Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27

Thread: ключът ми се вади на запален двигател

  1. #16
    започва да се пристрастява skyplex's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    82

    Default

    Да бе, то и ключалката може да ти се развали, ама другото е да е крадена пак е вариант

  2. #17
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Тука е твоя проблем

    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=1#post1073708
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  3. #18
    Запален алфист brazen's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    326

    Default

    Тва си е зимна екстра

    Alfa Romeo 145 1.9 uniJet Turbo Diesel SOLD!

  4. #19
    Bolen alfist Majed_146's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Горна Оряховица / Ботевград
    Age
    42
    Posts
    412

    Smile

    Quote Originally Posted by Tonimir View Post
    На фиат-а на брат ми (Фиат Типо) от както го помня, му се вади ключа дори, когато е на контакт. Така, че споко колега


    В момента в който дадеш контакт и се изгаси лампичката за ключ на таблото, чипа вече си е свършил работата и повече компа не го иска.
    Един път стигнах от В.Т. до софия така с въпросния фиат, и после се чудих къде е ключа, бях го оставил в якето някъде из багажа отзад Спокойно няма проблеми! полезно е някой път! Примерно: ако не искаш да не гасиш колата, пък на връзката имаш ключ на гаража та вадиш ключа... отключваш гаража и после го връщаш и гасиш

    Alfa 146 1.6 TS ---> 2.0 TS Remapped by Oem
    FIAT TIPO 1.6 DOHC

  5. #20
    Влюбен в 2.4 JTD Crazy JTD's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Варна
    Posts
    39

    Default

    И най-удобно е зимата палиш си количката влизаш оправяш за 5-10 мин и като излезеш колата е загряла и чака своята Сопа па макар и зима споко това е екстра която я имат малко коли но и някои от алфите моята е 156 99г и също си го вадя когато поискам

  6. #21
    Старши алфист i.ganchev.ganchev's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Варна
    Age
    39
    Posts
    649

    Default

    Споко... всичко е от ключа! При мен на ланчата понеже беше с един ключ, и бог знае колко е ползван тоз ключ и преди мен, та му се бяха запилили там джажите, дето трябва да го спират да не се вади. Тва са мисля някои от последните зъби.
    Та така си я карах докато я продам, към 100-тина хил. км
    Кво да ти кажа, освен само че като решиш нещо че ти трябва ключа, и може да си го извадиш когато си решиш!
    Аз тва като екстра си го имах
    Lancia Delta 1.6 i.e - ex
    Alfa Romeo 156 2.0 TS

    рейтинг фотографов

  7. #22
    ШоФеР patrona's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    39
    Posts
    161

    Default

    Quote Originally Posted by skyplex View Post
    Я попитайте някой познат полицай защо? ... Доколкото знам, и съм чувал от много хора, че ключа се вади когато колата е крадена... Или тествайте колите в Дупница
    Ти да не мислиш че те знаят ли.И Аз така бях чул ама то не всеки път е така.В повечето случеи като я гепат и сменят патрона с ноя за да има ключ иначе няма как да се пали колега.

    ---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

    Quote Originally Posted by Crazy JTD View Post
    И най-удобно е зимата палиш си количката влизаш оправяш за 5-10 мин и като излезеш колата е загряла и чака своята Сопа па макар и зима споко това е екстра която я имат малко коли но и някои от алфите моята е 156 99г и също си го вадя когато поискам
    Точно това ще му е хубавото на зима.Защото аз като запаля на зима не я гася до работа независимо че слизам на 2-3 места(с притеснение да не я гепят)но зимно време не ми е в стила да гася мотора на колата си.
    Alfa Romeo 146 1.9 td
    А3 1.8Т,Lada 1500s


  8. #23
    THE DOCTOR soldier81's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София/Дупница
    Posts
    286

    Default

    За колите не знам,може и да е екстра,но на мотора я имам тази екстра(да екстра се води),за да мога да си отварям седалката,резервоара и куфара без да гася мотора.Едва ли е разбита ключалката.

    Ей накарахте ме да слизам да проверявам и моите ключове,та и на двете Алфи мога да дам контакт и да извадя ключа.
    Last edited by soldier81; 13-05-2012 at 21:56.
    155 TS 8V-Medium +146 1,6 Boxer
    Suzuki Gsx-r K6 1000+Suzuki VStrom 650-служебния+Ducati 800SS-R.I.P.


  9. #24
    Запален алфист Hineca's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Плевен
    Posts
    103

    Default

    хахаха при мен нз дали става утре ще проверя но алармата ми е вързана към централното и се заключва дистанционно такаче и да го нямам пак го правя номера ама ако това е така ще е мн яко
    146 1.4 tsparck `98 103

  10. #25
    Запален алфист markoff's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    София; Сливен
    Age
    42
    Posts
    354

    Default

    При мен, не излиза.
    Не е крадена
    146 1.3 боксер 1996г. EX
    156 SW 1.9 JTD 8V 2002

  11. #26
    Старши Алфист
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    68

    Default

    Това хич не е нормално Кофти ти е резбата на ключа, така става и на опели и на алфи, фиат и WV. Не е проблем, но има вероятност след време да смениш ключалката..... а иначе като си погледнеш ключа зъбчетата са облички, а не рязко изрязани, нали ?
    Alfa Romeo 146 1.6i 16v t.s. 2000г.

  12. #27
    започва да се пристрастява indig0's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    с. Катуница, Пловдивско
    Posts
    75

    Default

    На моята 145-ца си го вадя в движение и нарочно го отдалечавам за да видя имобилайзера дали ще се размрънка, но няма никакъв проблем.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •