Page 25 of 530 FirstFirst ... 1523242526273575125525 ... LastLast
Results 361 to 375 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #361
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Пазарджик
    Posts
    72

    Default

    Quote Originally Posted by DZVERA View Post
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=1wxu2p хвърли един поглед и на тази(лично на мен салона ми идва малко в повече )
    Интересно защо турбото е на 0,2 при тихи обороти, а не е на 0.
    Last edited by atanas_bikov; 28-01-2013 at 21:23.

  2. #362
    Запален алфист gorang's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    453

    Default

    Тази кола е я гледах само външно и вътрешно, без да се пали. Салонът на живо е ок. Няма грам протъркано. Външно обаче има разни дребни зажулвания на 4-5 елемента и това което мен най ме дразни е сивата част на таблото, при много 159-ки (и при тази) е протъркано. Незнам дали с фолио може лесно да се облепи с карбоново например или май се свалят доста неща... И това ДВД е някакво китайче, което няма навигация. ZAR93900007073922 е шасито, ако някой може да го провери да каже нещо повече....
    Ако някой от Дупница има време, ще съм много благодарен ако огледа ТИ-то от по-горните постове.
    Alfa Romeo Stelvio 2.2 JTDm Q4 Lusso, Alfa Giulietta 1.6 JTDm, Alfa 166 2.4 JTD 20V, Piaggio NRJ Power DT; EX: Alfa 159 2.0 JTDm, Alfa Romeo Giulietta MA; Alfa Romeo 166 JTD; Alfa Romeo 156 SW 1.9 16v JTD; Alfa Romeo 156 2.4 jtd, Alfa 147 TS.

  3. #363
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Покупката на читава 9-ка не е от лесните неща в живото трябва дебнене и късмет Моята като излезе на обява след 2 часа му казах на пича по телефона никой да не пипа колата и на сутринта я купих. На 2-цветния салон не знам защо му се мръщите, за мен е ок, дори изглежда по-умерено от червения примерно
    а и вече доста хора дебнат за 9-ки

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  4. #364
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    http://suchen.mobile.de/auto-inserat...Mileage=200000

    Тази изглежда добре.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  5. #365
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Може да си прави регенерация на ДПФ-а в този момент..................
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  6. #366

    Default

    Quote Originally Posted by DZVERA View Post
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=1wxu2p хвърли един поглед и на тази(лично на мен салона ми идва малко в повече )
    Забравих да спомена че SW не ми допадат.

    Какво ще ме посъветвате в такъв случай за вариант от чужбина? Там най-вероятно също има риск да не попадна на сностна колица? Как стои въпроса с техните сертификати на TUV? До колкото си спомням едно време информацията беше, че ако мине TUV преглед, може да им се довериш че няма да те остави на път за бг. Дали е вярно това? Отделно ако се насоча към чужбинска, какви такси трябва да очаквам на границата и тн? По евтино ли е с автовоз и какви пари да си приготвя?
    Конкретно ми хвана окото ето тази:
    http://goo.gl/86soU
    Пак е автомат и ми изглежда лачена на снимките, с изключене на деформацията върху предния капак, но ще го преживея ако това е проблема.

  7. #367
    Запален алфист ziko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Разград
    Age
    37
    Posts
    140

    Default

    Тази TI-ка от Дупница има изведена кафява букса до мигачите скрита под кората. Дали е за автопилот ?
    Last edited by ziko; 29-01-2013 at 15:15.
    Alfa Romeo 159 TI, 2.4 JtdM Q4
    ex Alfa Romeo 156 1.9 jtd 16v m-jet. 2005 FL

    YAMAHA YZF R1 150 hp. 2003

  8. #368
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by ziko View Post
    Тази TI-ка от Дупница има изведена кафява букса до мигачите скрита под кората. Дали е за автопилот ?
    Най вероятно,сега не си спомням точно цвета на буската,ма май беше кафяв
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  9. #369

    Default

    абе добри хора, я ми кажете как ще стане маневрата и аз да й сложа такава гъзария - да е с екран на мястото на тъпия ми "касетофон" - лесно ли става, какви модификации трябват и какво е горе-долу добро, на някаква средна цена ?

  10. #370
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Пазарджик
    Posts
    72

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    абе добри хора, я ми кажете как ще стане маневрата и аз да й сложа такава гъзария - да е с екран на мястото на тъпия ми "касетофон" - лесно ли става, какви модификации трябват и какво е горе-долу добро, на някаква средна цена ?
    За двд ли питаш?
    Най ефтино и качествено е двд - kenwood 6.1" - около 600пари и лайсната около него не си спомням колко струваше ама ако искаш мога да провера. Разбира се има и по-скъпи варианти ама това е най-евтиното, качествено и ново, а не втора употреба. Без навигация е. Ако искаш виж как е станала мойта.(не съм с тоя kenwood - просто да видиш как изглежда горе долу).

  11. #371

    Default

    Quote Originally Posted by atanas_bikov View Post
    За двд ли питаш?
    Най ефтино и качествено е двд - kenwood 6.1" - около 600пари и лайсната около него не си спомням колко струваше ама ако искаш мога да провера. Разбира се има и по-скъпи варианти ама това е най-евтиното, качествено и ново, а не втора употреба. Без навигация е. Ако искаш виж как е станала мойта.(не съм с тоя kenwood - просто да видиш как изглежда горе долу).
    дай да видя (навигация не ми трябва, и телефон с навигация имам, и отделно имам и навигация, да не казвам че въобще не ги ползвам - обичам да си гледам на картата и да се ориентирам сам - най-бързо и сигурно ми е , поне в България )

  12. #372
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Пазарджик
    Posts
    72

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    дай да видя (навигация не ми трябва, и телефон с навигация имам, и отделно имам и навигация, да не казвам че въобще не ги ползвам - обичам да си гледам на картата и да се ориентирам сам - най-бързо и сигурно ми е , поне в България )
    Имаш л.с.

  13. #373
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Има два модела на Pioneer , които са на цени до 600 лв.
    И двата нямат навигация, но са добри плеъри.
    Това е единия, а това е другия.
    Има и за малко повече, но всички са без навигация.
    С навигация са доста повече - двойно .
    За всички ти трябва рамка за отвора около плеъра, която струва около 70 лв. както и адаптор за управление от волана, който струва около 200лв.
    Друг вариант е такова китайче, като обаче там няма начин да го подкараш от волана .
    Това съм го мислил и аз, но засега пасувам .
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  14. #374

    Default

    http://www.avitel-bg.com/pioneer-avh-x1500dvd

    тука пише, че си има контрол от волана, може би все пак трябва въпросния адаптор

    честно казано всичките са ми изключително грозни и все има някаква уловка - или са стари, или нещо не се връзва с нещо и т.н.

  15. #375
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    http://www.avitel-bg.com/pioneer-avh-x1500dvd

    тука пише, че си има контрол от волана, може би все пак трябва въпросния адаптор

    честно казано всичките са ми изключително грозни и все има някаква уловка - или са стари, или нещо не се връзва с нещо и т.н.
    За всички трябва адаптор за управление от волана. Ако не вярваш звънни и ги питай .
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

Page 25 of 530 FirstFirst ... 1523242526273575125525 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •