Results 1 to 12 of 12

Thread: Волан от фейслифт

  1. #1
    започва да се пристрастява Michael's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Хасково
    Posts
    58

    Default Волан от фейслифт

    Здравейте колеги имам въпрос,някой има ли информация дали мулти волан от 147 става за АР 156 преди фейса..Някой правил ли е така интервенция?

  2. #2
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Quote Originally Posted by Michael View Post
    Здравейте колеги имам въпрос,някой има ли информация дали мулти волан от 147 става за АР 156 преди фейса..Някой правил ли е така интервенция?
    Вчера се оглеждах за фланци и тези за 156 и 147 са различни. Затова мисля че шлиците са различни и няма да стане.
    ...

  3. #3
    започва да се пристрастява Michael's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Хасково
    Posts
    58

    Default

    мхммм,понеже моя волан е заминал и мисля да го претапицирам и си мислех така и така ще давам пари защо да не си взема един нов волан но мисля че оставам на вариянта с тапицирането ;(

  4. #4
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Quote Originally Posted by Michael View Post
    мхммм,понеже моя волан е заминал и мисля да го претапицирам и си мислех така и така ще давам пари защо да не си взема един нов волан но мисля че оставам на вариянта с тапицирането ;(
    Трябва да си провериш, защото моята информация е само на базата на каталози.
    И аз мисля за вариант с претапициране в една Българска световно известна фирма, цените обаче започват от 180лв.
    ...

  5. #5
    Старши алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София
    Posts
    505

    Default

    Претапицирането на волан в София струва 80 лв. Става като нов.
    Alfa Romeo 156 SELESPEED 09.99-EX, Alfa Romeo 166 06.01 & BMW E39 525tds Touring

  6. #6

    Default

    А в провинцията и по-евтино
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  7. #7
    започва да се пристрастява Michael's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Хасково
    Posts
    58

    Default

    Quote Originally Posted by Drag0 View Post
    Трябва да си провериш, защото моята информация е само на базата на каталози.
    И аз мисля за вариант с претапициране в една Българска световно известна фирма, цените обаче започват от 180лв.
    Колега и аз питах в въпросната фирма,и на мен ми обявиха същата цена но аз бях заинтересован да ми направят "ре моделиране"на волана и ми обявиха цени от 960 лв и 460 за по простия вариянт..а сега тука съм намерил ,братовчед на майка ми който прави тапицерии ,го прави за 120 лв но оставаш доволен и работи доста добре.ако искате на 30.05 имам час да прави моя волан ,мога да го снимам да добиете представа като е готов

  8. #8

    Default

    Волан от фейслифт или от 147 със сигурност става,но трябваха някакви доработки по захващането за да пасне.
    Иначе процедурата по претапицирането като цяло си заслужава.
    Ето какъв беше резултата при мен:
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_0086.jpg   IMG_0087.jpg   IMG_0136.jpg   IMG_0137.jpg  
    '99 156 1.9 JTD SP3

  9. #9
    започва да се пристрастява Michael's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Хасково
    Posts
    58

    Default

    Quote Originally Posted by Alfoso View Post
    Волан от фейслифт или от 147 със сигурност става,но трябваха някакви доработки по захващането за да пасне.
    Иначе процедурата по претапицирането като цяло си заслужава.
    Ето какъв беше резултата при мен:
    Доста добре се е получило,дори си уцелил цвета на кожата да пасва на тази с аербега

  10. #10
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Колеги, какви са тия цени за ремонти на волан, кола ли ще купувате ?! 60лв волан, 10лв топка - 6г гаранция, Бургас при бай ти Манол.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  11. #11
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Quote Originally Posted by Michael View Post
    Колега и аз питах в въпросната фирма,и на мен ми обявиха същата цена но аз бях заинтересован да ми направят "ре моделиране"на волана и ми обявиха цени от 960 лв и 460 за по простия вариянт..а сега тука съм намерил ,братовчед на майка ми който прави тапицерии ,го прави за 120 лв но оставаш доволен и работи доста добре.ако искате на 30.05 имам час да прави моя волан ,мога да го снимам да добиете представа като е готов
    Сериозно ли искат хилядарка ?! Пожелавам им успех, а аз ще се пробвам сам с "ре моделирането".
    ...

  12. #12
    започва да се пристрастява Michael's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Хасково
    Posts
    58

    Default

    Quote Originally Posted by Drag0 View Post
    Сериозно ли искат хилядарка ?! Пожелавам им успех, а аз ще се пробвам сам с "ре моделирането".
    Aз разбрах как става но немога да разбера какъв материал слагат отгоре,нещо като каучук е но немога да разбера от никъде.ако някой знае какво е нека сподели иначе другото е лесно

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •