споко
    Емулатор е правилното и той симулира, а не стимулира

    Темата няма защо да ходи ТАМ

    Когато колата има управление от ЕКУ е препоръчително да се слагат емулатори на дюзите и ламбда сондата. Така ЕКУ-то си мисли, че колата си работи на бензин и всичко е ОК. В противен случай трупа грешки и минава в сервизен режим. После тръгват темите "Забива нос", "Харчи" и т.н.

    АГУ-та трябва да се монтират от хора, които рабират какво правят, а не от такива, които са научили как се ползват клещите и отверката

  7. #7
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Dodo 155
    Темата няма защо да ходи ТАМ
    Ти докато реагираш темата отиде ТАМ Щот незнаеш къде беше затва се пениш
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •