Results 1 to 5 of 5

Thread: Смяна на задна броня

  1. #1
    Запален алфист Mirwais's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    128

    Default Смяна на задна броня

    Колеги, здравейте!

    Пиша по малко неприятен случай.
    Миналата седмица на една пешеходна една женица се паркира в задницата ми и сега ще ми се наложи да си сменя задната броня. Като цяло щетите не са тежки, но цялото ходене по мъки със застрахователи и т.н. е неприятно.

    Пиша ви за съвет за сервиз, както и за съвет дали да си поръчам оригинална броня по Алфа или някакви OEM части, защото има и такива и разликата в цените е в пъти.

    Благодаря!

    П.С.

    Благодаря и на незнайния колега, който ме видя докато се разправяхме с жената на пешеходната и спря да пита дали всичко е наред =)

  2. #2
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Оригинална - скъпа. И пак трябва боя. ОЕМ - може да не пасне. Втора употреба - трудно май. Тази броня се лепи, дори и да е много и става като нова. Обади се на Ники - 0877777027 - при него и лепят брони. Днес лепяха една, ставаше като нова. И за да не е реклама - има и други колеги, занимаващи се с това, но не им знам координатите, че на бащата аз ги лепя
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

  3. #3
    Запален алфист Mirwais's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    128

    Default

    Колеги, колата ми скоро излезе от сервиза и благодарение на момчетата от Рок енд Рол сега отново е като нова. Едно ГОЛЯМО благодаря!

  4. #4
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Mirwais View Post
    Колеги, колата ми скоро излезе от сервиза и благодарение на момчетата от Рок енд Рол сега отново е като нова. Едно ГОЛЯМО благодаря!
    С теб ли се засякохме там преди 3-4 дни Аз си взимах моята и ти дойде за твоята................
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  5. #5
    Запален алфист Mirwais's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    128

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    С теб ли се засякохме там преди 3-4 дни Аз си взимах моята и ти дойде за твоята................
    Възможно е, колега. В бързането за бачкане въобще не съм се усетил

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •