Page 340 of 530 FirstFirst ... 240290330338339340341342350390440 ... LastLast
Results 5,086 to 5,100 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #5086

    Default

    Quote Originally Posted by svetlin pilev View Post
    Там е най-слабото място на всички шоф. седалки-означава,че по-скоро е доста карана.Евала на продавача-малко хора си правят труда да правят такива "козметики".
    Означава, че кожата е некачествена и нищо друго. Многокртно съм обяснявал, че моята е с абсолютно протрит волан, скоростен лост и тотално смачканна страница на шофьорската седалка, а е на 116 600 км. Лично съм я изкарал от магазина. Просто кожата, която ползват е тотален боклук.

  2. #5087
    започва да се пристрастява m1lk4's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    bs ks
    Posts
    85

    Default

    А какво ще кажете за frau като качество

  3. #5088
    Старши алфист AlfaMan's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Posts
    851

    Default

    Quote Originally Posted by svetlin pilev View Post
    .............означава,че по-скоро е доста карана.
    И това е много относително. От една страна зависи от килограмите на задкормилното "устройство", от друга - колко често сядаш. Ако караш градско и ти се налага многократно да се качваш и слизаш в рамките на един ден, то със сигурност, кожата доста повече ще амортизира. Това все пак е някакъв показател, но в никакъв случай, не може да се каже, че само по него може да се съди колко е каран автомобила. А и кожата при 159 е доста посредствена като качество (това гледам вече са го казали).
    Alfa Romeo 159 SW, 1.9 JTDm
    Alfa Romeo 156, 2.4 JTD
    Ex: Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, Subaru Legacy 2.5i,
    Alfa Romeo 156, 2.0TS

  4. #5089
    дърт алфист svetlin pilev's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Варна
    Posts
    185

    Default

    Quote Originally Posted by AlfaMan View Post
    И това е много относително. От една страна зависи от килограмите на задкормилното "устройство", от друга - колко често сядаш. Ако караш градско и ти се налага многократно да се качваш и слизаш в рамките на един ден, то със сигурност, кожата доста повече ще амортизира. Това все пак е някакъв показател, но в никакъв случай, не може да се каже, че само по него може да се съди колко е каран автомобила. А и кожата при 159 е доста посредствена като качество (това гледам вече са го казали).
    Съгласен,абсолютно вярно!
    159 SW 2.4 Jtdm 2007
    156 TS 1.8 1999 EX
    Avensis SW 2.2 D4D 2011

  5. #5090

    Default

    Здравейте. Интересувам се от 159-ка SW и ми се ще да попитам обявите в БГ заслужават ли си с оглед разликата в цената с чужбина? Може ли да се намери читава тук при нас? Търся дизел, но се чудя 1.9 или 2.4 и ръчка или автоматик...
    Някой има ли наблюдения върху тази:
    http://www.cars.bg/c1712324

  6. #5091
    Старши алфист AlfaMan's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Posts
    851

    Default

    Аз съм я гледал. Всичко правено по нея, което е описано в обявата е правено от предишния собственик - пусни търсачката в раздел продава с "Алфа ромео 159" и ще разбереш кой е. Новият собственик, единствено е правил ремонт на скоростната кутия - смяна на лагери. На външен вид колата няма някакви особени забележки, освен стандартните от експлоатация на една 10 годишна кола, единствено по забележимите са люпещ се лак над задна дясна вежда и отчупено парче от решетката под предната броня - в дясно. Поне това успях да видя. Вътре е много запазена и няма забележки. Проблем за който не беше писал собственика (ако беше ми го казал предварително, изобщо нямаше да ходя до Ст. Загора), е свързан с хидравликата. Не е ясно дали е рейка (най-вероятно), но може и да е помпа.... , абе без диагностика не може да стане ясно с какви пари може да се ремонтира. Поне преди два месеца, когато ходих нямаше диагноза - като гледам, цената от тогава е свалена с 200 лв. което ме навежда на мисълта, че проблема може да не е решен още. Гумите са за смяна и джантите са малките - 16-ки. Задните стъкла са фабрично тонирани. Другото, което се сещам е, че човека е семеен и жена му е на работа в Англия и чак август ще си идва, което означава, че за прехвърляне пред нотариус, трябва да се ходи пак до там.
    Last edited by AlfaMan; 21-06-2016 at 01:29.
    Alfa Romeo 159 SW, 1.9 JTDm
    Alfa Romeo 156, 2.4 JTD
    Ex: Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, Subaru Legacy 2.5i,
    Alfa Romeo 156, 2.0TS

  7. #5092

    Default

    Да попитам обикновенното стерео на 159-ката има ли възможност при слушане на диск на пуска песните произволно и да повтаря песен или диск. (Shuffle и Repeat)
    Аз поне не успявам да ги намеря

  8. #5093

    Default

    Quote Originally Posted by AlfaMan View Post
    Аз съм я гледал. Всичко правено по нея, което е описано в обявата е правено от предишния собственик - пусни търсачката в раздел продава с "Алфа ромео 159" и ще разбереш кой е. Новият собственик, единствено е правил ремонт на скоростната кутия - смяна на лагери. На външен вид колата няма някакви особени забележки, освен стандартните от експлоатация на една 10 годишна кола, единствено по забележимите са люпещ се лак над задна дясна вежда и отчупено парче от решетката под предната броня - в дясно. Поне това успях да видя. Вътре е много запазена и няма забележки. Проблем за който не беше писал собственика (ако беше ми го казал предварително, изобщо нямаше да ходя до Ст. Загора), е свързан с хидравликата. Не е ясно дали е рейка (най-вероятно), но може и да е помпа.... , абе без диагностика не може да стане ясно с какви пари може да се ремонтира. Поне преди два месеца, когато ходих нямаше диагноза - като гледам, цената от тогава е свалена с 200 лв. което ме навежда на мисълта, че проблема може да не е решен още. Гумите са за смяна и джантите са малките - 16-ки. Задните стъкла са фабрично тонирани. Другото, което се сещам е, че човека е семеен и жена му е на работа в Англия и чак август ще си идва, което означава, че за прехвърляне пред нотариус, трябва да се ходи пак до там.
    Благодаря за ценната информация! За сега ще гледам да е нещо в близост, че в повечето случаи има разочарование като отидеш на оглед.

  9. #5094
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2015
    Location
    София
    Posts
    8

    Default info

    Привет,
    Някой има ли информация за тази:
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...3&slink=eebhzi

  10. #5095
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by damyanov86 View Post
    Привет,
    Някой има ли информация за тази:
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...3&slink=eebhzi
    Мадридист я кара - значи е добра.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  11. #5096
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2015
    Location
    София
    Posts
    8

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Мадридист я кара - значи е добра.
    ???

  12. #5097
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    шегува се заради клчодържателя ..
    Колата има кофти навигация, няма мултиволан,а е с темпомат....
    Нее 2008г гаранция

    Останалото на място
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  13. #5098
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    67

    Default

    Посочете обява, за 2.4 JTDm, която става.
    Май ще е по-лесно така.
    А, и за екстрите, навигацията функционална ли е, че гледам не много коли я имат?

  14. #5099
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2015
    Location
    София
    Posts
    8

    Default

    Аз си търся 2.4-ка вече месец, уви без резултат.
    Всичко по обявите е леш.Ако някой продава такава кола(159 2.4 седан), или знае за такава що-годе читава - да сигнализира.

  15. #5100
    започва да се пристрастява m1lk4's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    bs ks
    Posts
    85

    Default

    Що не опитате италия/ швейцария.. има много читави.. аз септември ще взимам брера, но от БГ въобще не ми минава през ум да пълня на някой джоба и после с мокрите кърпи..

Page 340 of 530 FirstFirst ... 240290330338339340341342350390440 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •