Това е темата, в която да споделим кой как видя и изживя срещата по повод 20-годишнината на Алфа 155, както и да споделим снимки и видео от този уикенд.

Аз лично останах много доволен от организацията (макар да дължим извинения за закъснението за началния сборен пункт...). Дойдоха много и все готини хора, а за протокола да споменем, че събрахме и 19 коли - доста добро постижение, като се има в предвид, че в последния момент се наложиха промени в състава.
Страшно се радвам, че всички така харесахте тениските, в които вложих много старание и любов - съжалявам, че имаше хора, които не бяха видели темата за заявки - ще измислим нещо малко по-нататък. Стикерите за съжаление не са това, което бях замислил и което исках да се получи, но тук вината не е в мен.
Иначе за купона какво да кажа - боли ме врата и почти нямам глас - това говори достатъчно само по себе си. Супер беше вечерта, купона беше страхотен !!! Но то с такава компания няма как да е другояче

Специални благодарности към всички от Пазарджик, задето организираха така добре нещата, и подбраха това хубаво място - наздраве, момчета и момичета, и до скоро !
Искрени благодарности и към всички, които успяха да дойдат (и особено на гостите на сектата), въпреки проблеми, кризи, земетръси и най-вече - адски досадния дъжд !!!
За тези, които не успяха да дойдат - липсвахте ни, пропуснахте много - следващия път имате да наваксвате!!!

До нови срещи - keep the spirit alive !!!