Page 4 of 530 FirstFirst ... 234561454104504 ... LastLast
Results 46 to 60 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #46
    True Petrolhead
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    145

    Default

    Колега вече можеш да се върнеш в Балкан Стар и да си вземеш не мицубиши, а Алфа или Фиат.

    Фиат, Алфа Ромео и Балкан Стар се сродиха.

    И темата от форума.
    Last edited by Денис; 07-06-2012 at 23:04.

  2. #47

    Default

    Quote Originally Posted by Денис View Post
    Колега вече можеш да се върнеш в Балкан Стар и да си вземеш не мицубиши, а Алфа или Фиат.

    Фиат, Алфа Ромео и Балкан Стар се сродиха.

    И темата от форума.
    Сега го научавам това нещо. Имаше една стара статия някъде преди време, в която се загатваше такова нещо, но това сега е официално и със сигурност е добра новина. Сигурен съм, че скоро Балкан Стар ще вземат представителството изцяло. Те, разбира се имат трески за дялане също, но нивото и съвършено различно. Не бива да забравяме, че именно БС отвориха българският пазар по сериозен начин за Крайслер, Додж и Джип. Успех. А аз още другата седмица отивам да огледам ситуацията в Пловдив.

  3. #48
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by dino355 View Post
    Сега го научавам това нещо. Имаше една стара статия някъде преди време, в която се загатваше такова нещо, но това сега е официално и със сигурност е добра новина. Сигурен съм, че скоро Балкан Стар ще вземат представителството изцяло. Те, разбира се имат трески за дялане също, но нивото и съвършено различно. Не бива да забравяме, че именно БС отвориха българският пазар по сериозен начин за Крайслер, Додж и Джип. Успех. А аз още другата седмица отивам да огледам ситуацията в Пловдив.
    Ти хубаво ще гледаш,ама те 100% нямат 159-ки

    П.С.По другата тема за дилърите в Аутоиталия,аз отдавна съм разбрал от приятели,че трябва да се държиш с тях като гъз,нагло и арогантно със скандали.Я питай Иво/DJ Raceman/,като го видят там и застават мирно,с още много хора е така............
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  4. #49

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Ти хубаво ще гледаш,ама те 100% нямат 159-ки

    П.С.По другата тема за дилърите в Аутоиталия,аз отдавна съм разбрал от приятели,че трябва да се държиш с тях като гъз,нагло и арогантно със скандали.Я питай Иво/DJ Raceman/,като го видят там и застават мирно,с още много хора е така............
    Е, аз мисля, че темата със закупуването на нова 159, вече я приключих. Пуснал съм връзки из Европа да ми търсят употребявана в добро състояние, но ако не стане, ще изоставя темата до появяването на Giulia... Да се надяваме, че това ще се случи до година-две. В Пловдив само ще видя оформлението на представителството, персонала, отношението и ще се опитам да се докопам до сервиза, за да огледам и него. Ще отида с на жена ми Фиатчето и някак си ще се добера да огледам ситуацията под претекст, че нещо по него искам да погледнат. То е чисто ново де, ама ще измисля нещо...

  5. #50

    Default

    Quote Originally Posted by dino355 View Post
    Е, аз мисля, че темата със закупуването на нова 159, вече я приключих. Пуснал съм връзки из Европа да ми търсят употребявана в добро състояние, но ако не стане, ще изоставя темата до появяването на Giulia... Да се надяваме, че това ще се случи до година-две. В Пловдив само ще видя оформлението на представителството, персонала, отношението и ще се опитам да се докопам до сервиза, за да огледам и него. Ще отида с на жена ми Фиатчето и някак си ще се добера да огледам ситуацията под претекст, че нещо по него искам да погледнат. То е чисто ново де, ама ще измисля нещо...
    каква е целта на занятието, при положение, че 100% няма да имат коли?


    иначе мъри е прав, преди 3-4 седмици имах взимане даване с тях и се правиха на оборотни, като се развихак по телефона и отидох лице в лице гледай как се кротнаха и направиха каквото им се каза без да се церемонят, че и безплатно

  6. #51
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by dino355 View Post
    Е, аз мисля, че темата със закупуването на нова 159, вече я приключих. Пуснал съм връзки из Европа да ми търсят употребявана в добро състояние, но ако не стане, ще изоставя темата до появяването на Giulia... Да се надяваме, че това ще се случи до година-две. В Пловдив само ще видя оформлението на представителството, персонала, отношението и ще се опитам да се докопам до сервиза, за да огледам и него. Ще отида с на жена ми Фиатчето и някак си ще се добера да огледам ситуацията под претекст, че нещо по него искам да погледнат. То е чисто ново де, ама ще измисля нещо...
    Ами пожелавам ти успех в търсенето на 159 из Европа,за Аутоиталия вече ти казах как трябва да се отнасяш с тях,за Балканстар ти трябва си знаеш,макар че и за тях не съм чувал хубави работи........

    П.С.Като си купиш 159 да не се юрнеш в техния сервиз щото бил официален,има много други сервизи за италианки на в пъти по-високо ниво от АИ
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  7. #52

    Default

    Quote Originally Posted by Dodo 155 View Post
    Всички сервизи за италианки са по-добри от АИ ... то това никога не е било сервиз ...
    В Европа има много хубави коли, но за тези пари, които се продават тук - няма! В БГ идват такива, които са рязали дървета или преминали 250-300 000 км, когато стане въпрос за евтини и хубави коли - те двете неща се самоизключват
    В момента 159 JTDm 136к.с. и 1.8 TB, моделна година 2011, може да се поръчат нови в Италия и Германия, като цената в най-евтин вариант идва около 58 хиляди лева, сещате се - без ДДС. Ех, ако ги имах... Въобще нямаше да му мисля.

  8. #53
    Пристрастен до живот Valio606's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    177

    Default

    Хах малко съм потресен от този дълъг коментар - аз преди 3 седмици бях в ауто италия да преглеждат една 159ка, която взимам сега и в същото време гледах едно мито за приятелката ми. Появи се един образ, който ме изскефи много направо звездите ми свали, бях заедно с баща ми, който точно ми беше разправял за не доброто отношение на служителите но и той беше втрещен. В момента, в който питах моога ли да видя митото оня ми вика е кво ше гледаме тая кола трябва само да се кара и така отидохме и се возихме 40 мин. Направо ви казвам съм паднал от смях тоя пич как говореше и се бъзикаше и честно ако ги имах парите тоя така ме предразположи, че веднага щях да го купя тва мито-отделно, че беше уникално. Ная-якото беше, че като се връщахме тамън бяха разтоварили жулиети като една беше QV. Само, като я видях веднага тичам към нея да я видя и тоя се кефи и вика сега е в транспортен режим и не въврви ела другата седмица и щи я пробваме аз направо подпикнах от кеф. Даде ми визитка всичко както си трябва идеален търговец беше, като има нещо важно - преди това си говорихме за 159ката и аз му казах, че не мога да отделя повече от 17000 - 18000 лв. за кола в момента, но той наистина после държеше да дойда и да пробвам жулиетата нищо, че струва 50 и кусур. Така че и там има и читави хора. За този външен паркинг точно там бях спрели жулиетите и после щяха да карат в подземния той е точно под сервиза - там държът новите коли. Ако някой се интересува мога да кажа как се казва и човека само сега не мога да намеря визитката къде съм я сложил.
    Алфа ромео 75 2.0
    Алфа ромео 147 facelift 1.6 T.S.
    Алфа ромео 159 2.4 JTDm

  9. #54
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Valio606 View Post
    Хах малко съм потресен от този дълъг коментар - аз преди 3 седмици бях в ауто италия да преглеждат една 159ка, която взимам сега и в същото време гледах едно мито за приятелката ми. Появи се един образ, който ме изскефи много направо звездите ми свали, бях заедно с баща ми, който точно ми беше разправял за не доброто отношение на служителите но и той беше втрещен. В момента, в който питах моога ли да видя митото оня ми вика е кво ше гледаме тая кола трябва само да се кара и така отидохме и се возихме 40 мин. Направо ви казвам съм паднал от смях тоя пич как говореше и се бъзикаше и честно ако ги имах парите тоя така ме предразположи, че веднага щях да го купя тва мито-отделно, че беше уникално. Ная-якото беше, че като се връщахме тамън бяха разтоварили жулиети като една беше QV. Само, като я видях веднага тичам към нея да я видя и тоя се кефи и вика сега е в транспортен режим и не въврви ела другата седмица и щи я пробваме аз направо подпикнах от кеф. Даде ми визитка всичко както си трябва идеален търговец беше, като има нещо важно - преди това си говорихме за 159ката и аз му казах, че не мога да отделя повече от 17000 - 18000 лв. за кола в момента, но той наистина после държеше да дойда и да пробвам жулиетата нищо, че струва 50 и кусур. Така че и там има и читави хора. За този външен паркинг точно там бях спрели жулиетите и после щяха да карат в подземния той е точно под сервиза - там държът новите коли. Ако някой се интересува мога да кажа как се казва и човека само сега не мога да намеря визитката къде съм я сложил.
    Абе теб нещо или много са те харесали в АИ или са те взели за канарче там,преди за парктроника,сега за некви коли те омайват..............
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  10. #55
    Пристрастен до живот Valio606's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    177

    Default

    Човека се казва Мартин Христов може да пише и по форума шото си говорехме, че ходи по италфестовете.
    Алфа ромео 75 2.0
    Алфа ромео 147 facelift 1.6 T.S.
    Алфа ромео 159 2.4 JTDm

  11. #56
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    436

    Default

    Съжалявам, че подобни крайно неприятни случки карат определн човек да се откаже от дадена марка и да търси друга. Факт е обаче, че докато не се научим как да се държим с един клиент и да имаме нужното уважение към това което продаваме ситуацията ще е именно такава. Не е нужно само някой да се хване на кукичката и после да си променим отношението към този човек нужно е уважение.
    Last edited by DJraceman; 11-06-2012 at 22:33.
    EX 156 1.6 TS

  12. #57

    Default

    Quote Originally Posted by DJraceman View Post
    Съжалявам, че подобни крайно неприятни случки карат определн човек да се откаже от дадена марка и да търси друга. Факт е обаче, че докато не се научим как да се държим с един клиент и да имаме нужното уважение към това което продаваме ситуацията ще е именно такава. Не е нужно само някой да се хване на кукичката и после да си променим отношението към този човек нужно е уважение.
    Единствената причина да не купя пак Алфа всъщност бяха парите. Една банда идиоти не могат да ме накарат да се откажа от удоволствието, което тези коли ми доставят. Истината е, че когато си купих колата, разполагах с 35 хил. лева, исках нова кола (питайте ме за какво, но човек се учи цял живот). Лятото на 2010г. дори Бравото на Фиат с аналогично на Мицубишито оборудване, струваше доста повече. За Алфа да не говорим. 159-ката тогава я продаваха за 55 хил. лева. Така че беше добра сделка - 32 хил. лева... Но не е добра кола... или поне не толкова, колкото една Алфа. Всички близки, познати и приятели цъкат и ме мислят за откачен дето се оплаквам непрестанно от Лансера при положение, че не е отворил никакъв проблем хайвана. А аз им викам - Ако ми предложат чисто нова Алфа 156 и Мицубиши Лансер, никога няма да взема Лансера. А за 159 изобщо няма смисъл да говорим - It`s another league!!!

  13. #58

    Default

    Quote Originally Posted by dino355
    ......
    Обръщам се - уникална черна SW с високо ниво на оборудване, чиста, лъскава. Викам му: "Тази колко струва?" "47 000" - отговаря ми.
    Интересна отстъпка от 12'000лв. за две седмици.....

    http://mobile.bg/11340709549542742


    Явно са се постарали малко от малко да ги приведат във вид

    http://mobile.bg/11340712412469361
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  14. #59
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Интересна отстъпка от 12'000лв. за две седмици.....

    http://mobile.bg/11340709549542742


    Явно са се постарали малко от малко да ги приведат във вид

    http://mobile.bg/11340712412469361
    Кики тези цени са без ДДС,затова се получават тези разминавания
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  15. #60

    Default

    Никъде не пише нищо за ДДС
    Ама пак, от 35 става 42 с ДДС - от нищото да свалят 5 бона
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

Page 4 of 530 FirstFirst ... 234561454104504 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •