Page 237 of 530 FirstFirst ... 137187227235236237238239247287337 ... LastLast
Results 3,541 to 3,555 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #3541
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post
    Ми колко да й е цената - 8 годишна 159-ка, с най-малкия мотор, 120 коня (тя едвам ше се помества), без никви екстри, на 190 К км по обява, което значи 250 реални минимум
    С 4 броя "оригинални" ключове - кой знае на кого е била служебна Аз такава кола дето да се продава с 4 ключа оригинално още не съм виждал - те хората вече искат да им доплащаш за да сложат бутони за централното на резервния оригинален ключ

    Ок си е - за такава кола, тва й реалната цена Ма ако е в добър вид, смятай там отгоре едни пари за смяна на турбина, маховик и съединител и за под 10 бона ше има ена горе долу 159-ка
    Само виж състоянието на резервните ключове, според мен не са ползвани. Има ги на снимка в обявата.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  2. #3542

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...7&slink=8w71ly

    Някой нещо? Освен волана че е освежаван
    Да не беше това бежово табло... но въпрос на вкус, както се казва.

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...4&slink=8w75vj

    А тая на човек от форума ли е? И какъв е шанса кутията да е пътник, че като се зачетох, дори без ремап въртящия момент на 2.4 е близо до конструктивния и лимит.



  3. #3543
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...7&slink=8w71ly

    Някой нещо? Освен волана че е освежаван
    Ми за тая специално не знам, ама преди месеци бях ходил на оглед в същата автокъща на огледа за една друга 59-ка и не съм особено впечатлен от нивото на колите, момчетата са си джамбази Ама пък иначе са отзивчиви не са некои крайни мангали а и подават на добър пазарлък, така че оценката ми е над средната за тоз "вносител"

    Quote Originally Posted by Tempras View Post
    Само виж състоянието на резервните ключове, според мен не са ползвани. Има ги на снимка в обявата.
    Е кво, като са нови ключовете е чисто нова а Не знам, според тебе ква реална причина може да има да дадеш 1000 евро за да изкараш още два ключа, на кола която са ти продали с други два оригинално само за ди си ги държиш у вас и да не ги ползваш Ползваш ключовете като инвестиционен инстумент ли
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  4. #3544
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Ботевград
    Age
    46
    Posts
    93

    Default

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...4&slink=8w75vj

    А тая на човек от форума ли е? И какъв е шанса кутията да е пътник, че като се зачетох, дори без ремап въртящия момент на 2.4 е близо до конструктивния и лимит.[/QUOTE]
    Преди година и половина платих и взех бургаската алфа.....поддържана беше, доста неща бяха сменени....обаче, когато отидох в кат за регистрация се оказа, че няма съвпадение при номерата на двигателя и н е мога да я регистрирам. Пратиха ме в ауто италия, за да направят сверка и проверка. Пръц! Оказа се, че този двигател не е от това шаси....явно нещо, някъде е било сменяно. Успях да си върна парите още същия ден и да я прехвърлим отново на старите собственици, след което те си смениха големия талон в бургас, вече с новия номер на двигателя, но не се разбрахме след това за цената, а и натрупах доста негативи покрай проблемите с регистрацията и до сделка не се стигна вече!
    Alfa Romeo 159SW, 2.4 JTD, 06, remap, no EGR, no DPF, no "peperudk`s", no eco friendly, a.k.a. THE BLACK MAMBA

  5. #3545
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...7&slink=8w71ly

    Някой нещо? Освен волана че е освежаван
    Това е много гадна комбинация.
    Не говоря за самия изглед, защото всеки си харесва различно, но адски много се захабява и след това изглежда отвратително.
    Тази кола очевидно или трябва да е чисто нова, или някой си е играл доста със спрея. Според мен не е първото.

    Quote Originally Posted by Guzzi View Post
    Думата свят трябва да бъде заменена с вселена.
    Прав си.
    Защото в този свят няма кола като на Русия. Явно си е извънземна.
    Last edited by BO; 19-02-2015 at 09:36.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  6. #3546

    Default

    Quote Originally Posted by vudi View Post
    Преди година и половина платих и взех бургаската алфа.....поддържана беше, доста неща бяха сменени....обаче, когато отидох в кат за регистрация се оказа, че няма съвпадение при номерата на двигателя и н е мога да я регистрирам. Пратиха ме в ауто италия, за да направят сверка и проверка. Пръц! Оказа се, че този двигател не е от това шаси....явно нещо, някъде е било сменяно. Успях да си върна парите още същия ден и да я прехвърлим отново на старите собственици, след което те си смениха големия талон в бургас, вече с новия номер на двигателя, но не се разбрахме след това за цената, а и натрупах доста негативи покрай проблемите с регистрацията и до сделка не се стигна вече!
    Ясно. Благодаря.



  7. #3547
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    ПЛЕВЕН
    Posts
    342

    Default

    [QUOTE=BO;1400603]Това е много гадна комбинация.
    Не говоря за самия изглед, защото всеки си харесва различно, но адски много се захабява и след това изглежда отвратително.
    Тази кола очевидно или трябва да е чисто нова, или някой си е играл доста със спрея. Според мен не е първото.

    Аз пък си мисля , че просто колата си е много свежа.Карам 6 години черна 159-ка с такъв светъл салон алфатекс .Комбинацията :тъмно вън -светло вътре, много ми допадна .Личните ми впечатления , че ако не си мизерник салона се поддържа лесно и това не изисква кой знае какво усилие.Всичко се пере и чисти учудващо бързо и по-важното изглежда добре след това .Снимките на тази кола са показателни, но за хора които имат лична представа и опит с такъв автомобил , а не такива виждащи инцидентно или от време на време 159-ки в не добро или окаяно състояние.Волана според мен не е претапициран , просто нашите тапицери тапицират с повече от две парчета /както е в случая/ и то по друг начин , рядко успяват , не могат или не искат да направят същата оплетка на шевовете , а тези със сигурност са оригиналните .По-скоро е само пребоядисан , заедно с централния кръг под емблемата т.к. поне на снимките се усеща лека разлика в нюанса на цвета-/сивее/ с този в горната част на таблото и кормилната колона /зеленеят/, а те трябва да са еднакви.Виж шофьорската седалка /за разлика от другата предна такава която е О.К./ е с видимо протрит ръб на облегалката към вратата /вижда се черното /и омачкана основа , което сочи , че колата е карана вероятно от пълен човек.Иначе всичко друго , като интериор и екстериор , който се вижда изглежда доста добре. При положение и , че е регистрирана т.е. платена и еко такса и другите разходи -Г.О и т.н.цената е доста атрактивна , стига да няма някакви технически проблеми , които няма как да разберем по снимки.
    Last edited by alfageorgi; 19-02-2015 at 14:36.
    Alfa Romeo Giulietta 170hp

  8. #3548
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Разград
    Posts
    4

    Default

    Quote Originally Posted by pesho_kj View Post
    Явно не е сделката на годината...
    Май, май...😆

  9. #3549
    Запален алфист Lunov's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    176

    Default

    Един познат ходи да гледа Бургаската.
    Думите му бяхя.
    - Тази кола е пътник.

  10. #3550
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    33

    Default

    Quote Originally Posted by Lunov View Post
    Един познат ходи да гледа Бургаската.
    Думите му бяхя.
    - Тази кола е пътник.
    Коя точно Бургаска, че те са няколко от там?

  11. #3551
    Запален алфист Митко145's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Бургас-Gaming
    Age
    43
    Posts
    392

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Колеги, днес в 17:30 си тръгнах от офиса след много тежка и изключително успешна седмица, качих се в белисимата, пуснах си едно парче на босето:
    - https://www.youtube.com/watch?v=ol3mL9MpNcI

    И знаете ли...., изкефих се на макс на живота.
    Няма бмв-та, няма мерцедеси...има само Алфа Ромео ...

    Аз съм прям, откровен, и защитавам тезата си до край, и затова съм пробивен... Няма как някой да ме убеди в нещо... че има по-арни модели и марки, еми има да, но пък това е една от най-арните 159-ки , благодаря за подкрепата Дилянски... Пишки не се мерят тука, щото само жена ми ми я мери.
    Става дума да се оцени истинското и запазеното...

    п.с. Само ще спомена, че по-добро като екстра в АР159 от 4х4 няма, няма лед, няма дъжд, няма слана, няма черен лед, във всякакви условия е като снегорин....миналата зима от мързел изкарах с летни гуми в снеговете и си катерих байри без проблем....Даже след обстойно полиране утре слагам летните джапанки, ще я измия за пореден път, и ще я снимам да дразня Бо и Куку....

    Живота е страхотен, когато красива жена се вози до вас в АР159 .... Поздрави на всички, и се радвайте на малките неща.
    - http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=74568, вижте усмивката на втората снимка и ще разберете радостта на един русенски кифльо....
    Наздраве, изпивам си пиенето и излизам да си поседя в совалката....
    И ти си с боя 601 нали?
    145 1.4ТС 97г.EX,156sw2.4jtd 20V 2005 EX,
    159sw 2.2jts ti 07г. EX,147 1.9jtdm 8V 07г.EX
    159 1.9jtdm 05г.ex
    Giulietta 1750tbi.2012.

  12. #3552
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    дам...

    Gulfstream G650 with Italian design...

  13. #3553

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Малко и аз да спамнем па после ще трия. На Румен в сервиза има 2.4 SW, Ti, ел. седалки, гросе навигация, Q4, фабрик затъмненни жамове, жанти и огледала цвят модерен хладилник и т.н. Мислим до са с най-много екстри която съм виждал.
    Ето това е единствената TI Q4 в България,която е с абсолютно всичко което може да има в нея.Бо може да ви повтори какви са нещата ако сте ги забравили.
    Съжалявам само че не беше измита и не съм направил качествени снимки.
    Собственика се разделя с нея само срещу 26 000 лв.
    Телефон и оглед само след уговорка.
    Click image for larger version. 

Name:	IMG-1424351481234-V.jpg 
Views:	130 
Size:	94.1 KB 
ID:	142617Click image for larger version. 

Name:	IMG-1424351403255-V.jpg 
Views:	117 
Size:	94.3 KB 
ID:	142618
    Click image for larger version. 

Name:	IMG-1424351366681-V.jpg 
Views:	133 
Size:	97.7 KB 
ID:	142619Click image for larger version. 

Name:	IMG-1424351509418-V.jpg 
Views:	115 
Size:	96.4 KB 
ID:	142621
    Last edited by Linkestis; 21-02-2015 at 15:51.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  14. #3554
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Ето това е единствената TI Q4 в България,която е с абсолютно всичко което може да има в нея.БГ
    На снимките не се вижда, но ако има и мемори с погряване на седалките, шибидах и адаптивни светлини с ксенон мога се напъна за тез пари.
    Има ли ?
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  15. #3555

    Default

    Quote Originally Posted by vovata View Post
    На снимките не се вижда, но ако има и мемори с погряване на седалките, шибидах и адаптивни светлини с ксенон мога се напъна за тез пари.
    Има ли ?
    Мемори и подгряване има, адаптивен ксенон има, шибидах не съм сигурен но мисля че няма.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

Page 237 of 530 FirstFirst ... 137187227235236237238239247287337 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •