Page 466 of 530 FirstFirst ... 366416456464465466467468476516 ... LastLast
Results 6,976 to 6,990 of 7937

Thread: Съвет относно покупка на 159

  1. #6976
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Stara Zagora
    Posts
    81

    Default

    Quote Originally Posted by Scrapera View Post
    Никога не можеш да притежаваш всички, защото са толкова много, а някой от тях, като например Homelink са толкова рядко срещани, че просто не можеш да ги купиш от моргата и да ги имплантираш на твоята.
    Малко офф..ама сега като каза за homelink-а се почуствах толкова горд, че си имам и аз така се перя пред приятели с BMW-та, викам къде отиваш ти виж какво става тука...и моторизирана гаражна врата си имам...и тъкмо с 300 зора успях да сприятеля дистанционното на вратата с Homelink-а и после централата не го приема..та така с тая иначе прекраста екстра.

  2. #6977
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Хайде да не бъркаме темите, за разход, надежден автомобил, евтин, скъп и т.н....темата е за съвет относно покупка......нека да съветват , тези който са притежатели на съответният автомобил.......тоез хора с опит, а не да ми се изказва някой, а бе тая си върти страшно задника, сигурно се ебе добре.....относно бемветата...).....надявам се, че ме разбирате какво искам да ви кажа......всички останали теории, всеки може да ги прочете в нета, ама колко са верни. е друг въпрос....друго е да пиеш от извора....образно казано..
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #6978

    Default

    Quote Originally Posted by GAlt View Post
    Малко офф..ама сега като каза за homelink-а се почуствах толкова горд, че си имам и аз така се перя пред приятели
    E не е голяма работа, това и А4ките от 96та го имат...


  4. #6979
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Хах, да ти таковам и екстрата с гаражната врата. Натискаш нещо без да искаш и ти се отваря и гаража, докато се усети че е случайно отключена колата за да се самозаключи , може да ти опънат инструментите като стой та гледай.

    Пс Тъй като гледам бюджета на повечето мераклии и обсъжданите по 5000лв 159ки, мислиш ли че някой го ебе за тая екстра, сигурно 90% нямат гараж. Преди време, отстрани блока направиха гаражи за продан. Единия комшия си купи за скромната стойност от 11000лв, а вътре стои един Опел Астра 1.6 моноинжекция с газово 95г струващ 700лв. Не го разбирам някак това.

    Айде нещо по-сериозно да обсъждаме...
    Last edited by mirchozo; 19-12-2018 at 16:39.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  5. #6980

    Default

    Много тарикатско По-добре да си направиш дубликат на дистанционното в някаква по-неутрална кутийка и да си го лепнеш на сенника, вероятно и по-надеждно ще работи.



  6. #6981
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    E не е голяма работа, това и А4ките от 96та го имат...

    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #6982

    Default

    Какво не разбра, вуйче?
    Или ти пост без "задници", "ебане" и "пиене" не го схващаш?

  8. #6983
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Какво не разбра, вуйче?
    Или ти пост без "задници", "ебане" и "пиене" не го схващаш?
    Достатъчно, моето момче....твоите схващания са излишни за мен, дори и за темата в която вписваш.....то, ако можеше да се налее нещо с фуния....се получава, ама при теб прелива....бягай да си пресоваш карето на кормилният прът на пресата, и не ме занимавай с твоите глупости.....ако не си ме разбрал, да те подсетя какви чудновати идеи даваш в други теми........ае лека и полека....идват празници, да сме живи и здрави....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #6984

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    и не ме занимавай с твоите глупости..
    Аз ли пиша глупости, вуйчее?
    Виж какви са ти последните постове по темата и се осъзнай, че си на 50 години, а нямаш акъл за 50 стотинки...

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ...а бе тая си върти страшно задника, сигурно се ебе добре...
    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    жената на съседа ти, е ебати и турбо путката, ама ти чукал ли си я...?
    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    то и аз искам мини бар, руса кака на задната седалка и т.н...
    Разбирам, че на тея години вече те мъчи еректилната дисфункция, ама айде осъзнай се малко и стига писа за ебане...

  10. #6985
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Аз ли пиша глупости, вуйчее?
    Виж какви са ти последните постове по темата и се осъзнай, че си на 50 години, а нямаш акъл за 50 стотинки...





    Разбирам, че на тея години вече те мъчи еректилната дисфункция, ама айде осъзнай се малко и стига писа за ебане...
    Аххахахаххахахахах ... сипааа ли ти бацеее
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  11. #6986
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Аз ли пиша глупости, вуйчее?
    Виж какви са ти последните постове по темата и се осъзнай, че си на 50 години, а нямаш акъл за 50 стотинки...





    Разбирам, че на тея години вече те мъчи еректилната дисфункция, ама айде осъзнай се малко и стига писа за ебане...
    Ти бате, ти...пишеш глупости....искаше за 0.50 ст. да си оправиш чукането в кормилният прът на 156-та, а сега ми даваш акъл за 159-ка.....пропускаш някой етапи в развитието си в форума...сорри, нищо лично, даже съм доста добронамерен...с здраве и Наздраве...).....кофти, ама разливаш, а не можеш да ми сипеш, както ти загатна Стефо........почти съм сигурен, че ще си купиш 159, ама защо изяде толкова лайна...не знам...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #6987
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    .....почти съм сигурен, че ще си купиш 159, ама защо изяде толкова лайна...не знам...)
    Че ще си купи вече и на врабчетата им е ясно, ама нали първо трябва малце да подбие цената


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #6988

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ти бате, ти...пишеш глупости....искаше за 0.50 ст. да си оправиш чукането в кормилният прът на 156-та, а сега ми даваш акъл за 159-ка....
    Aз поне пиша (сравнително) грамотно, трезвен и постовете ми са на автомобилна тематика.
    Точно обратното на това, което ти правиш - неграмотно и за "гъза на комшийката"...

    Айде, върни се до началото на дискусията и ми кажи къде е смисъла в твоя отговор. Аз разговарям с колега и му казвам, че "неземната" екстра Хоумлинк я има в Ауди А4 от 96та година и прикачам снимка. Ти ми постваш някаква емотиконка изразяваща несъгласие или какво? Обясни ми.

    A тая тъпотия за 156цата и кормилния прът не знам що я повтаряш за 12ти път в тая тема. Обмислял съм някакви решения, споделил съм ги във форума и съм ги обсъдил до колко са удачни или не. Проблема съм го отстранил вече.

  14. #6989
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Aз поне пиша (сравнително) грамотно, трезвен и постовете ми са на автомобилна тематика.
    Точно обратното на това, което ти правиш - неграмотно и за "гъза на комшийката"...

    Айде, върни се до началото на дискусията и ми кажи къде е смисъла в твоя отговор. Аз разговарям с колега и му казвам, че "неземната" екстра Хоумлинк я има в Ауди А4 от 96та година и прикачам снимка. Ти ми постваш някаква емотиконка изразяваща несъгласие или какво? Обясни ми.

    A тая тъпотия за 156цата и кормилния прът не знам що я повтаряш за 12ти път в тая тема. Обмислял съм някакви решения, споделил съм ги във форума и съм ги обсъдил до колко са удачни или не. Проблема съм го отстранил вече.
    Как да ти обясня, като не вникваш..........темата не е за А4, А5, А6.....или за някой бърз моторен варел, а за 159......то и за кормилният прът ти обяснявахме, ама ти пееше фалшиво....съжалявам, че не разбираш тънкият ми хумор....нета ти е взел акъла..
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #6990

    Default

    "Хуморът" ти не е тънък, а просташки
    Никой възпитан и образован човек няма да ги приеме положително тея простотии за "путката на съседката". Но ти очевидно си необразован. И поради тази причина мисля да спря да ти чета и отговарям на постовете. Нищо смислено не мога да науча от теб.

Page 466 of 530 FirstFirst ... 366416456464465466467468476516 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •