Page 413 of 530 FirstFirst ... 313363403411412413414415423463513 ... LastLast
Results 6,181 to 6,195 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #6181
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Хората са различни и поради това е нормално да харесват различни неща.

    Ние тук, донякъде, сме се събрали, защото донякъде харесваме едни и същи неща или поне, що се касае до нещото наречено автомобил.

    Но дори и много да харесваме обекта "A", би било много глупаво да твърдим, че обектът "B" не струва.

    Винаги ще има хора, които ще са на обратното мнение. И те също няма да са в грешка, както и вие.

    Накратко - Нека си харесваме това, което харесваме но нека не плюем върху останалото.
    Last edited by ecotronic; 10-09-2017 at 16:33.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #6182

    Default

    Quote Originally Posted by stu View Post
    Никой не искам да припада по колата ми, нито съм сипел суперлативи!Но със сигурност повече хора се обръщат след нея, отколкото след конкретното БМВ!Просто съм споделял как си купих моята-без да чета и слушам "експерти" като теб!Реших, че ще е 159 и след седмица вече я имах!Сега си направих труда и влязох във форума но БМВ, по-специално 330.Имаше толкова много теми за какви ли не -светещи индикации, основни ремонти, горене на масло като за световно и каквито други проблеми се сетиш!Цените на части и ремонти по-евтини ли са им?Ти нямаш 159, но със кеф пишеш неща, които си чул отнякъде, и до едно негативни!
    Хората се обръщат и след определен тип жени, ама съм сигурен, че няма да се ожениш за такава. Във форума на БМВ не съм влизал никога, не представляват интерес за сега. Не бях влиза и във форума а Алфа когато си купих първата, влязох след доста години за първи път. И сега ми кажи как разбра че нямам 159 или не съм имал?
    И за какво постоянно наистина се сравнявате с БМВ, комплекси ли какво?
    А и всичко на което се качиш след 156, да 156, не е грешка, ще ти се стори като самолет.
    Last edited by lordliness; 10-09-2017 at 16:45.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #6183
    Болен алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    К
    Posts
    1,274

    Default

    Аз за 159-ката няма да се женя, ще и се кефя докато е в мен, след това отива при следващия-както е и с тези жени, които визирашНикъде не съм виждал да споменаваш, че имаш, или си имал 159?!Ако имаш или си имал, сподели каква е и какви проблеми си имал?Бмв го споменах, тъй като някой посочи колко по-добър е конкретен модел.
    Last edited by stu; 10-09-2017 at 17:06.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDmQ 200 к.с.

  4. #6184

    Default

    Абе вие сте ненормални,повече от половината бе....колегииии....какво друсате, какво пиете???
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  5. #6185
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Абе вие сте ненормални,повече от половината бе....колегииии....какво друсате, какво пиете???
    "Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш"

    Волтер.

    ................................

    Ние, българите, очевидно притежаваме "способността" много болезнено да приемамe чуждата гледна точка.

    Силно се надявам, че това се дължи на нещо от това, което споменаваш.

    Иначе би било страшно.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #6186

    Default

    Quote Originally Posted by stu View Post
    Аз за 159-ката няма да се женя, ще и се кефя докато е в мен, след това отива при следващия-както е и с тези жени, които визирашНикъде не съм виждал да споменаваш, че имаш, или си имал 159?!Ако имаш или си имал, сподели каква е и какви проблеми си имал?Бмв го споменах, тъй като някой посочи колко по-добър е конкретен модел.
    Никой не се хвали с лесни жени.
    А пък и не знам какви са тези хора без собствена преценка и постоянно търсят съвети, които разбира се са на двата полюса. Имам един приятел, който в стремежа си да не се набута и прецака постоянно пита и търси съвети и накрая винаги е вътре.
    Колкото до БМВ карал съм доста модели, единственото което не ми харесва е задното предаване.
    За алфата- след 166 няма модел, който бих си купил с удоволствие, не ми харесва нито един. може би ГТ, но е вече доста стар.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #6187

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    "Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш"

    Волтер.

    ................................

    Ние, българите, очевидно притежаваме "способността" много болезнено да приемамe чуждата гледна точка.

    Силно се надявам, че това се дължи на нещо от това, което споменаваш.

    Иначе би било страшно.
    Силно се надявам да е от нещо, а да не е вродено ...но като чета коментарите...да ти кажа,май има чужда намеса на места.
    Ние българите,никога не приемаме чуждата гледна точка , а ако евентуално някой даде знак на съгласие,то това е чистокръвно лицемерие.
    Мен едноме е яд...защото свестни хора се правят на интересни и малоумни зорлем...100% ме разбираш какво искам да кажа...
    Как да обясня на някой ,кое е проблемно по колата ми,като аз не съм имал такъв проблем ? Да си четат статистиката,ако имат вяра в нея,да не купуват.
    Един му виновни собствениците,чене казват кое е проблемно...ми като не са имали проблем какво да напишат....друг бмв-та харесва и предпочита...ми да заминава...трети го е яд,че другите са доволни, а той не и сега става война....четвърти чул/недочул повтаря приказките на пети...абеее...
    Затова така реагирам.....а по принцип уважавам мнооого хора от форума.
    Лично аз никъде не твърдя,че е най-добрия автомобил,без проблемен или нещо подобно.....да той е добър за мен и това е....никъде не плюя по друга марка....
    ....та така общо взето...предния ми пост се отнася за една особена група хора..но не и за момчетата ,които ценя..наздраве на вторите...пък що не и на първите,всеки се излага рано или късно,въпроса е да не е перманентно
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  8. #6188
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Абе нормално е да има теми в които, човек да си почеше езика/пръстите.

    Ама що трябва за тази цел да служи тема, озаглавена, като тази?

    Нали ще влезе в нея някой "кандидат алфист" за да се ориентира и първото, което ще му мине през главата, ще е:

    "Бах ти и алфистите, бах ти и алфите"!



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #6189

    Default

    И баварците се развалят, и алфите, и аудитата... Няма вечни коли. Може би само бензиновите баварци седма серия от 90-те или мерцедес 124 , ама и там митологията е доста пресилена. Често пъти говорим за скрити милионници
    Колкото и да е здрава, като дойде момент да й сменя нещо на колата, тогава се искат кинти.
    Който си е фен на дадена марка и модел, той си я харесва, въпреки минусите. Пък че не е най-най-най реално, то си е ясно.

  10. #6190

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Абе нормално е да има теми в които, човек да си почеше езика/пръстите.

    Ама що трябва за тази цел да служи тема, озаглавена, като тази?

    Нали ще влезе в нея някой "кандидат алфист" за да се ориентира и първото, което ще му мине през главата, ще е:

    "Бах ти и алфистите, бах ти и алфите"!

    Така е за съжаление. Аз като пресен собсвеник на модела,не си позволявам да давам каквито и да било определения и заключения,дали нещо е вечно или бързо дава фира.....просто чакам да видя дали ще спукам главата или ще ми приключи кутията,но погледни за какво става дума....пишат хора ,които само са чели,питали,чували или виждали на картинка 159. Аман от енциклопедисти.

    Предлагам последните 50 страници да се махнат..или да се пусне тема "Съвети как да си купиш всичко друго освен 159"...най-скапаната Алфа.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  11. #6191
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Няма как да си истински автомобилен фен, ако определяш колко лоша е дадена марка или модел по собствениците им. Автомобилен фен е равно с Алфист.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  12. #6192

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    Няма как да си истински автомобилен фен, ако определяш колко лоша е дадена марка или модел по собствениците им. Автомобилен фен е равно с Алфист.
    Е тва е най-жалното..."Алфисти" плюят Алфа..."Алфисти" които не са имали или нямат въпросния модел. Сега някой ще ми каже,че не гледам реално на нещата. Е как да не гледам.....като колата ми е пред вратата...бил чел,казали му,бил дочул,брат му говорил с един.....абее..
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  13. #6193
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Е тва е най-жалното..."Алфисти" плюят Алфа..."Алфисти" които не са имали или нямат въпросния модел. Сега някой ще ми каже,че не гледам реално на нещата. Е как да не гледам.....като колата ми е пред вратата...бил чел,казали му,бил дочул,брат му говорил с един.....абее..
    Цитирай кой Алфист плюе Алфа
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  14. #6194

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    Цитирай кой Алфист плюе Алфа
    Човече,не ми се занимава да чета наново,да ровя,копирам и изваждам информация..прегледай 4-5 страници назад.. просто виж отношението, то е достатъчно.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  15. #6195

    Default

    Колеги някой да ги е гледал?
    https://www.mobile.bg/11504855264667529
    https://www.mobile.bg/11502968010213197

    Alfa Romeo 146 1.6 TS '98 - EX ; Alfa Romeo 156 1.9 JTD '00 ; Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16v '03 - ex ; Alfa Romeo 166 2.4 20v '04 Alfa Romeo 159 SW 2.4 20v '07

Page 413 of 530 FirstFirst ... 313363403411412413414415423463513 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •