Page 247 of 530 FirstFirst ... 147197237245246247248249257297347 ... LastLast
Results 3,691 to 3,705 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #3691
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    Ивас Ауто внасят само скраб ! Ама истински !
    Просто след кратка разходка и в двете секции с колите ... усещането за авто морга. Съветвам ви не си губете времето никога !
    Тва мога да го потвърдя с две ръце - един път ходих да огледам една червена 159-ка там - най-големия кенеф който съм гледал. Отвън - две от джантите оригинални ТИ, другите две реплика. Вътре - се едно прасе се беше возило, по мърляв и съсипан светъл текстилен салон не бях виждал.
    Технически - колата не успя да запали от над 15 опита. Тъпия джамбазин виждаше че не пали и продължаваше да се опитва въпреки че му казах да спре - изхаби сякви възможни акумулатори и буустъри и след над 15 опита колата не запали и тоя каза "Ми момчета не мода да ви я запаля, има няква повреда трябва да видим кво й има"

    Цялостно сички коли изглеждаха доста зле, няма много смисъл да се ходи в тая автокъща
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  2. #3692

    Default

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post
    Тва мога да го потвърдя с две ръце - един път ходих да огледам една червена 159-ка там - най-големия кенеф който съм гледал. Отвън - две от джантите оригинални ТИ, другите две реплика. Вътре - се едно прасе се беше возило, по мърляв и съсипан светъл текстилен салон не бях виждал.
    Технически - колата не успя да запали от над 15 опита. Тъпия джамбазин виждаше че не пали и продължаваше да се опитва въпреки че му казах да спре - изхаби сякви възможни акумулатори и буустъри и след над 15 опита колата не запали и тоя каза "Ми момчета не мода да ви я запаля, има няква повреда трябва да видим кво й има"

    Цялостно сички коли изглеждаха доста зле, няма много смисъл да се ходи в тая автокъща
    Знаеш ли кое е кофтито, че тези коли ги вземат Горублянските семкаджии, мият с водоструйката сваления салон, излъсква се хубаво вътре, мие се двигателя, закърпва се да пали, тук там се изчуква, след това пастира... всичко това не струва кой знае какви пари, после се пуска за перфектна на 9 бона и се отнася. А си е същия коптор, просто не му личи толкова и вече не се продава от Ивас ауто, а от друго ауто. Купува я човек, кара и прави, след 1 година се продава- купена от човек....

  3. #3693
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Някой знае ли нещо за това бургаско комби?
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  4. #3694
    започва да се пристрастява angels's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    98

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Някой знае ли нещо за това бургаско комби?
    И аз го загледах това .... цента ми изглежда плашещо ниска, но ако някой колега го е гледал нека да сподели. След 3 дни обикаляне по Горубляне се нагледах на съживени мъртъвци ... в автокъща вече едва ли ще вляза ..
    Alfa Romeo 159, 1,9JTS EX

  5. #3695
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    240

    Default

    http://www.cars.bg/c1042114


    Отбих се да видя колко може да е зле една кола.
    Еми оказа се че може да е повече отколкото мога да си представя.
    В дясната кошара(към София) просто не припарвайте - там не са и скрап колите, гарантирам че в Надин преди да ги пресоват са по добри и повече са в движение.
    В лявата са си нормални джамбазки коли.
    Имат и готини но те не слизат в автокъщата а директно на човек
    2 алфи сам виждал на автовозите които не са се появявали на обяви, все пак поне по 4-5 автовоза идват седмично
    ALFA 156 1.9JTD '98 ex
    ALFA 159 2,4JTDM Q4 2007

  6. #3696

    Default

    Quote Originally Posted by Bottata View Post
    http://www.cars.bg/c1042114


    Отбих се да видя колко може да е зле една кола.
    Еми оказа се че може да е повече отколкото мога да си представя.
    В дясната кошара(към София) просто не припарвайте - там не са и скрап колите, гарантирам че в Надин преди да ги пресоват са по добри и повече са в движение.
    В лявата са си нормални джамбазки коли.
    Имат и готини но те не слизат в автокъщата а директно на човек
    2 алфи сам виждал на автовозите които не са се появявали на обяви, все пак поне по 4-5 автовоза идват седмично
    E за 5 Бона толкова....
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  7. #3697

    Default

    Ивас Ауто внася АДСКИ МНОГО коли - сигурно разтоварват по един автовоз всеки ден и повечето заминават на секундата, а после ние се питаме във форумите 'Гледали ли сте я тая?'
    ТАКИВА СА КОЛИТЕ, които се продават в повечето автокъщи, но просто са приведени в търговски вид, докато в Ивас Ауто изобщо дори не се занимават да ги мият, да не говорим за ремонти
    Изпадат и сполучливи екземпляри, но трябва много сериозно дебнене.
    Лично аз не бих си купил никаква кола от там.... те и на другите места са били същите гробници, но поне някой се е постарал да я докара в нормален вид за пред хора!!!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  8. #3698
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    E за 5 Бона толкова....
    Точно казано !
    Даже са чудя/ хората дето отварят такива обяви какви са им очакванията ? Да видят кола като слънце ?
    Нека да бъдем реалисти !
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  9. #3699
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    33

    Default

    Стига с тези коли за по 5К няма такава 9-ка освен окаяна. Според мен реалната цена на 9-ка от 08г е около 12к ,но не говоря за ТИ. И на мен ми се щеше да има и евтинка и хубава ама няма. Така, че такива обяви за 5к май не трябва да се коментират даже освен ако някой не иска старо желязо!

  10. #3700
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Quote Originally Posted by vovata View Post
    Точно казано !
    Даже са чудя/ хората дето отварят такива обяви какви са им очакванията ? Да видят кола като слънце ?
    Нека да бъдем реалисти !
    Ще видим ли снимки на новата Алфа
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

  11. #3701
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by vovata View Post
    Точно казано !
    Даже са чудя/ хората дето отварят такива обяви какви са им очакванията ? Да видят кола като слънце ?
    Нека да бъдем реалисти !
    Може да не очакват да видят кола слънце, но с малко инвестиция да си имат 159-ка на добра цена.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  12. #3702
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Защо 159 трябва да е скъпа минимум 8-10000лв че да е читава? В Бг няма критерий относно цена/качество, естествено колкото е по-ниска цената възможните скрити неща може да са в пъти повече. Повечето коли които идват в България са пътници, напудрени, освежени и айдее честито.
    Не ме разбирайте погрешно, накой от вас са дали маса пари за колите си, ок, имали сте дали сте, със здраве да си ги карате. Други ей такива като мен селски тарикати търсят нещо по-евтино, макар и проблемно до определена степен, поради простата причина че има доста неща които мога да си поправя сам, мотор, тенекий и т.н. , един вид предизвикателства ако може така да се нарече. Примерно : що да не купя нещо за 5000, да навра още 3000 и да имам нещо читаво за 8000лв, ами да купя нещо за 8000 което уж е перфектно. Всичко е относително и според зависи.
    Какво значи пълен дроб, нещо конкретно, не пали, мотора хлопа, пуши синьо, турбината вие, интериора е накъсан, ламарините са надрани и т.н., вероятно в случая е съвкупност от всичко.
    То е ясно че е скрита лимонка за тези пари.
    Не съм имал за цел да обидя някой. Уважам всеки един от вас.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  13. #3703
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Quote Originally Posted by vovata View Post
    Точно казано !
    Даже са чудя/ хората дето отварят такива обяви какви са им очакванията ? Да видят кола като слънце ?
    Нека да бъдем реалисти !
    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Защо 159 трябва да е скъпа минимум 8-10000лв че да е читава? В Бг няма критерий относно цена/качество, естествено колкото е по-ниска цената възможните скрити неща може да са в пъти повече. Повечето коли които идват в България са пътници, напудрени, освежени и айдее честито.
    Не ме разбирайте погрешно, накой от вас са дали маса пари за колите си, ок, имали сте дали сте, със здраве да си ги карате. Други ей такива като мен селски тарикати търсят нещо по-евтино, макар и проблемно до определена степен, поради простата причина че има доста неща които мога да си поправя сам, мотор, тенекий и т.н. , един вид предизвикателства ако може така да се нарече. Примерно : що да не купя нещо за 5000, да навра още 3000 и да имам нещо читаво за 8000лв, ами да купя нещо за 8000 което уж е перфектно. Всичко е относително и според зависи.
    Какво значи пълен дроб, нещо конкретно, не пали, мотора хлопа, пуши синьо, турбината вие, интериора е накъсан, ламарините са надрани и т.н., вероятно в случая е съвкупност от всичко.
    То е ясно че е скрита лимонка за тези пари.
    Не съм имал за цел да обидя някой. Уважам всеки един от вас.
    Щото да може хората които са купили коли за по 7-8 да ги понапудрят малко и да ги пуснат за по 12-15 ... което си е

    Иначе в Германия и Белгия изскачат супер добри коли на доста нормални цени
    Така една 2009 година 1,9 ti бяла,с всякакви екстри на цена от 5 700 евра , така и една 1,9 + чип тунинг и фулл екстри за под 5 000 евра и тук говорим за поддържани коли в оторизирани сервизи , реални километри , сервизна история и куп други + които липсват при колите предлагани на нашия пазар от частни лица . Лично мен много ме плаши факта , че в Бг всеки го раздава майстор Тричко знае всичко и пипа къде требе и не требе и накрая който купи колицата и тя се окоти да му мисли как и от къде да намира начини да съживява това де не се съживява ... все си мисля, че всяка жаба трябва да си знае гьола и ако по професия не е механик си е редно да не го играе такъв ама уви ...
    Ако ще се дават повече пари то лично аз бих предпочела да е кола закупена от вън и пак се внимава как и от къде , но има и е факт .
    Last edited by Bella; 18-03-2015 at 23:58.
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

  14. #3704
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Може да не очакват да видят кола слънце, но с малко инвестиция да си имат 159-ка на добра цена.
    Колко малка ?
    1000 лв и става ОК ?


    Колкото и да го дъвчем, философки погледнато всеки НЕ е прав !
    Но някои хора, нямат време да се занимават с ремонти, нямат оборудвани сервизи в гаража си !
    Изкарват си парите с друго и искат: качват се и карат !
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  15. #3705
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Съгласна с Vovata , но за да се качи един човек и да кара спокойно , ама наистина спокойно и да знае , че действително се качва и кара трябва да си има документи и гаранция за всяка сменяна част , а това може да се получи само от оторизиран сервиз ... а тук в Бг почти никой не използва такива . Сменя на своя глава разни неща , няма документ за извършената работа - съответно няма и гаранция и човека трябва да вярва да дума юнашка , но кой в днешно време вярва на дума - юнашка ?!? Който не го е ял
    Разбира се най - добрият вариант е качваш се и караш , но за целта трябва да си има черно на бяло какво е сменяно , къде и много важно КОГА + с каква марка части . Важно е да се знаят и реалните километри на един автомобил за да е наясно човека какво му предстои и т.н. На този принцип преди години взех моята 156-ца , на реални 270 000 км и който я помни знае каква кола беше , но си знаех какво що и как . Купих я с ясното знание на колко точно километра е и то не че джамбазина ми каза, просто си я закачихме и всичко си показа . Топлата вода е измислена много отдавна оти ние бългъру си мислим, че ся ке я измислим . Иначе в Белгия колите идват с Car Pass което нещо много повече от сервизна книжка и което смятам, че е много добре . При Car Pass се отбелязва по електронен път къде какво е правено по колата , дори нови гуми да се монтират се отбелязва и всяка кола с Car Pass до колкото разбрах получава големи отстъпки при ГО . Разбира се разбира се тази информация е от мои приятели българка и белгиец които живеят там , ако те са ме подвели ... Но на мен това ми изглежда супер добър и умен вариант на фона на немските кенефи които българите възхваляват .
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

Page 247 of 530 FirstFirst ... 147197237245246247248249257297347 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •