Page 82 of 530 FirstFirst ... 3272808182838492132182 ... LastLast
Results 1,216 to 1,230 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #1216
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Хахам проблема не ми е да я закарам до Сф за моя сметка, то сега резервоара има 50 литра, не ме бъркат.
    Човека беше тук в неделя. След като се разбрахме за цена и я хареса му казах пренущувай тук и в утре на нотариус. Но той имал работа, и не можел, и нямал доверие да провери км в чужд сервиз, а само в Русе.
    Искаше да му я закарам в Сф във Вторник. А аз от вторник до четвъртък бях в друга държава по работа.
    Предложих му да дойде в петък със свой майстро на който аз ще платя надника, да я проверят и да направим прехвърлянето.
    Клаузата в договора ми е ясна. Просто толкова настоятелно иска аз да отида до Сф, чак ми е странно...300 км са все пак, не е кой знае какво.
    Аз найстина просто съм затруднен да отида, захванал съм се с нещо и нямам много време...ако се случават нещата в Русе 5няма проблеми.
    Днес ще се чуем с него и ще търсим консенсус.

    п.с. На грък доверие нямам по принцип!
    Дай телефона аз да думам с него ако искаш.....гърците ги знам като кътните си зъби.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  2. #1217
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Quote Originally Posted by kaio156 View Post
    Дай телефона аз да думам с него ако искаш.....гърците ги знам като кътните си зъби.
    имаш лично!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  3. #1218
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    48
    Posts
    1,242

    Default

    Аз те съветвам първо да ти плати, после да прехвърляте!
    И сметката в Уникредит си я открий ти, сам, не да тия откриват служебно. и сложи в нея 10лв, да ги виждаш като наличност и то предния ден, независимо че може да е в друг клон.

    Грък и магаре да стане, на гърба му не се качвай!
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  4. #1219
    Келеме с кюмбе vladev's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Posts
    258

    Default

    Да ви кажа 156-цата я купих точно така. Аз бях гръка. Минахме през нотариус - договора готов, с подпис и печат, на символична цена. После в банаката да му преведа парите и кой-откъде е. Инресно ми е, като си 2 метра и ключовета са ти в джоба как ще забегне с колата?
    Subaru Legacy 3.0R
    Ex: Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4 JTD 140+bhp

  5. #1220
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Приятел няма значение колко метра си и колко тежиш, като не познаваш човека отсреща. Аз съм много недоверчив, и найстина тази седмица нямах време да пътувам до Сф. Имах доста по важни дела за в друга държава.
    Плащането не ме притеснява, нито кеш, нито през банка, имам лична сметка.
    Проблема ми е ходенето до Сф. Човека има фирма в Бг и ще я кара из Сф, ще й сложи Сф номер. Какъв е проблема да войде и да я вземе.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  6. #1221
    започва да се пристрастява keel's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Varna
    Posts
    78

    Default

    Може в софийски сервиз да иска да я огледа.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD `98 ex


  7. #1222
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Предложих да си вземе механика и да му платя аз надника за това. Официални сервизи бол в русе...

    Gulfstream G650 with Italian design...

  8. #1223
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    На твое място бих жертвал едни 200 лв и все някак ще намеря време да ида до София, защото "ден година храни".
    А там - шарко-парко и тогава договор при нотариус.
    Ти рискуваш 200 лв срещу 20 000.
    Той едва ли е на зор да дойде до Русе, защото за тия пари може и отвсякъде да си купи.

    Накратко - птичето веднъж каца на рамото.

    Ако нещо те притеснява, свиркай да ти асистираме на сделката.
    Last edited by ecotronic; 15-11-2013 at 15:30.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #1224

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Предложих да си вземе механика и да му платя аз надника за това. Официални сервизи бол в русе...
    Моят съвет е да не ходиш никъде,който купува и има интерес за този автомобил и не само за този а по принцип,пътува на място където е кола,прави оглед както намери за добре,ако ще и подвижна работилница да докара това си е негов проблем.
    Колеги обикалят цяла Европа да си намерят читав автомобил ,а той от София до Русе не може да дойде,което означава че не е сериозен купувач и ако отидеш на място ще започнат въртели и номера със сигурност.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  10. #1225
    започва да се пристрастява keel's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Varna
    Posts
    78

    Default

    Преди време и аз ходих на оглед в близък до Варна град. Хареса ми колата и се разбрах с човека да дойде до Варна, за да минем през сервиз и да я прехвърля. След като пропаднаха няколко уговорени уж срещи се отказах. В крайна сметка има и други коли, така че колкото е на зор купувача, толкова и продавача.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD `98 ex


  11. #1226
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    на зор не съм, аз си я карам докато см в бг...но найстина нямам време да пътувам до Сфдори за продажба. Имам много по важни неща случващи се в живота ми, които са приоритет сега, все хубави естествено.
    Ще звънна на гръка вечерта да видим какво ще измислим, но и аз за сефте чувам да носиш кола на някой.
    А за птичето, човека иска точно такава кола, а такава с тези екстри и км има в германи и италия, но на по-висока цена от моята. Да се обади на германец да му каже донеси я до Сф.
    Дилянски, и аз съм на твоето мнение по принцип. Благодаря за съветите пичове. Ако има нужда ще свиркам за едно рамо! ако ми каже донеси я до търново или на 100км от Русе, грижи нема...но немога да изгубя цял ден от делника, събота може, но тогава няма нотариус или банки.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  12. #1227
    започва да се пристрастява keel's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Varna
    Posts
    78

    Default

    Като не си на зор и щом той търси точно такава кола, остави го да те потърси първи. Така ще ти е ясно, че наистина проявява интерес. (Мое мнение )
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD `98 ex


  13. #1228
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    на зор не съм, аз си я карам докато см в бг...но найстина нямам време да пътувам до Сфдори за продажба. Имам много по важни неща случващи се в живота ми, които са приоритет сега, все хубави естествено.
    Ще звънна на гръка вечерта да видим какво ще измислим, но и аз за сефте чувам да носиш кола на някой.
    А за птичето, човека иска точно такава кола, а такава с тези екстри и км има в германи и италия, но на по-висока цена от моята. Да се обади на германец да му каже донеси я до Сф.
    Дилянски, и аз съм на твоето мнение по принцип. Благодаря за съветите пичове. Ако има нужда ще свиркам за едно рамо! ако ми каже донеси я до търново или на 100км от Русе, грижи нема...но немога да изгубя цял ден от делника, събота може, но тогава няма нотариус или банки.
    и мен ме карат да им я носядо разград но им казах щом държите да я купите ела те до софия щом я иска нека да заповяда в русе!веднъж бях в русе и те видях с колата!беше спрял точно до мене на един светофар
    Last edited by ivopetrov_1982; 15-11-2013 at 16:40.
    155ex 159ex 530new

  14. #1229
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Quote Originally Posted by ivopetrov_1982 View Post
    и мен ме карат да им я носядо разград но им казах щом държите да я купите ела те до софия щом я иска нека да заповяда в русе!веднъж бях в русе и те видях с колата!беше спрял точно до мене на един светофар
    Е защо не се обади, да пием по една бира...с 159-ката ли си бил, предполагам не, щях да я забележа.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  15. #1230
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Е защо не се обади, да пием по една бира...с 159-ката ли си бил, предполагам не, щях да я забележа.
    с камиона бях и ми беше неудобно да ти свирна защото имаше момиче до теб и да не го стресна
    Last edited by ivopetrov_1982; 15-11-2013 at 16:56.
    155ex 159ex 530new

Page 82 of 530 FirstFirst ... 3272808182838492132182 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •