Page 411 of 530 FirstFirst ... 311361401409410411412413421461511 ... LastLast
Results 6,151 to 6,165 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #6151
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    [QUOTE=stu;1531031]
    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ама ти яко не си в час......имаш виртуален проблем....кой е тоя Бобби дето иска да купи 159 на цената на 156....може да ти продаде 156 като за 159....)....ама обратното няма как да се случи....[COLOR="Silver"]

    ---------- Post added at 17:00 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

    Много добре ти разбирам проблема, но не мога да ти помогна.Няма как сега да си купиш 159-ка, която да не се обезцени във времето и после да и вземеш същите пари!Искаш сега да купиш такава за 4-5000лв, която след 4-5 години да може да продадеш за 2-2500.Лошото в това уравнение е, че в момента за 4-5000лв може да вземеш някоя "морга", като една която се обсъждаше малко по-назад в темата, и да се вкараш в як филм с неизвестен край.Като хубавите трилъри, които докрая те държат в напрежение.Лошото е, че повечето трилъри не свършват добре
    Добре докторе...щом и диагноза ми направи, даже и рецепта ми написа....ама не изъпълнима....))
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #6152

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Абе и аз това се чудя....все едно са се събрали хора от два различни форума.
    Не бъдете коне с капаци, просто сравняваме 159 с конкуренцията.

  3. #6153
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    [QUOTE=Бобби;1531036]
    Quote Originally Posted by stu View Post
    Добре докторе...щом и диагноза ми направи, даже и рецепта ми написа....ама не изъпълнима....))
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  4. #6154
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Луд ли си Дреме ми...просто си говорим

    Абе и аз това се чудя....все едно са се събрали хора от два различни форума.
    Много съм луд....25 години карам Алфа.....а некви пресноебци ми дават акъл.......
    Съпоставянето с други марки е нормално.....поне според мен...за да се види на какво дередже сме....
    С здраве.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #6155
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Не бъдете коне с капаци, просто сравняваме 159 с конкуренцията.
    Коментираш неща от които нямаш представа!Каква 159 караш, че тръгна да я сравняваш с други автомобили?
    Last edited by stu; 08-09-2017 at 20:49.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  6. #6156

    Default

    От какво имам и от какво нямам представа, не си ти човека, който може да прецени.
    Нито пък определяш кой къде може да пише, сещаш ли се?

  7. #6157
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by stu View Post
    Коментираш неща от които нямаш представа!Каква 159 караш, че тръгна да я сравняваш с други автомобили?
    А...аз може ли да коментирам, като карам червена 159-ка....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #6158

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Много съм луд....25 години карам Алфа.....а некви пресноебци ми дават акъл.......
    Съпоставянето с други марки е нормално.....поне според мен...за да се види на какво дередже сме....
    С здраве.....
    Последно мнение от един пресноебец чета коментарите, които пишеш и мисля, че е редно да кажа , че в никакъв случай не се обиждаме , казвай всичко на воля както каза сам , щом наистина имаш 25 години опит с алфи - това не е никак малко и имаш идея какво казваш. Но смятам, че за теб важни перфектно едно лафче - мнението е като задника - всеки си има едно, но културните хора не ти го навират в лицето Опитваш се да натискаш твоя съвет и се ядосваш, че не го приемат хората Това казано по абсолютно позитивен начин - гледам че страстите тук не са малко , ще се изпокарате преди събора :Д

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  9. #6159

    Default

    Не е нужно да караш 159, за да можеш да сравниш каталожните данни на двата производителя:


  10. #6160
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Grishata View Post
    Последно мнение от един пресноебец чета коментарите, които пишеш и мисля, че е редно да кажа , че в никакъв случай не се обиждаме , казвай всичко на воля както каза сам , щом наистина имаш 25 години опит с алфи - това не е никак малко и имаш идея какво казваш. Но смятам, че за теб важни перфектно едно лафче - мнението е като задника - всеки си има едно, но културните хора не ти го навират в лицето Опитваш се да натискаш твоя съвет и се ядосваш, че не го приемат хората Това казано по абсолютно позитивен начин - гледам че страстите тук не са малко , ще се изпокарате преди събора :Д

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
    ))...а бе дай още едно мнение, защо последно...казало лайното и паднало в дупката.....шегувам се....не го приемай лично!!!....
    Аз виртуално не се засягам....казал съм го хиляди пъти....свят широк, мнения и хора всякакви......не знам, защо ги взимате писанията в нета толкова на вътре....съвети не съм давал, а мнения за разлика от други....колко пъти ще ви подсказвам, да ги проследите...а не да говорите наизуст...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #6161
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Не е нужно да караш 159, за да можеш да сравниш каталожните данни на двата производителя:

    Ееее, много яки данни!Как ги намери?Кви готини картинки!Ако ги бях видял по-рано щях да си купя БМВ-то!
    Хора след така изнесените данни, трябва публично да си призная ,че съм много прецакан, и вие, другите със 159-ките също!
    Отивам да се напия от мъка
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  12. #6162
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by stu View Post
    Ееее, много яки данни!Как ги намери?Кви готини картинки!Ако ги бях видял по-рано щях да си купя БМВ-то!
    Хора след така изнесените данни, трябва публично да си призная ,че съм много прецакан, и вие, другите със 159-ките също!
    Отивам да се напия от мъка
    Наздраве....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #6163
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Наздраве....
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  14. #6164
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by stu View Post
    Всичко се оправя на маса, а Гришата ми разправя, че ще се изпокараме.....глупости....
    А бе кефи ме 159......

    ---------- Post added at 18:23 ---------- Previous post was at 18:21 ----------

    Визуално....))
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #6165

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Не бъдете коне с капаци, просто сравняваме 159 с конкуренцията.
    Пич ,аре да не ми казваш какъв да не бъда.
    Статистика си е статистика,конкуренцията си е конкуренция....аз ако съм искал баварец,ще ли си взема Алфа? Така че колкото и линка да пуснеш и въобще каквото и да направиш ,няма да накривиш на никого калпака,напротив създаваш безмислени спорове и излишен спам .
    И все пак заглавието на темата е за съвети,а не кое колко върви,харчи и ти какво бмв искаш да си купиш.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Page 411 of 530 FirstFirst ... 311361401409410411412413421461511 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •