Results 1 to 10 of 10

Thread: стойка за телефон

  1. #1
    започва да се пристрастява Michael's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Хасково
    Posts
    58

    Default стойка за телефон

    Колеги тия дни си седях и си викам какво няма в интериора на 156.. и измислих една стойка за телефон която е изцяло къстъм като я сглобих от 2 тотално различни части.. ако някой колега се сеща от къде могат да се набавят материалите нека каже за да може някой друг който иска да си направи.. Аз не знам задната част от къде е,а предната е лесна.. Ето няколко снимки:
    Също така ми беше останал малко черен мат спрей и я пръснах
    1:Изглед отгоре


    2:Отпред


    3:Изглед отзад


    4:Вече монтирана на колата+ страничен изглед


    5:Изглед отпред без телефон


    6:Изглед отпред с телефон


    Поздрави.

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Сливен
    Posts
    150

    Default

    грубо с тази самонарезка...

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by slaf4u View Post
    грубо с тази самонарезка...
    ....дай да видим твоята,без "самонарезка"
    Момчето споделя начин и вариант.....па ти ,ако щеш.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  4. #4
    започва да се пристрастява Michael's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Хасково
    Posts
    58

    Default

    Колега ако ми кажеш толкова здрав начин за захващане без видия направо ще те призная..При това видията е отзад и не се вижда

  5. #5

    Default

    ....мм той явно седи от дясно
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Варна
    Posts
    70

    Default

    Michael да вземеш да изобретиш и една стойка за чаша ,че Валтер Де Силва е пропуснал Готовите не пасват никъде по таблото и вратите.

  7. #7

    Default

    Не четете форума.....
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=62970

    ..а има и още доста хубави решения....
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Сливен
    Posts
    150

    Default

    Аууу, постипахте ме с акано. Идея си нямате какви простотии съм правил с предната си кола но нали 156-цата ми е новичка (на няма и седмица) - не смея. Освен това за в момента не изпитвам необходимост от несваляема стойка за телефон - ползвам вакуумна такава за предното стъкло - ползвам си телефона за навигация, за разговори използвам мултипоинт блутуут хендсфрии (работи с до 8 телефона), което е закачено на сенника и се вижда само когато той е свален. Може би това е причината да не оценявам начина на закрепване. Колегата е намерил алтернатива която му върши работа и за това, че на мен не ми харесва не би следвало да му пука изобщо - всеки си кара колата както му харесва. Аз съм почитател на стоковата визия - изчистена линия и нищо излишно. Що се отнася до решението за стойките за чаши в подлакътника - изключително практично , семпло и елегантно изпълнение!

  9. #9

    Default стойка за телефон

    Здравейте колеги,

    Мога да ви предложа по-лесен начин за монтаж и захващане на стойката за телефон, навигация.
    http://www.******.com/
    Last edited by tonov; 02-09-2013 at 23:36.

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by Michael View Post
    Колеги тия дни си седях и си викам какво няма в интериора на 156.. и измислих една стойка за телефон която е изцяло къстъм като я сглобих от 2 тотално различни части..
    Преди 1 година като си взех колата и аз си направих веднага подобна стойка на същото място...като я снимам ще я кача.



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •