Page 433 of 530 FirstFirst ... 333383423431432433434435443483 ... LastLast
Results 6,481 to 6,495 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #6481
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa tuner View Post
    Колега ако се колебаеш между 2.2 и 3.2 JTS избери 2.4JTDm
    освен че харчи по малко , нищо друго

    човека пита дали да си купи домат или краставица , ти ми предлагаш зеле ..
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  2. #6482
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    momchilgrad
    Posts
    28

    Default

    https://www.cars.bg/offer/c2651714
    Колеги някой да я е гледал.Ако да - да сподели ако може

  3. #6483
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Chernoto zlo View Post
    https://www.cars.bg/offer/c2651714
    Колеги някой да я е гледал.Ако да - да сподели ако може
    Според мен 8 500 за 12 годишна кола от тоя клас са много...преди един месеца имаше същата, но беше Q4...2008g. ..фейс.....препоръчах е тука, ама вече не е на пазара.....имай търпение по млада да си вземеш със същите параметри...на тия коли, цените падат всеки месец....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #6484

    Default

    Тази ми се струва добра, НО:

    -мисля че се продава поне от 2 години

    -предните гуми ми се струва че допълнително нарязвани и си личи текстила в дълбочината на протектора.

    -за тези пари и екстрите които има цената е доста добра, Но едва ли това са действителните й километри.Това може да се провери във фирмен сервиз де.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  5. #6485

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Тази ми се струва добра, НО:

    -мисля че се продава поне от 2 години

    -предните гуми ми се струва че допълнително нарязвани и си личи текстила в дълбочината на протектора.

    -за тези пари и екстрите които има цената е доста добра, Но едва ли това са действителните й километри.Това може да се провери във фирмен сервиз де.
    Мислех да напиша и аз че я видях миналата година , но не бях сигурен дали не бъркам... явно не :д

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  6. #6486

    Default

    А бре то фрапантното е че и миналата година и личеше това изрязване на каналите на гумата с цел да се имитира дълбочина на протектора.То направо си личи текстила на гумата.

    От друга страна пишат че може да се провери в "Сервиз по избор на клиента" ...

    Офертата е прилична, а ако всичко по колата е ОК си заслужава, още повече че според мен може да се иска определена отстъпка от цената.

    Другият вариант е "Да чака" стига да има време.

    На някои хора не им се чака, а им се кара ...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  7. #6487

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Според мен 8 500 за 12 годишна кола от тоя клас са много...преди един месеца имаше същата, но беше Q4...2008g. ..фейс.....препоръчах е тука, ама вече не е на пазара.....имай търпение по млада да си вземеш със същите параметри...на тия коли, цените падат всеки месец....
    Не знам какво си и гледал на "препоръчаната", но беше смазана от каране, шофьорската седалка беше боядисвана с нещо като вакса за обувки, един ключ, беше тръгнала и ръжда отдолу на някои места... Ясно е, че всичко опира до индивидуални предпочитания, но да обясняваш как за 5к се намират в перфектно състояние е малко далеч от реалността.

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Тази ми се струва добра, НО:

    -мисля че се продава поне от 2 години

    -предните гуми ми се струва че допълнително нарязвани и си личи текстила в дълбочината на протектора.

    -за тези пари и екстрите които има цената е доста добра, Но едва ли това са действителните й километри.Това може да се провери във фирмен сервиз де.
    От няколко дни е, не от две години, бъркаш с някоя друга.



  8. #6488
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Не знам какво си и гледал на "препоръчаната", но беше смазана от каране, шофьорската седалка беше боядисвана с нещо като вакса за обувки, един ключ, беше тръгнала и ръжда отдолу на някои места... Ясно е, че всичко опира до индивидуални предпочитания, но да обясняваш как за 5к се намират в перфектно състояние е малко далеч от реалността.


    От няколко дни е, не от две години, бъркаш с някоя друга.
    За коя кола говориш....?...аз говоря за един червен спорт вагон, който беше в една автокъща на бул. Н. Петков намираща се м/у ул. Любляна бул. цар Борис-3 , май се казваше Ивас.....но се продаде бързо...
    А относно за 5 бона....ами купих си....2008 1.9....на 143500 км....според Румбата, който и прави обслужване реални.....докарах си я от Рим, и то миналата година края на септември.....имам само една снимка....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails received_118368552182920.jpg  
    Last edited by Бобби; 06-06-2018 at 17:34.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #6489
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    За коя кола говориш....?...аз говоря за един червен спорт вагон, който беше в една автокъща на бул. Н. Петков намираща се м/у ул. Любляна бул. цар Борис-3 , май се казваше Ивас.....но се продаде бързо...
    А относно за 5 бона....ами купих си....2008 1.9....на 143500 км....според Румбата, който и прави обслужване реални.....докарах си я от Рим, и то миналата година края на септември.....имам само една снимка....
    Гаден софийски циция !!!
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  10. #6490
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by DiStefano View Post
    Гаден софийски циция !!!
    ))Е...не бе ,даже жълтите стотинки ги събирам, отивам в Каулфланд изсипвам ги в една машинка и ми дава бон за пазаруване.... исках да е здрава и на нормална цена, виждаш сега кво става у Европа, тия дизеляци ги чистят с метлата, та май съм и на загуба .....четири месеца обиколих половин България.....и накрая се сетих, че племеницата учи в Италия......просто късмет, да разчиташ на едно 19- годишно момиче.....е вярно, че макарона от който е взех и преподаваше, ама пак късмет...)...
    Затуй редовно я поливам....Наздраве Стефо...
    Last edited by Бобби; 06-06-2018 at 19:46.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #6491
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ))Е...не бе ,даже жълтите стотинки ги събирам, отивам в Каулфланд изсипвам ги в една машинка и ми дава бон за пазаруване.... исках да е здрава и на нормална цена, виждаш сега кво става у Европа, тия дизеляци ги чистят с метлата, та май съм и на загуба .....четири месеца обиколих половин България.....и накрая се сетих, че племеницата учи в Италия......просто късмет, да разчиташ на едно 19- годишно момиче.....е вярно, че макарона от който е взех и преподаваше, ама пак късмет...)...
    Затуй редовно я поливам....Наздраве Стефо...
    Евала Старши ! ... и Наздраве !

    Земи я снимай тая гарга да и се порадваме и ние бре !
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  12. #6492

    Red face

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    За коя кола говориш....?...аз говоря за един червен спорт вагон, който беше в една автокъща на бул. Н. Петков намираща се м/у ул. Любляна бул. цар Борис-3 , май се казваше Ивас.....но се продаде бързо...
    А относно за 5 бона....ами купих си....2008 1.9....на 143500 км....според Румбата, който и прави обслужване реални.....докарах си я от Рим, и то миналата година края на септември.....имам само една снимка....
    Същата. Нямам интерес към комбита, но предвид че бях на гости в РК и критичните ти мнения към обявите на колегите, предположих че е някакъв топ уникат, щом си я одобрил на 60% над "реалната" ѝ цена, и реших да се отбия да погледна за какво става въпрос, нооо...



  13. #6493
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by DiStefano View Post
    Евала Старши ! ... и Наздраве !

    Земи я снимай тая гарга да и се порадваме и ние бре !
    Ти на такива си се радвал повече от мен...трябва да ти я дам да покараш, да видиш как е....вземете да организирате една хусварна у Пазарджик, че се разсъхнах...)
    За сега съм доволен от гаргата.....не ми е създавала ядове, вече осем месеца я карам всеки ден....то аз като се замисля, не съм имал Алфа дет да ми създава ядове, от нормално приетите, като им дойде времето...
    Наздраве.....

    ---------- Post added at 17:23 ---------- Previous post was at 17:12 ----------

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Същата. Нямам интерес към комбита, но предвид че бях на гости в РК и критичните ти мнения към обявите на колегите, предположих че е някакъв топ уникат, щом си я одобрил на 60% над "реалната" ѝ цена, и реших да се отбия да погледна за какво става въпрос, нооо...
    Тази кола е бях видял само визуално...и ми допадна на пръв поглед, нито съм е тествал, нито залягал под нея, камо ли да си търкам задника у седалката та да си изцапам гащите с вакса ), защото нямах намерение да купувам.....само препоръчах.....даже казах, че ако цената е минус хиляда лева е тамън.....но все пак за една седмица се продаде....например вчера в Боми Ауто ми спря погледа едно ГТ.....автокъщите по Околовръстното са ми клиенти....карам им храна и от време на време обръщам внимание на някоя бангия....визуално, докато се бъзикам със собствениците....сорри, че съм те подвел....ама да кажеш, че беше леш е пресилено...от Швейцария беше....нормално е да има ръжда по моста от долу, дет се жулят всички 159-.ки...но беше с фул екстри, на което вие младите много държите, за разлика от мен....
    Last edited by Бобби; 06-06-2018 at 21:27.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #6494

    Default

    Чак за седмица не се е продала, защото поне седмица след като беше писал минах от там, после колко е стояла не знам. А за ГТ-то съм съгласен, на 147 тази модификация се казва Murphy&Nye и е доста рядка, само че не знам дали е имало такива GT-та. Ако е оригинално си е попадение.



  15. #6495
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Чак за седмица не се е продала, защото поне седмица след като беше писал минах от там, после колко е стояла не знам. А за ГТ-то съм съгласен, на 147 тази модификация се казва Murphy&Nye и е доста рядка, само че не знам дали е имало такива GT-та. Ако е оригинално си е попадение.
    Ае сега 7 или 10 дена подробности.....иначе ГТ се води Black Line.....съдейки по лайсните на бронята
    Last edited by Бобби; 06-06-2018 at 21:56.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 433 of 530 FirstFirst ... 333383423431432433434435443483 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •