Page 354 of 530 FirstFirst ... 254304344352353354355356364404454 ... LastLast
Results 5,296 to 5,310 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #5296
    Запален алфист invinceble's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Пловдив
    Posts
    115

    Default

    От известно време се оглеждам за 159 и следя темата. Но забелязвам, че се плюе по абсолютно всяка една кола за която се пита.....
    Та за да бъдем градивни, я кажете вие някоя ставаща за купуване бройка? Дизел или 1.9jts. До 10500.

    1999 Alfa Romeo 146 1.6 TS Junior -> ex
    2006 Alfa Romeo 159SW 1.9 JTD
    2007 Alfa Romeo Brera 2.4 JTD

  2. #5297

    Default

    Не става въпрос за плюене по която и да е, просто и на двете интериора е покъртителен, адски мърляв и захабен в случая на комбито, кожата напукана при седана, и при двете някой хамалин е опитал да вади навитата така, че е изпонадрал централния панел и т.н. Като за 12к поне за мен е неприемливо, най-големите дараци за по 6к изглеждат по същия начин..



  3. #5298
    Запален алфист invinceble's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Пловдив
    Posts
    115

    Default

    Не визирах твоето изказване.
    Наистина очаквам някой да предложи нещо....

    1999 Alfa Romeo 146 1.6 TS Junior -> ex
    2006 Alfa Romeo 159SW 1.9 JTD
    2007 Alfa Romeo Brera 2.4 JTD

  4. #5299
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by invinceble View Post
    Не визирах твоето изказване.
    Наистина очаквам някой да предложи нещо....

    Колега , просто в БГ се вкарват кошери .. на които им се търсят пари после .. Аз следя тази тема всеки ден, както и всичките обяви в мобиле и карс и положението не е розово . Имаше 2 ТИ-ки що годе хубави за по 12-3 к но попиха водя накъде ..

    http://www.cars.bg/c1740218 Тази е някаква нова .. но като гледам правописа в Допълнителна информация ...

    Хмм и тази е нова ..http://www.cars.bg/c1777349
    Last edited by alfa_romeo_forever; 15-08-2016 at 01:07.
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  5. #5300
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    http://www.cars.bg/c1777349

    Не мисля, че е нова.... Не е ли онази, която първо беше от Враца, а после резко и се вдигна цената? Гледам, махнат е теглича и са коригирали леко цената надолу
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #5301
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    http://www.cars.bg/c1777349

    Не мисля, че е нова.... Не е ли онази, която първо беше от Враца, а после резко и се вдигна цената? Гледам, махнат е теглича и са коригирали леко цената надолу
    хубавка е
    155ex 159ex 530new

  7. #5302
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Спор няма! Само още 2 бона надолу и ще стигнем първоначалната цена, на която беше обявена като стъпи в БГ
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  8. #5303
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Спор няма! Само още 2 бона надолу и ще стигнем първоначалната цена, на която беше обявена като стъпи в БГ


    е тогава ще и се намерят бая забележки
    155ex 159ex 530new

  9. #5304

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    http://www.cars.bg/c1777349

    Не мисля, че е нова.... Не е ли онази, която първо беше от Враца, а после резко и се вдигна цената? Гледам, махнат е теглича и са коригирали леко цената надолу
    И капаците на огледалата липсват. Ама може и да не е тя



  10. #5305

    Default

    Здравейте на всички привърженици.
    Търся да си купя първи автомобил тъй като те първа ставам шофьор и съм се спрял на точно тези алфи, но така като гледам в момента коментарите по колите който са обявени за продан хич не са добри. Също така никъде не мога да намеря информация за това как е 159 в поддръжката и какви проблеми прави като цяло.
    До когото и да се допитам все чувам "Ти нормален ли си алфа не си взимай", но това не е 156, до колкото знам 156 имаха проблеми но 159 е съвсем друго.
    На кратко, 159 как е в сервиза и струва ли си колата?

  11. #5306
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    И капаците на огледалата липсват. Ама може и да не е тя
    Мооже. Не бях забелязал огледалата

    Значи във Враца много ги вкарват Това ще да е мястото, за който си търси TI-ка
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  12. #5307
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Quote Originally Posted by BOBI BooM View Post
    Здравейте на всички привърженици.
    Търся да си купя първи автомобил тъй като те първа ставам шофьор и съм се спрял на точно тези алфи, но така като гледам в момента коментарите по колите който са обявени за продан хич не са добри. Също така никъде не мога да намеря информация за това как е 159 в поддръжката и какви проблеми прави като цяло.
    До когото и да се допитам все чувам "Ти нормален ли си алфа не си взимай", но това не е 156, до колкото знам 156 имаха проблеми но 159 е съвсем друго.
    На кратко, 159 как е в сервиза и струва ли си колата?

    Като цяло колата е добра, в сервиза разходите са според екземпляра на който ще попаднеш. Ако случиш на читава ще минеш с обслужване, около 500-600лв за масла филтри, ремъци и ролки. Съединителя е скъп (около 6-800лв), маховика е много скъп (над 1000лв), носачите са около 400 долните, около 150 горните. Също трябва да си предвидиш и някой лев за премахване на детските болежки, затапване и премахване на егр, дпф и вихрови клапи евентуално и софтуерна намеса (500-800лв). Та така колега, предвиди си едни 2000лв да си имаш за да стане всичко както си трябва.
    Както ще потвърдят колегите, 159 е по-добра кола от 156, по-комфортно вози, по-добро пътно поведение, по-добре обезшумена, по-добра визия, но за сметка на това е по-тежка, разхода е 1.5л+, 2пъти по-скъпа подръжка.
    Успех с търсенето.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  13. #5308

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Като цяло колата е добра, в сервиза разходите са според екземпляра на който ще попаднеш. Ако случиш на читава ще минеш с обслужване, около 500-600лв за масла филтри, ремъци и ролки. Съединителя е скъп (около 6-800лв), маховика е много скъп (над 1000лв), носачите са около 400 долните, около 150 горните. Също трябва да си предвидиш и някой лев за премахване на детските болежки, затапване и премахване на егр, дпф и вихрови клапи евентуално и софтуерна намеса (500-800лв). Та така колега, предвиди си едни 2000лв да си имаш за да стане всичко както си трябва.
    Както ще потвърдят колегите, 159 е по-добра кола от 156, по-комфортно вози, по-добро пътно поведение, по-добре обезшумена, по-добра визия, но за сметка на това е по-тежка, разхода е 1.5л+, 2пъти по-скъпа подръжка.
    Успех с търсенето.
    Благодаря ти за конкретния и точен отговор. Насочил съм се към автоматиците поне от там ги няма част от разходите, но така като гледам бюджета няма да ми позволи поне за начало да я стегна колата. Надявам се до октомври месец да излезе добра обява да си я взема, уникално красива кола!

  14. #5309

    Default

    Quote Originally Posted by BOBI BooM View Post
    Благодаря ти за конкретния и точен отговор. Насочил съм се към автоматиците поне от там ги няма част от разходите, но така като гледам бюджета няма да ми позволи поне за начало да я стегна колата. Надявам се до октомври месец да излезе добра обява да си я взема, уникално красива кола!
    Там си има други разходи, задължително тест драйв по по маршрут, който позволява изреждане на всички предавки.



  15. #5310

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Там си има други разходи, задължително тест драйв по по маршрут, който позволява изреждане на всички предавки.
    До колкото знам при автоматика е смяна на маслото му като цяло. А за какво да гледам при изреждането на предавките?

Page 354 of 530 FirstFirst ... 254304344352353354355356364404454 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •