Page 355 of 530 FirstFirst ... 255305345353354355356357365405455 ... LastLast
Results 5,311 to 5,325 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #5311

    Default

    Ами наблюденията по мненията на колегите е присецване при смяна на предавките, или направо смяна с удар. Хубаво е да се провери от студено палене, за да се види дали има промяна в работата като се покара колата и загрее маслото на кутията. В сервиза, в който ходя са ми казвали, че си е сравнително кекава и не е рядко виждано "мозъка" ѝ да даде фира. Изтеглиш ли късата клечка излиза колкото съединител с маховик при 2.4, нещо такова,. Като добавиш и по-високия разход.. сам прецени



  2. #5312

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Ами наблюденията по мненията на колегите е присецване при смяна на предавките, или направо смяна с удар. Хубаво е да се провери от студено палене, за да се види дали има промяна в работата като се покара колата и загрее маслото на кутията. В сервиза, в който ходя са ми казвали, че си е сравнително кекава и не е рядко виждано "мозъка" ѝ да даде фира. Изтеглиш ли късата клечка излиза колкото съединител с маховик при 2.4, нещо такова,. Като добавиш и по-високия разход.. сам прецени
    Благодаря ти за съвета, ще наблюдавам за тези проблеми. Нека да имам късмет да се падна на качествена кола!

  3. #5313
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Мооже. Не бях забелязал огледалата

    Значи във Враца много ги вкарват Това ще да е мястото, за който си търси TI-ка


    Това да не е тази дето беше с проблем и беше оправена .? Или май се бъркам
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  4. #5314

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_romeo_forever View Post
    Колега , просто в БГ се вкарват кошери .. на които им се търсят пари после .. Аз следя тази тема всеки ден, както и всичките обяви в мобиле и карс и положението не е розово . Имаше 2 ТИ-ки що годе хубави за по 12-3 к но попиха водя накъде ..

    http://www.cars.bg/c1740218 Тази е някаква нова .. но като гледам правописа в Допълнителна информация ...

    Хмм и тази е нова ..http://www.cars.bg/c1777349
    За 12к оная от Овча купел ще стане цвете. че и ще остане
    Тия от Враца са австрийки или швейцарки, т.е. с ръжда отдолу

  5. #5315
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Уха 12к, ела да ти дам мойта за 10, бонус чисто нови зимни мишлен алпин и още други глезотии
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  6. #5316
    Запален алфист invinceble's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Пловдив
    Posts
    115

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Уха 12к, ела да ти дам мойта за 10, бонус чисто нови зимни мишлен алпин и още други глезотии
    Дай да видим

    1999 Alfa Romeo 146 1.6 TS Junior -> ex
    2006 Alfa Romeo 159SW 1.9 JTD
    2007 Alfa Romeo Brera 2.4 JTD

  7. #5317
    Запален алфист vesko_iotov's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Враца
    Posts
    130

    Default

    Колата не е тази с повишената цена с 4 бона ,съвсем друга е
    159 1.9 jtd TI
    156 1.8 ts 99g ex

  8. #5318

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_romeo_forever View Post
    Това да не е тази дето беше с проблем и беше оправена .? Или май се бъркам
    Мне, онази беше с нави, разкъсано табло, разкъсана седалка, без автопилот и т.н.



  9. #5319
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Мне, онази беше с нави, разкъсано табло, разкъсана седалка, без автопилот и т.н.

    Mм .. значи се бъркам нещо .. гледам ги тука в БГ .. нищо не ми хваща окото и не ми покрива изискванията .. а в Чъжбина са ми многоо над бюджета дано изскочи нещо скоро ..
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  10. #5320

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_romeo_forever View Post
    Mм .. значи се бъркам нещо .. гледам ги тука в БГ .. нищо не ми хваща окото и не ми покрива изискванията .. а в Чъжбина са ми многоо над бюджета дано изскочи нещо скоро ..
    Чудно ми е защо извън БГ са толкова скъпи а тук толкова по евтини...
    Това някой може ли да го разясни?

  11. #5321
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by BOBI BooM View Post
    Чудно ми е защо извън БГ са толкова скъпи а тук толкова по евтини...
    Това някой може ли да го разясни?
    Защото тук се вкарват кенефи от най-долнопробните морги, които даже не се обявяват в интернет.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  12. #5322

    Default

    Привет колеги някои има ли инфо за тази ?

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...4&slink=f43tnr

    не я видях в темата до сега

  13. #5323
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Quote Originally Posted by invinceble View Post
    Дай да видим
    Аз на шега го казах, макар че за тия пари бих се замислил доста сериозно, особено след офертата ми за работа извън пределите на родината отпреди 3дни.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  14. #5324
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Защото тук се вкарват кенефи от най-долнопробните морги, които даже не се обявяват в интернет.
    Вярно е до някъде, но изпадат хубави екземпляри все още. Просто когато някой отиде и купи 10,20 автомобила в пакет от Италия, цената им е съвсем друга от колкото да отидеш и да купиш само 1 автомобил.
    Трябва доста търпение и търсене за да изпадне нещо хубаво, аз търсех 4 месеца Алфа и накрая не издържах и взех баварче с намерението, че като ми омръзне пак ще мога да го продам и да имам същите пари да си купя Алфа.
    Тази от Враца наистина изглежда добре на снимки, но съм много предубеден за джамбазите от този регион.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  15. #5325

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    Вярно е до някъде, но изпадат хубави екземпляри все още. Просто когато някой отиде и купи 10,20 автомобила в пакет от Италия, цената им е съвсем друга от колкото да отидеш и да купиш само 1 автомобил.
    Трябва доста търпение и търсене за да изпадне нещо хубаво, аз търсех 4 месеца Алфа и накрая не издържах и взех баварче с намерението, че като ми омръзне пак ще мога да го продам и да имам същите пари да си купя Алфа.
    Тази от Враца наистина изглежда добре на снимки, но съм много предубеден за джамбазите от този регион.
    Точно описано, важи за Италия. За другаде не знам. Сега са отпуска всички до 28.08

Page 355 of 530 FirstFirst ... 255305345353354355356357365405455 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •