Page 17 of 530 FirstFirst ... 715161718192767117517 ... LastLast
Results 241 to 255 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #241
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Мдаам Колата е мн лачена. На живо е супер, имах възможността да я разгледам миналата седмица на сбирката на ОМВ-то на Цариградско Честито на колегата!
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  2. #242

    Default

    Много шикарно изпълнение. Да си я караш със здраве.

  3. #243
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Благодаря Ви искрено! Колата ще отпътува за Русе утре сутрин. Ще има фотосесия след едно полиране и цялостно почистване.

    п.с. Хиляди благодарности на колегите: Кайо (голям пич, мн точен и коректен) и Mury (Тони, страхотен човек), VFTI(Венци, отзова се днес за зова ми за нужда от стелки за 159-та, дори ми ги донесе, мн готин), и на последно място не не и по важност Радо от Поморие. Той е професионалист, мн помогна и той е главният виновник да притежавам тази страхотна машина днес!
    Благодаря им за помощта и изгубеното време с мен.

    Бившият собственик е голям алфист, и мн коректен човек, изуми ме, един от малкото истински ценители на алфа, от истинските!!!

    Не мога да опиша радостта си, почерпих се добре за нейно здраве, дано само за масло и нафта давам пари, както ме поздрави един колега днес по телефона (той си знае кой е).

    Живко, батка откъде веднага получи информация, луд си!
    Бате Стояне, не заменям ябълката за нищо, днес благодарение на нея в Сф се оправих чудесно и на безплатната апликация на Syric Navi, на брейкната ябълка!
    Last edited by rusiq86; 24-10-2012 at 02:33.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  4. #244
    Запален алфист mihail_mladenov's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Враца
    Age
    33
    Posts
    307

    Default

    Честито!
    VW Passat 2.5 TDI 4 Motion '00 - now
    Alfa Romeo 145 1.4 TS '98 - ex

  5. #245
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Благодаря Ви искрено! Колата ще отпътува за Русе утре сутрин. Ще има фотосесия след едно полиране и цялостно почистване.

    п.с. Хиляди благодарности на колегите: Кайо (голям пич, мн точен и коректен) и Mury (Тони, страхотен човек), VFTI(Венци, отзова се днес за зова ми за нужда от стелки за 159-та, дори ми ги донесе, мн готин), и на последно място не не и по важност Радо от Поморие. Той е професионалист, мн помогна и той е главният виновник да притежавам тази страхотна машина днес!
    Благодаря им за помощта и изгубеното време с мен.

    Бившият собственик е голям алфист, и мн коректен човек, изуми ме, един от малкото истински ценители на алфа, от истинските!!!

    Не мога да опиша радостта си, почерпих се добре за нейно здраве, дано само за масло и нафта давам пари, както ме поздрави един колега днес по телефона (той си знае кой е).

    Живко, батка откъде веднага получи информация, луд си!
    Бате Стояне, не заменям ябълката за нищо, днес благодарение на нея в Сф се оправих чудесно и на безплатната апликация на Syric Navi, на брейкната ябълка!
    Снощи ти честитих по телефона,ама айде и тук.Радвам се че направи правилния избор,колата наистина е страхотна,за разлика от някои други нали Пепи ако реши,нека ви разкаже за ТИ-ката в Благоевград,ако не му се занимава аз ще го направя...................

    П.С.Само нафта и масло да наливаш...............
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  6. #246
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Днес се сдобих с една уникална красавица.
    2.4 jtdm, 210kс, Q4, ТИ, всички възможни екстри за модела (без навигация, което ще се промени мн скоро).
    Босето е уникално Ще кача снимки, само да я измия и изчистя утре.
    Едни бързи в движение...
    Ослепях, мамо, окьоравях

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  7. #247
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Благодаря Ви искрено! Колата ще отпътува за Русе утре сутрин. Ще има фотосесия след едно полиране и цялостно почистване.
    Хайде отново честито,само радост да ти носи и много безаварийни километри!!!!


    п.п.1.Ако някой знае добра автомивка в района на Стрелбище,Борово,Г.Делчев...за основно и цялостно почистване и полиране да казва.
    п.п.2.Утре карам моята за обслужване.
    п.п.3.Успях да си настроя менюто на английски.
    Last edited by Кайо; 24-10-2012 at 16:12.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  8. #248
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Днес се сдобих с една уникална красавица.
    2.4 jtdm, 210kс, Q4, ТИ, всички възможни екстри за модела (без навигация, което ще се промени мн скоро).
    Босето е уникално Ще кача снимки, само да я измия и изчистя утре.
    Едни бързи в движение...
    Евала, кефи

    Навигацията как се присажда, цялата конзола ли ще сменяш?
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  9. #249
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by kaio156 View Post
    Хайде отново честито,само радост да ти носи и много безаварийни километри!!!!


    п.п.1.Ако някой знае добра автомивка в района на Стрелбище,Борово,Г.Делчев...за основно и цялостно почистване и полиране да казва.
    п.п.2.Утре карам моята за обслужване.
    п.п.3.Успях да си настроя менюто на английски.
    Аз добра мивка около нас не знам,обикалям 5 г. и не откривам читава,а съм обиколил всичките.Единствено един път остнах доволен от тази горе до Била,но само един път,другите трагедия,а и са скъпчии...............
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  10. #250
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by kaio156 View Post
    Хайде отново честито,само радост да ти носи и много безаварийни километри!!!!


    п.п.1.Ако някой знае добра автомивка в района на Стрелбище,Борово,Г.Делчев...за основно и цялостно почистване и полиране да казва.
    п.п.2.Утре карам моята за обслужване.
    п.п.3.Успях да си настроя менюто на английски.
    Аз ходя в тая на средата на Каблешков като тръгнеш от Дойран към България в дясно... и килимите там си нося, прилично е.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  11. #251
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Двама човека, пълен резервоар с V-power na shell, аз самият 100кг, приятелката ми, и 4 17' джанти със зимни гуми. Разход по борд 6.1/100км. Напълних до горе да проверя в Русе на бензиностанция и ми даде верен разход. Уникално поведение, маневрена, мн динамична. Страхотна кола. Влюбен съм. направо ще спя в нея тази вечер. Няма такова вървене. На 6-та набира като полудяла. Не ми слиза усмивката от лицето.

    Прибрах се от София в 4часа следобед, свалих 17 зимни джанти и започнах да я мия, както аз си знам.
    Тъкмо приключих вътре, вън, полирах гумите, изчистих салона и вс останало. Нямам думи, стана тъмно и няма как да я снимам сега, но утре сутрин обещавам.
    Навигация има на Pioneer, която пасва идеално на модела, на мн немски им ги слагат. Страхотни са и работят в Бг картите, изпробвано на една селика. Но това след няколко месеца, че предпочитам да си я взема сам от САЩ.

    ТИ-ката от Благоевград не става. Не препоръчам на никой да бие път до там да я гледа, да не си губи времето. Зле е доста. И 12 хиляди не бих дал за тази кола. Ако някой се интересува персонално да пише на лични. Но е кенеф!!

    Няколко снимки пред един мол в София.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails photo (2).jpg   photo (3).jpg   photo (5).jpg  
    Last edited by rusiq86; 24-10-2012 at 19:28.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  12. #252
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Честито и от мен! Със здраве да си я караш. Това е убийствено добър автомобил, направо върха
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  13. #253
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Двама човека, пълен резервоар с V-power na shell, аз самият 100кг, приятелката ми, и 4 17' джанти със зимни гуми. Разход по борд 6.1/100км. Напълних до горе да проверя в Русе на бензиностанция и ми даде верен разход. Уникално поведение, маневрена, мн динамична. Страхотна кола. Влюбен съм. направо ще спя в нея тази вечер. Няма такова вървене. На 6-та набира като полудяла. Не ми слиза усмивката от лицето.

    Прибрах се от София в 4часа следобед, свалих 17 зимни джанти и започнах да я мия, както аз си знам.
    Тъкмо приключих вътре, вън, полирах гумите, изчистих салона и вс останало. Нямам думи, стана тъмно и няма как да я снимам сега, но утре сутрин обещавам.
    Навигация има на Pioneer, която пасва идеално на модела, на мн немски им ги слагат. Страхотни са и работят в Бг картите, изпробвано на една селика. Но това след няколко месеца, че предпочитам да си я взема сам от САЩ.

    ТИ-ката от Благоевград не става. Не препоръчам на никой да бие път до там да я гледа, да не си губи времето. Зле е доста. И 12 хиляди не бих дал за тази кола. Ако някой се интересува персонално да пише на лични. Но е кенеф!!

    Няколко снимки пред един мол в София.
    Как се усеща 4х4 на фона на предното до сега?
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  14. #254
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    4х4 няма грешка. Усещтам, че имам контрол над колата по вс време. Страхотно поведение, мн мн ми допада. Разхождам се два дена с усмивка
    Разхода е страхотен....поведението уникално...тъкмо я разходих сега. Биксенона свети прекрасно.

    п.с. Имам два може би тъпи въпроса но все пак:
    1) как да свържа тела с колата чрез bluetooth, иска ми пин на тела
    2) как да зануля км, който са над км на колата...някакъв трип ще да е.
    Last edited by rusiq86; 24-10-2012 at 23:50.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  15. #255
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Двама човека, пълен резервоар с V-power na shell, аз самият 100кг, приятелката ми, и 4 17' джанти със зимни гуми. Разход по борд 6.1/100км. Напълних до горе да проверя в Русе на бензиностанция и ми даде верен разход. Уникално поведение, маневрена, мн динамична. Страхотна кола. Влюбен съм. направо ще спя в нея тази вечер. Няма такова вървене. На 6-та набира като полудяла. Не ми слиза усмивката от лицето.

    Прибрах се от София в 4часа следобед, свалих 17 зимни джанти и започнах да я мия, както аз си знам.
    Тъкмо приключих вътре, вън, полирах гумите, изчистих салона и вс останало. Нямам думи, стана тъмно и няма как да я снимам сега, но утре сутрин обещавам.
    Навигация има на Pioneer, която пасва идеално на модела, на мн немски им ги слагат. Страхотни са и работят в Бг картите, изпробвано на една селика. Но това след няколко месеца, че предпочитам да си я взема сам от САЩ.

    ТИ-ката от Благоевград не става. Не препоръчам на никой да бие път до там да я гледа, да не си губи времето. Зле е доста. И 12 хиляди не бих дал за тази кола. Ако някой се интересува персонално да пише на лични. Но е кенеф!!

    Няколко снимки пред един мол в София.
    Уникално як салон,много е красива
    Браво за това,че намери ТОЧНО това което търсеше-а не някакъв компромисен вариант в крайна сметка !!

    Много безаварийни км,може да ги пробваме някой път ако се засечем из Русе-то
    146 Turbo

Page 17 of 530 FirstFirst ... 715161718192767117517 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •