Page 45 of 530 FirstFirst ... 3543444546475595145 ... LastLast
Results 661 to 675 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #661
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Много тормозен автомобил. Колкото пъти съм го виждал или е с вратите настрани или на прекъсвач. Обявата беше пусната около 2 месеца след като беше изтрита предишната обява, когато беше внесена.

  2. #662
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Много тормозен автомобил. Колкото пъти съм го виждал или е с вратите настрани или на прекъсвач. Обявата беше пусната около 2 месеца след като беше изтрита предишната обява, когато беше внесена.
    Е ти да не очакваш някой да си купи Брера 3.2 и да я кара на 1000 оборота до магазина.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  3. #663
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    Такова "уникално" изпълнение отдавна не бях виждал. А скоростите си изглеждат класическа ръчка с амбреаж
    И на мен ми изглежда като ръчна , а в обявата пише че е автоматична.
    ...

  4. #664
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Много тормозен автомобил. Колкото пъти съм го виждал или е с вратите настрани или на прекъсвач. Обявата беше пусната около 2 месеца след като беше изтрита предишната обява, когато беше внесена.
    Тази кола я внесе мой приятел от Швейцария,аз даже я продавах тук във форума,беше съвсем леко ударена в десния калник по спомен.После я купи някакъв кисел гъзар,тате му дал пари и и беше счупил мотора,ударили картера и я карали без масло/даже ми се обаждаха да им търся части/,сега не знам дали е тяхна още.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  5. #665

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Тази кола я внесе мой приятел от Швейцария,аз даже я продавах тук във форума,беше съвсем леко ударена в десния калник по спомен.После я купи някакъв кисел гъзар,тате му дал пари и и беше счупил мотора,ударили картера и я карали без масло/даже ми се обаждаха да им търся части/,сега не знам дали е тяхна още.
    Тази кола е на мой приятел Краси, на когото баща му внася коли от Швейцария. Колата се кара от брата на моя приятел - Кирил. Счупиха мотора и доста време седя, но намериха 159-ка 3,2 на 60 000 км, ударена (за която пусках обява във форума) от която взеха двигател и скорости и директно ги присадиха. В движение е от началото на годината и не са й навъртяни много километри след това. От техническа гледна точка няма пробелми от тогава. Смяхана е правена в Дунев, ако не се лъжа. Адски запазена отвътре и отвън кола. Кара се на мръсна газ, но пък 3,2 4х4 как да се кара...

  6. #666
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    A кой си е направил такава гавра с кюнците?
    SLS63 AMG няма толкова бурии.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  7. #667
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Екстра са оръдията.
    Лошото е, че повече конкуренти в тоя клас ше ти дават бинокъла всеки път.
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  8. #668
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    16 фара отпред 16 пепелника отзад - нищо не и липсва

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  9. #669

    Default

    Така е правена у швейцарско и до колкото знам тази генерация струвала една камара пари, за които могат да покажат документ

  10. #670
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default Alfa Romeo 159 TI 2.4JTD Q4

    Здравейте колеги. Бих искал да попитам, дали някой знае нещо за този автомобил - визирам техническото и общото състояние. Благодаря предварително!

    http://www.cars.bg/c317160
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=3c2ncl
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  11. #671
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Бившата каляска на един колега от форума....
    Надалеч от тази кола...това е така наречената кола от Благоевград.
    Блъскана, въртяна през таван...без един еърбег останала...лошо направен ремонт...с един евтин фар...с проблеми в климатика...с разстояние между кори на врати и табло, ръката да си провреш. Абе има още куп проблеми.
    Таблото е замъскирано мн зле от удара. Няма гуми колицата...счупени щипки ...в лошо състояние е боята.
    С евентуално усукано купе!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  12. #672
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    Тази кола е на мой приятел Краси, на когото баща му внася коли от Швейцария. Колата се кара от брата на моя приятел - Кирил. Счупиха мотора и доста време седя, но намериха 159-ка 3,2 на 60 000 км, ударена (за която пусках обява във форума) от която взеха двигател и скорости и директно ги присадиха. В движение е от началото на годината и не са й навъртяни много километри след това. От техническа гледна точка няма пробелми от тогава. Смяхана е правена в Дунев, ако не се лъжа. Адски запазена отвътре и отвън кола. Кара се на мръсна газ, но пък 3,2 4х4 как да се кара...
    Сега ако кажеш,че познаваш Краси и Тихомир,защото те внесоха колата от там,аз лично бях при тях когато я разтовариха,ходих до Гевгелия да им правя една 156 2.4 20в имаха................................
    Тази кола преди да я вземат тези хора беше на 240 000 км,сега обче нали е с ново сърце на 60 000 км.

    П.С.Сега се сетих че Тихия ми каза,че я е дал на сина на някакъв приятел,явно се познават с човека покрай вноса на бангии от Швейцарско
    Last edited by Mury; 28-06-2013 at 06:49.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  13. #673
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Бившата каляска на един колега от форума....
    Надалеч от тази кола...това е така наречената кола от Благоевград.
    Блъскана, въртяна през таван...без един еърбег останала...лошо направен ремонт...с един евтин фар...с проблеми в климатика...с разстояние между кори на врати и табло, ръката да си провреш. Абе има още куп проблеми.
    Таблото е замъскирано мн зле от удара. Няма гуми колицата...счупени щипки ...в лошо състояние е боята.
    С евентуално усукано купе!
    Благодаря, колега! Бях се замислил да й хвърля едно око, но в такъв случай ще пропусна.
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  14. #674

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Сега ако кажеш,че познаваш Краси и Тихомир,защото те внесоха колата от там,аз лично бях при тях когато я разтовариха,ходих до Гевгелия да им правя една 156 2.4 20в имаха................................
    Тази кола преди да я вземат тези хора беше на 240 000 км,сега обче нали е с ново сърце на 60 000 км.

    П.С.Сега се сетих че Тихия ми каза,че я е дал на сина на някакъв приятел,явно се познават с човека покрай вноса на бангии от Швейцарско
    Няма да споря с тебе - колата спира почти всяка вечер до доминос пица в нашия квартал. Момчето го познавам от 15 години - живяли сме в един блок.

  15. #675
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    Няма да споря с тебе - колата спира почти всяка вечер до доминос пица в нашия квартал. Момчето го познавам от 15 години - живяли сме в един блок.
    A ти за какво спориш,кой е собственик,или кой я е внесъл ??????? Аз съм от първите които са видяли тази кола,може да изровиш темата да видиш .................а ето я http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=65913
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Page 45 of 530 FirstFirst ... 3543444546475595145 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •