View Poll Results: На коя дата да се проведе Италфест 2012

Voters
146. You may not vote on this poll
  • 22 септември 2012

    64 43.84%
  • 6 октомври 2012

    64 43.84%
  • нямам предпочитания

    18 12.33%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50

Thread: ИТАЛФЕСТ 2012

  1. #46
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by wrc View Post
    Колега,а ти бил ли си на Феста в Калояново,на 16 години,едва ли.И аз не се заяждам
    Ми аз не съм видял някъде условие, че за да хофиш на фест-а, трябва да притежаваш кола или да е само за 18+! По случайност Алфите в моето семейство са уважавани от 3 поколения и историята е малко дъгла като цяло по тази "мания"....

    Quote Originally Posted by alfaa156 View Post
    Не колега не съм бил, колата е имам от 2год и съм бил само на 2феста надявам се таз годишният фест да е по-добър от всичките досега успех с организацията
    И аз искренно се надявам колега, дано този фест найстина да се запомни с хубаво, както повечето от предишните.
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  2. #47
    THE DOCTOR soldier81's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София/Дупница
    Posts
    286

    Default

    Сега е момента да си кажат мнението критиците от миналата година.
    Нещо не се виждат техни мнения,или ги оставяме за след феста?
    155 TS 8V-Medium +146 1,6 Boxer
    Suzuki Gsx-r K6 1000+Suzuki VStrom 650-служебния+Ducati 800SS-R.I.P.


  3. #48
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Varna
    Posts
    17

    Default

    6-ти Октомври
    Just A Dream
    ALFA ROMEO GTV 98'-2.0 V6 Turbo Cup vision.

  4. #49
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Quote Originally Posted by soldier81 View Post
    Сега е момента да си кажат мнението критиците от миналата година.
    Нещо не се виждат техни мнения,или ги оставяме за след феста?
    Aз съм готов да ги дам преди това, просто мислех, че темата не е затова, но ще приема покана ти, като се надявам критиката ми да не бъде приета с лоши намерения. Ще ползвам предишни мой мнения от теми за Италфестове
    Отностно място/дата/час/

    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    За мене няма смисал да се пита. Миналата година някой пътували от варна, бургас и т.н. ОК ама колко бяха реално погледнато рядко се намираше мераклия пропътувал тези 800-900-1000км. Е, ако си фен ще пътуваш (и ако си фен ще платиш 50лв. вход) ама то да си фен и финансите да те ограничават са съвсем различни неща. Така че затова са организаторите, организират и казват Дата/Място/Час и всеки си решава сам - може ли, неможе ли ... ако има недоволни дето се вика да организират един фест да понабият пари и да видят колко ще избият !!!

    ПП. Успех на организаторите и дано Италфест 2009 бъде по-зрелищен и с повече посещаемост от 2008-мия !

    Отностно организация, цени и т.н.:
    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    Какво съм направил или дали съм помогнал не е оправдание и не е правилния начин да дадеш обяснение ... какво съм направил за божурище тази година - НИЩО, какво съм направил за I track day + drift taxi, а за бмв събора - нищо, единственото важно ни беше да пуснат колата и дали ще има достатъчно гуми и бензин. Това е, другото не ме интересува, затова си има организатори, това им е работата и от това печелят, наемат хора правят го интересно на хората се задържа вниманието и продължават да ходят и чакат с нетърпение. И евтините билети не са оправдание. Нека да са 10лв, хората щяха да са пак толкова, а догодина и повече, ако е интересно. Това е това ми беше четвъртия по ред италфест и с всяка година хората намаляват - не им е интересно. Аз съм довел поне 10-15 човека на италфестове и с още толкова и повече съм ходил, който вече не идват защото не представлява интерес.
    Отностно програма:

    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    Италфест 2008 имаше около 700++ коли.
    Италфест 2009 вярно, че беше и кофти времето - около 300-350 коли.
    Италфест 2010 - не мисля да са били повече от 200коли. Докато не се спре с мисленето има си Драг Дей и Трак Дей и само там ще се дава газ. Не всеки отива там с целта да се напие вечерта. Сега знам че имаше майсторско (състоящо се от 3 конуса) и това за мен, честно, беше единственото интересно нещо на Италфест 2010 !!! Другото, което може да се сметне за нововъведение е ерос мивката(която няма да коментирам), но от Тунинг фест-а насам те тея мацки са на всяко мероприятие с коли. Огледайте се почти всяка марка си прави годишните събирания на Калояново, кеф ти място, кеф ти писта, кеф ти драг, кеф ти шоу ................ Пак казвам евала на всеки, който се е потрудил Италфест 2010 да стане реалност.

    Отностно стикери и реклама:

    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    И аз гласувах 6-ти, дали септември или октомври няма значение за времето, а все пак две седмици повече туко виж помогнали за по-добрата организация(пример-ако стикерите са готови за 22 септември и може да се закупят от определени места или хора, тези 2 седмици, в който ще караме колите си със залепени стикери по стъклата са огромна реклама за Феста)
    Продължавам да твърдя, че има смисал да си лепим лепенките преди феста не да си ги държим на колите след това, като ако приемем, че няма финанси както БМВ клуб България, да се разпечатат и да има 5-10 офиса само в София и още много други за страната, в които идваш и си ги плащаш може да се мина на вариант-а на Пежо форума тази година ... Дават ти файл, желаещите си го разпечатват слагат си го на колата и на фест-а получават оригинала
    Еми те това ми е мнението по тези въпроси
    Last edited by nastybg; 29-05-2012 at 13:11.
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  5. #50
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Наиграхте ли се? Темата беше за допитване за дата и си изпълни целта-. Всички останали спорове могат да се водят в други теми - заключвам!
    В
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •