Page 208 of 530 FirstFirst ... 108158198206207208209210218258308 ... LastLast
Results 3,106 to 3,120 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #3106
    започва да се пристрастява keel's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Varna
    Posts
    78

    Default

    Quote Originally Posted by sasho_n2 View Post
    И темата е за съвет за покупка на 159-ка, а не на Ауди, БМВ, Шкода, Мазда или Мерцедес.
    +1 Всякакви сравнения с други марки са излишни точно в тази тема.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD `98 ex


  2. #3107
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    ...
    Най обичам хора които правят БМВ-та/има доста такива известни в Бг,повечето са ми приятели/ да кажат,мани ги тея скъсаняци,като им обявиш цена за ремонт,взимат потребителски кредит,и викат-"трай си да не разбере жената или у форума,че става страшно "
    А това точно е толкова пресилено, че въобще не знаеш за какво става въпрос. Очевидно се вижда, че въобще не си запознат.
    Точни тия с БМВ-тата са супер ненормални в това отношение.
    Естествено, че има скъсаняци навсякъде.
    Но повечето притежатели на БМВ си поддържат колата с части закупени от официалния дилър на марката.
    Да те попитам - ти колко познаваш със 159-ки, които са си закупили нещо от Ауто Италия. Ей така, за да е "оригинално".
    Ааа, да. Някой си купи емблемка или пък казанче за хидравликата, защото просто няма избор.

    И най-вече да те питам - ти колко познати имаш със 156-ца, които го правят?
    Защото аз ти гарантирам, че един да извадиш, който си е купил оригинална част за 156-цата тази година от представител на АР за България, то аз ще ти изкарам не 10 а 100 такива, които са го направили за БМВ-то си.

    Къде отиваш може би...
    Last edited by BO; 28-10-2014 at 11:43.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  3. #3108
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    А това точно е толкова пресилено, че въобще не знаеш за какво става въпрос. Очевидно се вижда, че въобще не си запознат.
    Точни тия с БМВ-тата са супер ненормални в това отношение.
    Естествено, че има скъсаняци навсякъде.
    Но повечето притежатели на БМВ си поддържат колата с части закупени от официалния дилър на марката.
    Да те попитам - ти колко познаваш със 159-ки, които са си закупили нещо от Ауто Италия. Ей така, за да е "оригинално".
    Ааа, да. Някой си купи емблемка или пък казанче за хидравликата, защото просто няма избор.

    И най-вече да те питам - ти колко познати имаш със 156-ца, които го правят?
    Защото аз ти гарантирам, че един да извадиш, който си е купил оригинална част за 156-цата тази година от представител на АР за България, то аз ще ти изкарам не 10 а 100 такива, които са го направили за БМВ-то си.

    Къде отиваш може би...
    Този път затрай моля те,ако искаш мога да те заведа на 2 места,да видиш за какво става въпрос !!!!!!!

    П.С.Време е великия ни модератор,да разчисти хубаво темата,и да поддържа реда и добрия тон в нея,ама той е сеирджия който също не обича 159,и обича да се подиграва със собствениците.Същият този мод който заключи темата за общи приказки,по не знайни причини,допуска сега тази тема да стане по-зле от нея.Сега чакам отново наказание от него,за обсъждане на модераторска работа.
    Last edited by Mury; 28-10-2014 at 11:57.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  4. #3109
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Този път затрай моля те,ако искаш мога да те заведа на 2 места,да видиш за какво става въпрос !!!!!!!

    П.С.Време е великия ни модератор,да разчисти хубаво темата,ама той е сеирджия който също не обича 159,и обича да се подиграва със собствениците.Сега чакам отново наказание от него,за обсъждане на модераторска работа.
    OK. Дай име на човек с 156-ца, който си е купил главина, дискове, носачи, термостат, тампони и т.н. от дилъра тук, аз обещавам да ти дам имената на 10 такива с БМВ-та.
    Постави моля те една такава фактура за част закупена от Ауто Италия да кажем.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  5. #3110
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    OK. Дай име на човек с 156-ца, който си е купил главина, дискове, носачи, термостат, тампони и т.н. от дилъра тук, аз обещавам да ти дам имената на 10 такива с БМВ-та.
    Постави моля те една такава фактура за част закупена от Ауто Италия да кажем.
    Дилъра в Бг,или Ауто Италия,отдавна не продава,или поне не държи на склад части за 156 !!!!!!! Както обичат да казват те,обикновените скъсаняци собственици на 156/147/166 не са им таргет !!!!!!!

    П.С.Не ми се спори с теб,ти винаги намесваш БМВ,а както е ясно вече на трезво мислещите не е удачно,поради разликата в класа,и цената на нови екземпляри.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  6. #3111
    Barbarian AttilaSL's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Weston-super-Mare UK
    Age
    45
    Posts
    312

    Default

    Карам си 156-та в UK,купувам си части само от AlfaWorkshop откъдето си пазарят повечето собственици от Alfa owner.Всичко ми идва в кутии Ricambi Originali и с гаранция.в EBay има евтини части колкото искаш но не познам собственик на Алфа да пазари от там.Само ако знаехте какво е отношението на англичаните към Алфа на повето разбири на които не им е мястото тук щеше да им увисне ченето.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 2003 г 150+

  7. #3112
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Дилъра в Бг,или Ауто Италия,отдавна не продава,или поне не държи на склад части за 156 !!!!!!! Както обичат да казват те,обикновените скъсаняци собственици на 156/147/166 не са им таргет !!!!!!!

    П.С.Не ми се спори с теб,ти винаги намесваш БМВ,а както е ясно вече на трезво мислещите не е удачно,поради разликата в класа,и цената на нови екземпляри.
    Да не си мислиш, че дилъра на БМВ държи всичко на склад.
    Ако искаш нещо да си купиш от тях, нищо не ти пречи да си го поръчаш и да си го вземеш след доставката.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  8. #3113
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Да не си мислиш, че дилъра на БМВ държи всичко на склад.
    Ако искаш нещо да си купиш от тях, нищо не ти пречи да си го поръчаш и да си го вземеш след доставката.
    Самият факт,че Камор или т.н. са продали много повече коли от АИ,говори че 1000 % държат много повече части за БМВ на склад но това е друга тема.

    П.С.Мен ме боли юююю за мнението на другите,аз си карам 59-та и съм доволен и щастлив.
    Last edited by Mury; 28-10-2014 at 13:53.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  9. #3114
    започва да се пристрастява devil_vas's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    56

    Default

    Че няма такива фанатици, като БМВ оунърите е ясно! Теглиш заем да купиш БМВ, после теглиш за да го стегнеш и накрая с гуми Нанканг - класика!
    Естествено, че не всички са такива! Естествено, че БМВ части са купуват в пъти повече, поради факта, че всяка 5-та кола по булеварда е БМВ и че Е46 е новата Голф 3 на БГ пътищата, че Е60 е на път да е последва. Та, нормално е да е пълно с авточасти, заместители, ОЕМ такива както и морги за БМВ, както и самото потребление е в пъти по-голямо. Като има търсене има предлагане

    За сравнение в Пловдив има сигурно 5-10 (максимум) 159-тки, нито една морга с 159 в нея, общо 7 коли на части в БГ и в местния дилър (Балкан Стар) няма нищо налично, освен стандартните неща (ремъци, ролки филтри, стелки). Hие, собствениците на тази марка и модел, даже не може да влезем в каквато и да е статистика
    ex: VW Golf 3 GT, Opel Astra GSI 2.0 16V, VW Golf 4 1.8T GTI, BMW E36 318is, Subaru Legacy 2.0 Turbo, BMW E46 318i 143, Honda Civic 1.6 VTI, Audi S3 1.8T, BMW E46 330Cd

    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm AT

  10. #3115
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    София
    Posts
    98

    Default

    Чета от половин час някакъв безмислен спор за и против Алфа 159 и сравнения с други марки коли, в които повечето хора само предават, а не приемат. Дайте да не спамим темата, за да не я заключат и нея. Тя в този вид и без това става безполезна. Да не стане като с общите приказки.

    Както един колега малко по-рано спомена, темата е не ДАЛИ и КЪДЕ е Алфа 159 спрямо другите, а КАКВА Алфа 159 да си купя.

    Тоест сравненията с други марки в ТАЗИ ТЕМА са неуместни - колегата ВО (нямам абсолютно нищо против него) да хвали каквото иска, но в други форуми или в нова тема - например "Алфа 159 срещу останалите автомобили".

    В такава тема предполагам пак ще стане мазало, но то поне ще е където му е мястото и може би ще е забавно.

    Поздрави на всички.
    Last edited by Peter Panov; 28-10-2014 at 14:54.

  11. #3116
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Самият факт,че Камор или т.н. са продали много повече коли от АИ,говори че 1000 % държат много повече части за БМВ на склад но това е друга тема.

    П.С.Мен ме боли юююю за мнението на другите,аз си карам 59-та и съм доволен и щастлив.
    Хихихих ... ела виж в Пловдив ... майко .. централния на Евро 07 отпред. Сичкото БМВ тука в региона, което не е купувано ново и/или не е в гаранция към МКАР си взема частите от там.
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  12. #3117
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    ...
    П.С.Мен ме боли юююю за мнението на другите,аз си карам 59-та и съм доволен и щастлив.
    Ей това е приказка и реално най-важното нещо.
    Въпрос е, че винаги някой гледа да се сравнява. А за какво трябва въобще да се сравняват само Господ знае.
    Или си търси оправдание за покупката.
    Важното е да кажеш - ей т'ва ме кефи. Взимам го. Ама не след това да започне да се оглежда и да започне да търси оправдания за покупката си, защото просто не е сигурен в нея.
    Точно това правят хората тука. Точно тези хора повдигат въпроса за сравнението и аз просто им връщам отговор, щом искат да се сравняват.

    Но не може да върнеш отговор на това нещо, което съм цитирал. Това е истината.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  13. #3118
    Запален алфист Lunov's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    176

    Default

    Момчетааааа ,моляя ви.
    Стига бее.
    Всички знаем ,че 159 ките не са най-добрите автомОбили, но за нас са
    Кажете сега ...
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...9&slink=7vtnn6
    някой да е чул/видял нещо за нея ?

  14. #3119
    кукурингин iee's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Age
    44
    Posts
    373

    Default

    Quote Originally Posted by Lunov View Post
    Момчетааааа ,моляя ви.
    Стига бее.
    Всички знаем ,че 159 ките не са най-добрите автомОбили, но за нас са
    Кажете сега ...
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...9&slink=7vtnn6
    някой да е чул/видял нещо за нея ?
    Едно мнение по темата Не съм я виждал тази кола във Варна и не знам нищо за нея...най-вероятно от автокъщата са си я регистрирали.
    Ако решиш обади се...може да мислим нещо за моята, че вземам джипката до няколко дни
    Типо 1.4i.e. ex, Punto 1,9JTD. ex
    Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm. ex Lancia Musa 1.4 16v Auto ex
    JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex; BMW X3 3.0 Auto

  15. #3120

    Default

    Quote Originally Posted by iee View Post
    Едно мнение по темата Не съм я виждал тази кола във Варна и не знам нищо за нея...най-вероятно от автокъщата са си я регистрирали.
    Ако решиш обади се...може да мислим нещо за моята, че вземам джипката до няколко дни
    Колата е регистрирана преди около 3год в Варна,това по номерата,може би е оставена на бартер или просто за продажба в автокъщата,не е Нов внос.Лесно е има номера,върви вземи я и закарай при Иво pininfarina за оглед и така.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

Page 208 of 530 FirstFirst ... 108158198206207208209210218258308 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •