Page 83 of 530 FirstFirst ... 3373818283848593133183 ... LastLast
Results 1,231 to 1,245 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #1231
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Quote Originally Posted by ivopetrov_1982 View Post
    с камиона бях и ми беше неудобно да ти свирна защото имаше момиче до теб и да не го стресна
    Това е годеницата, нема грижи, тя знае че обичам италиаснките мебели и съм готов винаги да седнем да пием по бира.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  2. #1232
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Това е годеницата, нема грижи, тя знае че обичам италиаснките мебели и съм готов винаги да седнем да пием по бира.
    за на пред ще знам стига да те видя в русе!а тогава 159-та беше мечта за мене
    155ex 159ex 530new

  3. #1233

    Default

    То по принцип монетата винаги има две страни - както Русия няма време да иде до София, така и гръка няма време да иде до Русе.
    Както купувача може да е измамник, така и продавача може да търгаш, т.е. рискове има и за двете страни!
    Лошото е, че купувача има голям избор от автомобили за 25'000лв., докато продавача няма особено голям избор от клиенти

    И все пак, не разбирам, какъв е проблема някой друг да отиде до София с пълномощно, щом ти не можеш?
    Ти само ще си гледаш сметката по интернет и ще чакаш да се появят парите, след което да потвърдиш за прехвърлянето на колата.
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  4. #1234
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Нямам доверие на нокой за такива неща!
    Човека е карал 159, сега иска 2.4 ТИ на малко истинкси км, 4х4, такива много на пазара няма май, искаш крава милка, еми отиваш до Щвейцария.
    Last edited by rusiq86; 15-11-2013 at 20:55.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  5. #1235
    fuck the police radostin_ivanov's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    DE. 004915205653667
    Age
    41
    Posts
    268

    Default

    Май не ти се продава тази кола.Преди време имаше човек който ми извади 5500 за 155-та ми,аз и търсих 6,направих се на отворен и познай.Миналата година един комшия ми се моли да му я дам за 2,но сега имал 1000,вика ето ти ги,за другите ме изчакай 2 месеца,е пак казах не,даваш парите накуп и взимаш му казах,е друга кола си взе момчето и аз я подарих на племенника ми,който и разказа играта,сега ме е срам да кажа че тази кола е била моя,а ми е излязла над 8 хил.Та се замислете.
    Alfa Romeo 156 3.0v6,Bmw E61 535d.

  6. #1236
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    То по принцип монетата винаги има две страни - както Русия няма време да иде до София, така и гръка няма време да иде до Русе.
    Както купувача може да е измамник, така и продавача може да търгаш, т.е. рискове има и за двете страни!
    Лошото е, че купувача има голям избор от автомобили за 25'000лв., докато продавача няма особено голям избор от клиенти

    И все пак, не разбирам, какъв е проблема някой друг да отиде до София с пълномощно, щом ти не можеш?
    Ти само ще си гледаш сметката по интернет и ще чакаш да се появят парите, след което да потвърдиш за прехвърлянето на колата.
    По конкретен отговор нема как да има

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Нямам доверие на нокой за такива неща!
    Човека е карал 159, сега иска 2.4 ТИ на малко истинкси км, 4х4, такива много на пазара няма май, искаш крава милка, еми отиваш до Щвейцария.
    Колега ,нали ще ми показваш ,как се продава 159, ма като гледам, дори и ти не си на ясно как става това упражнение.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  7. #1237
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    По конкретен отговор нема как да има


    Хубавото и запазено магаре се купува с пари, не се подарява, и като гледам и интерес има, и то не малък. Имам още едно предложение от руснак от Москва. И Един пич от бургас от днес. Явно не е фрапанта цената!
    Колега ,нали ще ми показваш ,как се продава 159, ма като гледам, дори и ти не си на ясно как става това упражнение.
    Приятел, много добре знам аз как се продава/купува кола. Тов не ми е първата кола.
    Но нямам време и желание да ходя до Сф. В Русе съм навит веднага.
    В живота ми се случва обрат, много по важен от колата. Продавам я с нежелание и мъка, не искам, но няма смисъл да я държа.

    п.с Дайте да не обсъждаме вече тоя въпрос. Аз съм се свързал с човека и ще намерим начин.
    п.с.Коелга Иванов, не ми се дава хич, много красива и хубава кола, със страхотно поведение и динамика. Карам последнтие 2000км из европа този месец една ц-класа 2009, дизел 170кс...която струва един куп пари нова, а алфата е пъти повече кола. И хич да не е мерцедесите и те дават доста дефекти, а колата е купена нова, не внос от италия.
    Last edited by rusiq86; 15-11-2013 at 23:42.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  8. #1238
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Приятел, много добре знам аз как се продава/купува кола. Тов не ми е първата кола.
    Но нямам време и желание да ходя до Сф. В Русе съм навит веднага.
    В живота ми се случва обрат, много по важен от колата. Продавам я с нежелание и мъка, не искам, но няма смисъл да я държа.

    п.с Дайте да не обсъждаме вече тоя въпрос. Аз съм се свързал с човека и ще намерим начин.
    п.с.Коелга Иванов, не ми се дава хич, много красива и хубава кола, със страхотно поведение и динамика. Карам последнтие 2000км из европа този месец една ц-класа 2009, дизел 170кс...която струва един куп пари нова, а алфата е пъти повече кола. И хич да не е мерцедесите и те дават доста дефекти, а колата е купена нова, не внос от италия.

    Колега заинтересува ме факта ,че не е внесена от Италия,та да не би тогава да е правена в Русе.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  9. #1239
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Купувана нова от Бг, и карана тук. Като всичко е обслужвано както си требе. Ма си има кахъри.
    В Италия, всички знаем как се сменя консумативи, на повечето каляски, и си знае км, това се опитах да кажа...както и да е!

    В Русе се правят само хубави маси, ядене, пиене, и готини мадами

    Gulfstream G650 with Italian design...

  10. #1240

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Купувана нова от Бг, и карана тук. Като всичко е обслужвано както си требе. Ма си има кахъри.
    В Италия, всички знаем как се сменя консумативи, на повечето каляски, и си знае км, това се опитах да кажа...както и да е!

    В Русе се правят само хубави маси, ядене, пиене, и готини мадами
    Някой просто иска да е вземе за 12000 лв
    CUORE SPORTIVO 164 +,156 2.4 TI +++, 159 TI +++,Alfa Romeo Arna 1.3 TI
    Fiat Uno Fire,Fiat Tipo Gran Turismo,Fiat Bravo, Fiat Grande Punto, Fiat 1500 Lunga,Fiat 850,Fiat 1300/1500

  11. #1241

    Default

    и аз да споделя малко опит , имах мини купър , бях го пусанл на 11500,дойде един каза дашам 10 500 ако си съгласен я шзимам , напраших се на отворен и след 4 месеца я дадох за 7500.
    159-ката си я вкарах от германия до тука общо ми стъпи над 15к ,първо я пуснах на 12500 сега съм свалил на 9900 и никой даже не е звънал , а някъде някой спореше 4е лесно се продавали - а дано ама на дали

  12. #1242
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Аз пък продавам кола от някаква яка немска марка, дето няма чупене и т.н. - мерцедес. Цена - 300-400лв над най-евтината обява, пише че може коментар на място, на снимките изглежда като нова, за 10 дни ми се обади само един от Перник, който каза "искаш ли бартер за фиато?", не се шегувам, и друг човек, който ми предложи някаква Мазна 323.
    Преди около 8 месеца продавах едно Пунто, което бях обявил на 2400, а най-евтиното беше 1700. Всеки ден някой подпитваше, двама дойдоха на оглед, а втория го купи за 2 бона. И беше минала точно една седмица от както съм пуснал обявата.
    После италианските коли били ги недолюбвали, нямало търсене за тях...
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  13. #1243
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Най-лесно се продава малка смислена кола

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  14. #1244
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default

    Quote Originally Posted by Tempras View Post
    Аз пък продавам кола от някаква яка немска марка, дето няма чупене и т.н. - мерцедес. Цена - 300-400лв над най-евтината обява, пише че може коментар на място, на снимките изглежда като нова, за 10 дни ми се обади само един от Перник, който каза "искаш ли бартер за фиато?", не се шегувам, и друг човек, който ми предложи някаква Мазна 323.
    Преди около 8 месеца продавах едно Пунто, което бях обявил на 2400, а най-евтиното беше 1700. Всеки ден някой подпитваше, двама дойдоха на оглед, а втория го купи за 2 бона. И беше минала точно една седмица от както съм пуснал обявата.
    После италианските коли били ги недолюбвали, нямало търсене за тях...
    ако колата е гледана и хваща окото всеки ще я купи
    155ex 159ex 530new

  15. #1245
    Болен алфист 1912's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ПЛОВДИВ
    Posts
    1,039

    Default

    доволна остъпка ще има за фенове
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=4syaqo
    alfa 164 t.s ex
    tipo 2,0 16v turbo ex
    opel astra amnesia ex
    megane 2 ex
    alfa 159 jtd ех
    audi A6/S TQ 330+
    audi a4 b5 1,8 TQ 500++
    alfa romeo 147 1,9jtdm 16v cadamuro design

Page 83 of 530 FirstFirst ... 3373818283848593133183 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •