Page 10 of 530 FirstFirst ... 891011122060110510 ... LastLast
Results 136 to 150 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #136
    започва да се пристрастява keel's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Varna
    Posts
    78

    Default

    Стига да имаш време си заслужава да се разходиш, но ако имаш 3-4 дни ще ти е трудно.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD `98 ex


  2. #137

    Default

    Да не излезе дявол на магаре накрая
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  3. #138
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Да не излезе дявол на магаре накрая
    Не се знае,знае ли се.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  4. #139

    Default

    Знае се, знае се.....
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  5. #140
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Какво лошо има за ходене до ГДР-то. Аз обмислям едно такова, в момента тече търсене на новата белисима. Пазара не ми предлага такава в Бг.
    Търся 2.4 209кс, черна, с навигация, ТИ, автоматик. Но уви трудно се намира.
    Има една http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...712&f1=details,
    някой да каже нещо за нея?!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  6. #141

    Default

    по поръчка и всички екстри глупости

    навигация няма даже

    и какво е това 2004 в заглавието а е 2008 ??

  7. #142
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    За поръчката ясно...това в заглавието не ми е ясно и на мен. Някой преслушвал ли я е, на живо как е. Км ми се струват съмнителни!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  8. #143
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    За поръчката ясно...това в заглавието не ми е ясно и на мен. Някой преслушвал ли я е, на живо как е. Км ми се струват съмнителни!
    В обявата пише регион Благоевград,петък или събота ще съм там,ако колата е в Благоевград а не някъде из региона ще я погледна,не,че разбирам де ама имам човек за тая работа.
    Аз днес ще ходя да гледам тази http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...&f1=details,не се намери някой,който да я е гледал.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  9. #144

    Default

    2004 в заглавието е правописна грешка, вместо 2400 - куб.см.
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  10. #145
    пристрастен luchobg's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    28

    Default

    Quote Originally Posted by kaio156 View Post
    В обявата пише регион Благоевград,петък или събота ще съм там,ако колата е в Благоевград а не някъде из региона ще я погледна,не,че разбирам де ама имам човек за тая работа.
    Аз днес ще ходя да гледам тази http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...&f1=details,не се намери някой,който да я е гледал.
    Тази не си заслужава не е гледана читаво от предишните собственици има много на брой малки и дразнещи счупвания вътре по интериора а все пак ти ще прекарваш основно времето си там..... Като мотор без диагностика работи добре. Предницата е пребоядисвана от камъчета..... Няма да ти дадат да я закараш дори във Вантотрейд които са на 100 метра от къщата..... На мен лично не ми допадна няма автоматик 2,4 за тия пари......
    И да добавя ако на някой витае идеята за Италия или Германия ама наистина сериозно може да се комбинираме с платформа под наем за няколко дена и да пътуваме. За мен читавите коли тук и сега са на на Mury и една TI в Бургас.....
    Аз търся черно комби Distinctive ниво с бежава алкантара, 1,9, 150 коня.....без други претенции....
    Last edited by luchobg; 09-10-2012 at 08:31.

  11. #146
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by luchobg View Post
    Тази не си заслужава не е гледана читаво от предишните собственици има много на брой малки и дразнещи счупвания вътре по интериора а все пак ти ще прекарваш основно времето си там..... Като мотор без диагностика работи добре. Предницата е пребоядисвана от камъчета..... Няма да ти дадат да я закараш дори във Вантотрейд които са на 100 метра от къщата..... На мен лично не ми допадна няма автоматик 2,4 за тия пари......
    И да добавя ако на някой витае идеята за Италия или Германия ама наистина сериозно може да се комбинираме с платформа под наем за няколко дена и да пътуваме. За мен читавите коли тук и сега са на на Mury и една TI в Бургас.....
    Аз търся черно комби Distinctive ниво с бежава алкантара, 1,9, 150 коня.....без други претенции....
    На мен по телефона ми казаха,че са съгласни да я водя в сервиз по мой избор за преглед но трябва да си намеря и платя за репатрак защото колата е без номера.
    Не съм се навил 100% за 159-ка но много хареса на жената и реших да я погледна,иначе аз съм си намерил кола ама има проблем с регистрацията.
    Тия счупвания какви са по интериора,много ли са фрапантни?
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  12. #147

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    За поръчката ясно...това в заглавието не ми е ясно и на мен. Някой преслушвал ли я е, на живо как е. Км ми се струват съмнителни!
    Колеги ти я търсиш 2 години вече,не намери ли...!
    Ако продължаваш да се бавиш шансовете ти да намериш читава кола намалят,колите си остаряват вече.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  13. #148
    започва да се пристрастява keel's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Varna
    Posts
    78

    Default

    Аз хвърлих око на http://www.cars.bg/u677620, но да видим кога ще имам време да я видя. И някой с компютър да я види трябва и това не съм организирал още.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD `98 ex


  14. #149
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by luchobg View Post
    Тази не си заслужава не е гледана читаво от предишните собственици има много на брой малки и дразнещи счупвания вътре по интериора а все пак ти ще прекарваш основно времето си там..... Като мотор без диагностика работи добре. Предницата е пребоядисвана от камъчета..... Няма да ти дадат да я закараш дори във Вантотрейд които са на 100 метра от къщата..... На мен лично не ми допадна няма автоматик 2,4 за тия пари......
    И да добавя ако на някой витае идеята за Италия или Германия ама наистина сериозно може да се комбинираме с платформа под наем за няколко дена и да пътуваме. За мен читавите коли тук и сега са на на Mury и една TI в Бургас.....
    Аз търся черно комби Distinctive ниво с бежава алкантара, 1,9, 150 коня.....без други претенции....
    Taя бежова алкантара как ще я поддържаш не ми е ясно ама иамй предвид че са много редки и не се водят алкантара а Алфа тех..................Аз лично съм виждал само една такава кола и беше доста захабена................До като се куми новия купувач на мойта кола,аз ще се откажа.........................

    ---------- Post added at 11:26 ---------- Previous post was at 11:25 ----------

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    За поръчката ясно...това в заглавието не ми е ясно и на мен. Някой преслушвал ли я е, на живо как е. Км ми се струват съмнителни!

    Километрите 1000 % не са реални,или ако са реални е имала удар и то не лек най-вероятно
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  15. #150
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Какво лошо има за ходене до ГДР-то. Аз обмислям едно такова, в момента тече търсене на новата белисима. Пазара не ми предлага такава в Бг.
    Търся 2.4 209кс, черна, с навигация, ТИ, автоматик. Но уви трудно се намира.
    Има една http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...712&f1=details,
    някой да каже нещо за нея?!

    Тази ми се струва че някой я гледа, но не се сещам кой. Иначе се продава от доста време.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

Page 10 of 530 FirstFirst ... 891011122060110510 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •