Page 250 of 530 FirstFirst ... 150200240248249250251252260300350 ... LastLast
Results 3,736 to 3,750 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #3736
    Diesel addicted emzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    1,350

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_romeo_forever View Post
    159 не е бърза кола .. много хора си мислят че това че е 200 коня я прави самолет , но истината е че е тежка и мудна , след ремап вече нещата се променят , но да не забравяма че въртящият момент е слабото място на автомата на 2.4 а след ремапа се увеличава значително .
    Ко речи ? ...... Едно голямо нищо.

  2. #3737
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by emzo View Post
    Ко речи ? ...... Едно голямо нищо.

    Я па ти верно ли ? я се обоснови са !!
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  3. #3738
    Diesel addicted emzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    1,350

    Default

    Трябва ли ? Който разбрал - разбрал.

  4. #3739
    Старши алфист alfista 96's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Пловдив, Кичука
    Posts
    569

    Default

    Quote Originally Posted by emzo View Post
    Еееей цялата агитка на вовчо ли ще и скочи отгоре на колежката ?
    Още някой ?
    Явно има защо.Ам аз няма да го защитавам /въпреки че познавам колата доста добре/.Не за друго ми защото още не е почерпил за новата
    Alfa Romeo 156 2.4JTD , 156 SW 2.4 JTD ,156 SW 1.9 JTD , 156 SW 1.9 JTD Q4 ,147 1.9 JTD

  5. #3740

    Default

    Quote Originally Posted by ivopetrov_1982 View Post
    докато мислиш така скоро няма да си купиш кола а за това,че спира да върви на 3-та скорост не съм съгласен!тука си в голяма заблуда става въпрос за 1.9
    Точно по скоро 1 и 2 ги няма като на всеки дизел.От 3-та си върви доволно за мотора и килограмите стокова 1.9
    Който му е слаб вървежа има V8
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  6. #3741
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by emzo View Post
    Еееей цялата агитка на вовчо ли ще и скочи отгоре на колежката ?
    Още някой ?
    Вовата дори не го познавам,ма върху самовлюбената кучкарка ,кадето се е събудила с мисълта ,че целия свят и е длъжник имам наблюдения.Вовата само си е затрил времето ,този вид клиенти ,кадето знаят всичко,имат супер изисквания ,а нямат пари,са наи тегави,и обикновено само ти затриват времето,нищо не купуват,и накрая се наденат на некои скрапер,та после вият като хималайски мечки,и търговците после били мошеници
    155 2.0 16v МY95 Sport

  7. #3742
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Буахахахахх
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  8. #3743
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Аз отдавна каза,че госпожицата няма да си купи кола,ама кой да ме слуша................плю ме,плю ме,и накрая ми писа л.с. за нивата на оборудване !!!!!!
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  9. #3744

    Default

    За едни е "клиент" за други е "алфист/ка" ...


    Всеки има своя гледна точка ...

  10. #3745

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Вовата дори не го познавам,ма върху самовлюбената кучкарка ,кадето се е събудила с мисълта ,че целия свят и е длъжник имам наблюдения.Вовата само си е затрил времето ,този вид клиенти ,кадето знаят всичко,имат супер изисквания ,а нямат пари,са наи тегави,и обикновено само ти затриват времето,нищо не купуват,и накрая се наденат на некои скрапер,та после вият като хималайски мечки,и търговците после били мошеници
    Тука си много прав...
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  11. #3746
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Искрено се забавлявам ... знаете ли ... аз не разбирам от коли , но има хора които разбират и до които се допитвам .
    И знаете ли , защо няма да дам пари за подобен скраб като пловдивският , защото първо ценя парите си спечелени с честен труд и второ около колата имаше твърде много неизвестни ... но разбирам , че е кофти когато не успееш да "обуеш" дори боса от към познания по колите жена ... никак не е приятно . Пък вие продължавайте да си вервате , че обслужен автомобил с евтини части и с незнайно колко километра е ебасси и откритието за което не 12 К ами направо 24 К трябва някой да ви плати .
    А дали ще взема 159 или не времето ще покаже , а аз не бързам ... и тъй като не бързам вероятността да намеря това което търся не е малка , но кола на юнашко доверие обслужена като по час по труд и творчество не купувам . Само глупак може да повярва на думи на непознат човек , пък било той и от форума . Продължавайте да плюете по мен , това не ми разваля съня , а пък на вас "мъже" които си мислите , че можете да спечелите дивиденти от жена клиент за кола и да и обяснявате как това не се знаело , онова не се знаело ... ами само едно голямо . " Респект " от подобни постъпки .
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

  12. #3747
    Старши алфист alfista 96's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Пловдив, Кичука
    Posts
    569

    Default

    Quote Originally Posted by Bella View Post
    Искрено се забавлявам ... знаете ли ... аз не разбирам от коли , но има хора които разбират и до които се допитвам .
    И знаете ли , защо няма да дам пари за подобен скраб като пловдивският , защото първо ценя парите си спечелени с честен труд и второ около колата имаше твърде много неизвестни ... но разбирам , че е кофти когато не успееш да "обуеш" дори боса от към познания по колите жена ... никак не е приятно . Пък вие продължавайте да си вервате , че обслужен автомобил с евтини части и с незнайно колко километра е ебасси и откритието за което не 12 К ами направо 24 К трябва някой да ви плати .
    А дали ще взема 159 или не времето ще покаже , а аз не бързам ... и тъй като не бързам вероятността да намеря това което търся не е малка , но кола на юнашко доверие обслужена като по час по труд и творчество не купувам . Само глупак може да повярва на думи на непознат човек , пък било той и от форума . Продължавайте да плюете по мен , това не ми разваля съня , а пък на вас "мъже" които си мислите , че можете да спечелите дивиденти от жена клиент за кола и да и обяснявате как това не се знаело , онова не се знаело ... ами само едно голямо . " Респект " от подобни постъпки .
    Маниги тез МАЙНИ ,те са кофти хора и търгаши.

    http://www.vbox7.com/play:cee61232

    Пожелавам ти от все сърце да си намериш мечтаната кола,но с тези претенции само на снимка.
    Alfa Romeo 156 2.4JTD , 156 SW 2.4 JTD ,156 SW 1.9 JTD , 156 SW 1.9 JTD Q4 ,147 1.9 JTD

  13. #3748
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Колежке, незнам как ще намериш такава кола, ем не вярваш на продавача, хем колата да е перфектна със сервизна история, хем за малко пари. Е те такава няма. Остави Вовата, нито го познавам, нито съм виждал колата му. Щом те интересува даден автомобил, отиваш, гледаш, тестваш, преценяш косурите и поправката им евентуално и ... Няма такава кола тип качаш се и караш, може би чисто новите, но там парите са мамата си ..бало.

    Не ме разбирай погрешно, нямам за цел да те обиждам или да ти давам наклон на оная работа.
    Last edited by mirchozo; 20-03-2015 at 14:08.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  14. #3749
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Не ме разбирай погрешно, нямам за цел да те обиждам или да ти давам наклон на оная работа.
    На коя работа ще й дадеш наклон????
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  15. #3750
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Bella, гаранция само в магазина, друг е въпросът дали 8-9 годишна кола струва 12 бона
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

Page 250 of 530 FirstFirst ... 150200240248249250251252260300350 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •