Page 264 of 530 FirstFirst ... 164214254262263264265266274314364 ... LastLast
Results 3,946 to 3,960 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #3946
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Ахаа ясно,значи е поредната която е супер само на снимките
    Да попитам кога си я оглждал, в смисъл от колко време се продава колата и защо не я покара.
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  2. #3947

    Default

    Quote Originally Posted by vovata View Post
    Волана е отвратително протрит, салона е в добро състояние, ел системите и климатика работят. Мотора работеше добре, грешки имаше на свещ и реле. Човека каза че дърпала леко на дясно, имала е лек удар в дясно, външни забележки доста но не фрапантни. Не съм я карал.
    Значи ти си бил "пича с лаптопа".

    Quote Originally Posted by don_pepone View Post
    Ахаа ясно,значи е поредната която е супер само на снимките
    Да попитам кога си я оглждал, в смисъл от колко време се продава колата и защо не я покара.
    Преди десетина дни я е оглеждал

    Иначе колата се продава от скоро. Първоначално изчезна - някой я беше капарирал, но сделката е пропаднала в края на краищата. На мен лично ми хареса, външните забележки не са фрапантни, ако не се лъжа май имаше малко ръжда по десния преден праг, може и да бъркам. Също не я карах и в интерес на истината вече цяла седмица се чудя какво да правя и не мога да се реша. Това за удара обаче сега го разбирам, което определено накланя везните в друга посока.



  3. #3948
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Удара е бял кахър, но ако има ръжди макар и наченки на таквиа , които са видими, то си представям ако се огледа на подемник по обстойно. Аз лично не бих си купил кола дори и с 1 петънце ръжда на място различно от видимо одрана тенекия. Едно е да иманатиснато илиодранои да е хванало повърхностна ръжда ,а съвсем друго да и избиват ръжди по прагове вежди и тн
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  4. #3949

    Default

    Quote Originally Posted by don_pepone View Post
    Удара е бял кахър, но ако има ръжди макар и наченки на таквиа , които са видими, то си представям ако се огледа на подемник по обстойно. Аз лично не бих си купил кола дори и с 1 петънце ръжда на място различно от видимо одрана тенекия. Едно е да иманатиснато илиодранои да е хванало повърхностна ръжда ,а съвсем друго да и избиват ръжди по прагове вежди и тн
    Ако дърпа вследствие на удара не бих го нарекал бял кахър.

    А за ръждата - петното беше по средата на прага от горната му страна, между уплътнението и горният му външен ръб дето се затваря вратата - може и да е бил одран, не знам.



  5. #3950
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Ако дърпа вследствие на удара не бих го нарекал бял кахър.

    А за ръждата - петното беше по средата на прага от горната му страна, между уплътнението и горният му външен ръб дето се затваря вратата - може и да е бил одран, не знам.
    Ти ли беше с ГТ то ?
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  6. #3951

    Default

    Quote Originally Posted by vovata View Post
    Ти ли беше с ГТ то ?
    Мне, аз съм минал няколко дена след теб по думи на човека дето ми я показа. Бях там миналия четвъртък.



  7. #3952
    Алфист
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    България
    Posts
    143

    Default

    http://www.cars.bg/c1177554 Някой познава ли си я тази кочина? Била е с регистрационни номера, когато е купена в БГ CA4305AH (2007г)/ CA6150KP (200 / CA6130KP (2009-2014) Като в този период имам съмнение, че е ударена и е била тотална щета (2011 не фигурира в гражданската отговорност, т.е. не е карана), след което са я възстановявали и препродавали на хората, които днес се опитаха да ни измамят.. Отново съм погнусен от гадния български манталитет, бяхме готови да я купим, до момента, в който не отворихме предния капак и не видяхме некадърно тегленият кош, и некадърно пребоядисването на всеки един елемент на колата. Има облак на задната врата (която е сменяна), предния капак след поредния удър е пребоядисан отвратително зле, а бронята ги е домързяло да я свалят и са пръскали и по фаровете Колата е била уж рекламна на Tonino Lamborghini Energy Drink Bulgaria . Съсредоточете се и върху уплътненията на предното стъкло, некадърно сменяни и всеки един технически отвор на колата е запълван със силикон. Имам много съмнения и ще се радвам, ако някой от вас си я познае и ме светне дали е била тоталка или не (от чисто любопитство)
    Last edited by yanislavv50; 17-05-2015 at 09:38.

  8. #3953

    Default

    Quote Originally Posted by yanislavv50 View Post
    Колата е била уж рекламна на Tonino Lamborghini Energy Drink Bulgaria



  9. #3954
    Алфист
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    България
    Posts
    143

    Default

    Именно тази, да не си я позна?

  10. #3955

    Default

    Quote Originally Posted by yanislavv50 View Post
    Именно тази, да не си я позна?
    Мне но се разтърсих малко. По снимки явно е рекламна някъде от 2012-та. А регистрациите може да са на лизингова компания и просто да е била "в продажба" 2011-та. При всички положения след това което си видял - не си заслужава.



  11. #3956

    Default

    И аз звънях и ми се "кълняха" в всичко, че километрите били реални, защото познавали "колко почтен бил човека".Изпратиха ми уж номер на рама и шаси, но като се позамислих и като видях, че след моето обаждане цената и започна да расте -беше 7800лв, порасна на 7899лв и сега на 7999лв и се отказах...

    Сами по себе си не е почтено да променяш вече обявена цена, след като са те попитали и евентуално може да я закупят ...

    Попитах ги защо я продават в Шумен, а е със софийска регистрация, на което не получих(поне според мен) логичен отговор - "Оставили им я познат да я продават"- все едно в София не могат да я продадат ...

    Иначе бяха любезни и отзивчиви, но като мернах гаража в който беше каква бърлога е и ми стана ясно ...

  12. #3957
    Алфист
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    България
    Posts
    143

    Default

    Колега и за 3 000 да ти я дадат, бягай, за да не ти побеляват косите после! На мен след огледа и разговорите ни на висок тон и за 6к щяха да ми я дадат. Тази кола не може да бъде оправена. Има страшно усукване и в гредите около стъклото според мен, затова и е силикона по дупките. Колата е зарязана от 2013г., няма дори и винетка. Много исках да я купя,но.. Ще се радвам ако човека, който я е карал преди тези да си я познае и да поговорим.

  13. #3958
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by yanislavv50 View Post
    http://www.cars.bg/c1177554 [B]Някой познава ли си я тази кочина? ...до момента, в който не отворихме предния капак и не видяхме некадърно тегленият кош, и некадърно пребоядисването на всеки един елемент на колата. Има облак на задната врата (която е сменяна), предния капак след поредния удър е пребоядисан отвратително зле, а бронята ги е домързяло да я свалят и са пръскали и по фаровете ...
    Quote Originally Posted by yanislavv50 View Post
    ...Има страшно усукване и в гредите около стъклото според мен, затова и е силикона по дупките. Колата е зарязана от 2013г... Много исках да я купя,но.. Ще се радвам ако човека, който я е карал преди тези да си я познае и да поговорим.
    Брато не че нещо, ама за човек който гледа 159-ки за по 6-7 бона, за 8 вече ги мислиш за скъпи, че на всичкото отгоре смяташ и че след като я купиш нямаш пари да я поддържаш, малко си се пренадъхал сякаш
    Кочина, не знам кво... дават ти кола на 9 години на 10 процента от цената която е била като нова. Кво очакваш, 10 години да я пазят чисто нова ли. Тез 70 бона в магазина някой ги е платил за да я ползва, не за да я държи за красота Като прибавиш че е била и служебна, не разбирам кво друго очакваш.
    За тия пари за които гледаш, всичките 159-ки ше са на това положение, по-хубавите са двойно. В края на краищата получваш това за което плащаш.

    Само две неща не можах да разбера - "страшното усукване" с каква апаратура и с каква точност го установи и измери. И ако намериш собственика да си поговорите от любопитство, кво от това - ше го питаш "ти тотализирали я" и той ше ти каже "ми да, имах лев, купих я от магазина, нацепих я в едно дърво, евроинс платиха сметката и сичко пито-платено". Е, и? Тва как ти помага на тебе да си намериш кола
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  14. #3959
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    48
    Posts
    1,242

    Default

    Момчета, огледах обявите току що и стигнах до следното заключение - тепърва започва реването от модела, просто като гледам какви развалини се продават...
    И миналата година беше зле като търсех, но сега е страшно...

    Вярно цените са паднали с някоя хиляда, ама за сметка на качеството...
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  15. #3960
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    И по-лошо ще става
    Да му мислят, тези които решават да се самонаказват.
    Между другото, вчера се разминах с черната ТИ, която се продава в шуменско от около година. Онази със странната регистрация, не помня от коя държава беше.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

Page 264 of 530 FirstFirst ... 164214254262263264265266274314364 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •